dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 gru 2008, o 02:26

Kasiula hihi ja żartowałam,specjalnie by Dawidka przestarszyć troszke :radocha: no nie dziwie sie Tomkowi :>
myśle ze w ciągu tygodnia wszystko sie kochana wyklaruje :) bede 3 mała mocnoi kciuki :) zresztą teraz czesciej spoglądam na tel czy jakaś wiadomość jest od Ciebie :)

dobranoc
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 9 gru 2008, o 10:21

Cześć sąsiadeczki :p:

Kasiu u mnie objawów wczesniejszych nie było, po prostu obudziałm się którejś pięknej niedzieli i poczułam ból brzucha jakbym miała dostać okres, a potem to już wiedziałam , że to to. Najlepiej pooglądaj trochę wyciskaczy łeż, podobno silne wzruszenie stymuluje dzidzie jeszcze w brzuchu do działania :tak: :tak:
Madziulku i zresztą Kasiu ty też, podziwiam, że w godzinach późnych jeszcze funkcjonujecie, ja po 22 jestem dętka.
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 gru 2008, o 10:44

hej :)

Karola no ja akurat wczoraj musiałam jeszcze coś zrobić wieczorem,normalnie staram sie kłaść ok północy :)

miłego dnia
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 9 gru 2008, o 11:19

Witam Sasiadki!
Ja teraz bardzo pozno chodze spac, czasami w dzien sie zdrzemne i rano nie musze sie zrywac wiec wieczorem wcale nie chce mi sie klasc, poza tym ogladamy z Tomkiem 3 czesc Dextera, nie wiem czy kojarzycie film ale naprawde wciaga :)

Dzisiaj np zaraz jade z Tomkiem na budowe, moze kilka plytek umyje to sie zacznie :) wczoraj tutaj w mieszkaniu okna mylam :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 gru 2008, o 11:30

Kasia to niezła jestes :) masz powera :> kojarze Dextera ale nie oglądam tego,czytałam tylko ze 3ma w napieciu :)
To widze ze już macie sporo zrobione w mieszkaniu :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 9 gru 2008, o 11:39

madziulek napisał(a):Kasia to niezła jestes :) masz powera :> kojarze Dextera ale nie oglądam tego,czytałam tylko ze 3ma w napieciu :)
To widze ze już macie sporo zrobione w mieszkaniu :)


Czekamy jeszcze z podloga, przez to spoznione ogrzewanie, potem drzwi ktore juz czekaja i malowanie kolorami w niektorych miejscach, tapety i takie tam drobiazgi jak zalozenie swiatelek, i czekanie na meble do sypialni, salonu, lazienki i ..... koniec, jeszcze rolety...ale to juz pozniej jak sie bedziemy wprowadzac. Madziu, jak nie bedzie problemow to u Was pojdzie szybciutko, jak juz ekipa wchodzi to z gorki :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 9 gru 2008, o 11:41

Kasiu pewnie, ze lepiej się ruszać, oczywiście bez większych obciążeń. Ja jeszcze parę godzin przed porodem sprzątnęłam prawie całe mieszkanie :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 9 gru 2008, o 20:24

widzę że mieszkanka na moim piętrze- u kasi i goomowych już praktycznie urządzone, a u nas dopiero materiały pownoszone ale już pojutrze wchodzi ekipa więc zaczną się zmiany na lepsze :)
kasiu- ja też zastanawiam się nad roletami rzymskimi- zamawiałaś już w jakimś sklepie, jeśli tak to gdzie??
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 9 gru 2008, o 20:53

Dziewczyny,

Jak po dzisiejszym sprzataniu mieszkania na harmoni nie urodze to juz chyba nigdy nie urodze :)

nitewka napisał(a):widzę że mieszkanka na moim piętrze- u kasi i goomowych już praktycznie urządzone, a u nas dopiero materiały pownoszone ale już pojutrze wchodzi ekipa więc zaczną się zmiany na lepsze :)
kasiu- ja też zastanawiam się nad roletami rzymskimi- zamawiałaś już w jakimś sklepie, jeśli tak to gdzie??


Ewa, wlasnie dzisiaj wracajac z harmoni, widzialam jakis sklepik w Ursusie, maja tez rzymskie, podaje strone http://www.wszystkodookien.pl, mysle ze moze byc taniej niz w jakiejs galerii. Fajne stanowisko maja tez w megameble z zaslonami, firanami i roletami. Mysle ze najpierw uderzymy tam co dzisiaj widzielismy a potem ewentualnie gdzie indziej. Ale na razie nie bedziemy sie tym zajmowac, za wczesnie. Jak bys sprawdzila ktores z tych miejsc to tez bylabym wdzieczna za relacje.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aptak » 9 gru 2008, o 23:04

Hej Kasia i reszta jesli bywacie na osiedlu to napiszcie czy cos sie zmienia, czy droga posuwa sie do przodu. Bo od drogi duzo zalezy czy sie przeprowadzimy, czy nie...
Avatar użytkownika
aptak
mieszkaniec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 29 paź 2008, o 20:12
Lokalizacja: C-10-5

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 gru 2008, o 23:23

aptak właśnie wyszedł od nas Pan który remontuje nasze mieszkanie i powiedział ze błoto większe niz ostatnio :uoee:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 9 gru 2008, o 23:30

kasia- dzięki za namiary, ale jeżeli dla ciebie jest za wczesnie na rolety to dla mnie tym bardziej :luzik:
musze jeszcze wymyslic jakies rozwiązanie na ścianę wzdłuż blatu w kuchni- jakies szkło hartowane czy płytki??
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 gru 2008, o 23:37

Ewuś ja własnie bede chciała to szkło hartowane,bardzo mi sie to podoba,spójrz tutaj viewtopic.php?f=47&t=264 :)
Ostatnio edytowano 10 gru 2008, o 01:16 przez madziulek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 10 gru 2008, o 01:16

Na osiedlu zaczynaja robic kostke po prawej stronie, obok C tzn na razie tylko kraweznik wkopywali i rownali teren, rozwalaja tez dom sasiadowi, tzn czesc i stawiaja nowy, tak samo plot. Moze niedlugo poloza kostke bo juz widzialam ze palety leza.

Ewa, co do plyty szklanej hartowanej, to wlasnie mam niezla zagwozdke, bo facet ktory ma nam ja wykonywac przyniosl nam mozliwosci kolorow i tam jest ze 100 odcieni :))))
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 10 gru 2008, o 01:19

Kasiunia a ile ten szlarz bierze za taką szybe ? jaki ona ma wymiar ? Ty też robisz zamiast glazury ? :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości