dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 15:57

Ewa no właśnie,nie odebraliśmy bo nie ma tam jeszcze prądu i wody,dopiero będą doprowadzać,ponoć pare osób odebrało,ale my wolimy nie ryzykować,bo moze być tak ze położymy glazure,kafelki,wpadną Ci coś sprawdzają budynki i okaze sie ze coś krzywo i wiesz... nie chcemy ryzykować :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 26 mar 2008, o 16:03

Bo własnie widziałam u was na parterze już zrobione mieszkanie. A u nas otynkowali klatki, jeszcze zostało im z zewnatrz i dokończyć w środku. Mam nadzieję ,że miesiąc im wystarczy, bo to już są kpiny. Nie wiadomo na kiedy umawiać ekipe, a w lato to będzie problem.
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 26 mar 2008, o 16:05

madziulek napisał(a):A Ty Madzia widze ze większość sąsiadów to już znasz w realu hihi :)

Madziula, Anie i Pestka od zeszłego wtorku , Ewe ..mhmmm od 6 lat....i nie wiedziałam, że będziemy sąsiadkami :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 16:07

Madziunia to fajowo,no extra i bedziecie sie już znać,ale zbieg okolicznosći z Ewą hihi,ale numer :rotfl:


Ewa oby sie wyrobili w kwietniu,bo nam powiedzieli ze dopiero koniec czerwca i własnie tez kiepsko z ekipą remontową :szok: jak tu sie umawiać,ja nie wiadomo co i jak i kiedy :(
Powaznie ktoś ma zrobione mieszkanie u nas na parterze? no szok,to może my o czymś nie wiemy,mze tam już wszystko działa :mysli: zadzwonie tam jutro
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 26 mar 2008, o 16:56

madziulek napisał(a):Ewa oby sie wyrobili w kwietniu,bo nam powiedzieli ze dopiero koniec czerwca i własnie tez kiepsko z ekipą remontową :szok: jak tu sie umawiać,ja nie wiadomo co i jak i kiedy :(
Powaznie ktoś ma zrobione mieszkanie u nas na parterze? no szok,to może my o czymś nie wiemy,mze tam już wszystko działa :mysli: zadzwonie tam jutro


Dokładnie nie wiem czy to D czy to B ale maja pomalowane sciany, panele na podłodze , luksfery itd. Wszystko widać przez okno. W orkiestrze mówili ze juz parę osób odebrało, ale nie mogą mieszkac tylko wykańczać. Ja mieszkam w Ursusie to często tu zaglądam
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 17:17

Ewuś to na pewno D:) a przed chwilą dzwoniła moja dobra kumpela i sie uśmiałam,bo własnie podpisuje umowe z Orkiestrą na bud H :rotfl: ale ja ja,normalnie szok :rotfl: odbiór ma na marzec 2009 :)
Ewa to mieszkacie w Ursusie,ale fajowo,a wynajmujecie teraz czy z rodzicami?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 26 mar 2008, o 17:23

madziulek napisał(a):Ewuś to na pewno D:) a przed chwilą dzwoniła moja dobra kumpela i sie uśmiałam,bo własnie podpisuje umowe z Orkiestrą na bud H :rotfl: ale ja ja,normalnie szok :rotfl: odbiór ma na marzec 2009 :)
Ewa to mieszkacie w Ursusie,ale fajowo,a wynajmujecie teraz czy z rodzicami?


Tak jak ci napisałam D lub B do końca nie jestem pewna. To super będziesz miała blisko kumpele. A my mieszkamy od roku niiiieeeessstteeettyy z teściową. Ale swoje wcześniejsze mieszkanie mieliśmy też w Ursusie
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 17:46

Ewus no to wychodzi na to ze Ursus znasz od podszewki :) będziesz nas prowadzać na spacery w fajne miesca z dzieciaczkami :radocha: A jak z teściami Ci sie mieszka? widze ze chyba słabo,ale już kwiecień za pasem i pewnie macie już wszystko upatrzone do nowego mieszkanka? :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 mar 2008, o 18:12

kasia napisał(a):
aniap napisał(a):Nie ma jeszcze Kochana ;)
nawet pierścionka nie ma, kiedyś nie chciałam i Popek twierdzi, że ta jedyna, niepowtarzalna szansa minęła....
Łobuz jeden no !


czesc Aniu :) znaczy sie tez dzieci jeszcze nie macie ? :)


Kasiu, nie zauważyłam pytanka, dopiero zaczynam sie tutaj swobodniej poroszać ;)
dzieci nie mamy, jestaśmy ze sobą nawet nie tak długo bo 1 1/2 roku, ale czasem sie po prostu wie :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 26 mar 2008, o 18:17

aniap napisał(a):
Kasiu, nie zauważyłam pytanka, dopiero zaczynam sie tutaj swobodniej poroszać ;)
dzieci nie mamy, jestaśmy ze sobą nawet nie tak długo bo 1 1/2 roku, ale czasem sie po prostu wie :)


Aniu, nie szkodzi, tez przechodzilam przez obsluge tego forum :)
A co do tego ze czasem po prostu sie wie - jestesmy z mezem najlepszym tego przykladem, po pol roku znajomosci zareczyny, po roku slub :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 mar 2008, o 18:22

no to pięknie Kasiu :) widać nie jestem sama. My po miesiącu zaręczyliśmy się spontanicznie bez przygotowania, pierścionka itp., totalny spontan na wyjeździe, a po pół roku wyprowadziłam sie z rodzinnej Łodzi i od roku mieszkam w Wawie :) życie nam robi niespodzianki :figielek:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 18:24

Aniu ja też wiedziałam ze mój mąż to jest właśnie to czego szukałam całe życie :) my przed ślubem znaliśmy sie coś ok 8mcy :rotfl: a planujecie dzidziusia w przyszłosći? :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 26 mar 2008, o 20:17

madziulek napisał(a):Ewus no to wychodzi na to ze Ursus znasz od podszewki :) będziesz nas prowadzać na spacery w fajne miesca z dzieciaczkami :radocha: A jak z teściami Ci sie mieszka? widze ze chyba słabo,ale już kwiecień za pasem i pewnie macie już wszystko upatrzone do nowego mieszkanka? :)


Pewnie Madziu, że was oprowadze. Jest fajny park i bazarek. A mieszkanie z kimś to nic przyjemnego. Ja na razie będe siedziała w domu z moim małym Szymkiem. Jesli chodzi o mieszkanie to już mamy wszystko upatrzone i nawet podłoge juz kupilismy. Mam cały czas nadzieje,że ten kwiecień to realne i pozwola nam wykańczać.
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 26 mar 2008, o 20:29

Aniu, tzn ze Wy macie planowane oddanie na kwiecien ?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 mar 2008, o 20:43

Kasiu no własnie fajnie mają ze na kwiecień,a w moim bloku też już ktoś wykończył mieszkanie,zadzwonie tam jutro i sie dowiem jak sprawa wygląda :) bo w tym aneksie co dostaliśmy o tymczasowym odebraniu,ze jest to odbiór na ryzyko odbierajacego :szok:
Ewa no to super :) wklej swój avatar i pokaż nam dzieciaczki :) już teraz rozumiem,czemu zależy Wam na czasie:)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron