dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 23 sty 2009, o 12:12

finek napisał(a):Właśnie powiedziałem żonie ze kobiety z osiedla się integrują i najbardziej na forum spamują.
Pewnie za jakiś czas się tutaj zaloguje :)


Finek, fajnie, że czujesz, że nieźle rymujesz :)
Dawaj tu Żonę, :) fajnie , że Babska Armia się powiększy
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sty 2009, o 14:47

Widze ze superowych sąsiadeczek bedzie coraz wiecej :) im nas więcej tym weselej :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 sty 2009, o 16:52

Okazalo sie ze na razie wszystko w porzadku, dzieki za cieple slowa. Przeprowadzamy sie we troje :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sty 2009, o 16:54

kasia napisał(a):Okazalo sie ze na razie wszystko w porzadku, dzieki za cieple slowa. Przeprowadzamy sie we troje :)


bardzo,ale to bardzo sie ciesze kochana :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 23 sty 2009, o 17:02

kasia napisał(a):Okazalo sie ze na razie wszystko w porzadku, dzieki za cieple slowa. Przeprowadzamy sie we troje :)

Bravo dla Twardzieli!!!!
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 23 sty 2009, o 19:57

u mnie chlopcy zgrali się w fazie i obAJ SPIA WIĘC MAM CHWILKĘ NA DOCZYTANIE FORUM ;)

kasiu- ufff dobrze ze badania wyszły ok i bedziecie w komplecie juz od jutra w nowej chacie :lol: zapamiętaj co ci się przyśni w pierwszą noc w nowym mieszkaniu- podobno takie sny się sprawdzają - mam nadzieje że syn daje ci chociaż trochę pospać w nocy

usia- nie daj się - już jutro weekendzik i może zaświeci słońce

ja bym się chętnie znowu zintegrowała na kawce ale jestem troche ograniczona czasowo bo nasza ekipa wykonczeniowa juz lada dzień kończy- chyba nawet jutro im się uda i mój mcAron zaczął już w mieszkaniu robic różne prace, co zajmuje mu całe dni a ja w tym czasie- dyżur przy maluchach. Pewnie tak potrwa kilka najbliższych tygodni

madziulek, agazf- mam nadzieję że u was zakończył się już sezon chorobowy ;)
dziam- dzięki za namiary na linki z wystrojem wnetrz, które podalas parę stron wcześniej- zaglądam tam czasem i szukam natchnienia i pomysłów :)
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sty 2009, o 20:10

Ewuś dobrze ze nie chorujecie i widze ze też niedługo przeprowadzka,a co McAron tam bedzie robił tyle tygodni ? Myślałam ze ekipa wszystko zrobiła :)Chyba ze piszesz o meblowaniu :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 23 sty 2009, o 20:26

madziulek- ekipa zrobiła wszystko co chcieliśmy czyli nowe ścianki działowe, płytki, biały montaż, elektrykę i tynkowanie ale już malowanie ścian i układanie paneli to zrobimy we wlasnym zakresie żeby zaoszczędzić trochę kasy, no a potem jeszcze szafy wnękowe- McAron ma ambicję żeby samemu zrobić- tylko jeszcze trzeba sobie zaprojektowac ile szuflad, półek itd w kazdej szafie żeby się wszystko pomiesciło. A i jeszcze w jednej łazience będzie sam fugowal bo wymyslił że fugi pionowe beda jasne a poziome ciemne no a ekpia już jutro od nas wychodzi więc nie zdąży tego zrobic bo to bardziej czasochłonne niż fugowanie jednym kolorem. No i jeszcze może za tydzień- dwa przyjada szafki kuchenne. Na pozostałe meblowanie to już musimy się wstrzymAĆ i pozostać przy dotychczasowych meblach bo zrobil się debecik na koncie. Ale łózko jest zamówione- z wniesieniem :)
No ale z tymi ścianami to idzie piorunem bo najpierw kładzie się grunt pod farbę- chyba śnieżkę żeby tynk nie przebijał- no i dzisiaj w cztery godzinki zrobili we dwojkę ( mcAron z bratem) jeden pokój.
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 23 sty 2009, o 21:14

Oj kochane jak Wam zazdroszczę już tego urządzania :)

Madziulku jak będziecie kiedyś na dłużej na osiedlu daj znać, może uda nam się zgrać.
Z resztą dziewczynki, jak jutro nasi wyśmienici bodyguardzi nas nie wpuszczą to powiem, ze jestesmy gośćmi, tych z Was, którzy już mieszkają :lol:

Teraz już niedługo przeprowadzka do nowego, ale niestety wynajmowanego mieszkanka, oby na jak najkrócej :|
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 23 sty 2009, o 22:22

Witajcie,

Madziu, Ewo,Hania dzisiaj na szczęście bez gorączki :)

Kasiu, to super :radocha:

Karola, jakby co to powiedz, że do mnie idziesz...
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sty 2009, o 22:28

Aguś bardzo sie ciesze :)
Karola jutro mam być,ale chyba tylko na chwile,jak coś to dam znac :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 23 sty 2009, o 22:39

Madziu, ja też się cieszę, tylko zastanawim się, czy to już końcówka, czy znowu choróbsko uderzy.... :mysli:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sty 2009, o 22:47

Aguś to Ty sie nie zastanawiaj tylko myśl pozyztywnie kochana :) powiedz Hani ze jutro ciocia Madzia ją uściska :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 sty 2009, o 23:02

Dziewczyny, zapraszam w tygodniu, jak ktos chce sie zmierzyc z moim Rozdarciuchem :) bede uziemiona w domu, tylko spacery bede uskuteczniac, zreszta ostatnio tesciowa bardzo mi pomaga, przyjezdza, zajmuje sie Dawidem a ja pakuje :)
Z innej beczki, te ktore juz mieszkaja, czym mylyscie okna z zewnatrz, podobno straszny syf...
Aaa, wlasnie zakupilam blueconnect co by miec lacznosc ze swiatem.

Ewa, Dawid w nocy ladnie spi, po 4/5/6/7 godzin, tylko w dzien nie spi nawet przez chwile, nawet na spacerach wrzeszczy :) jak tylko sie zatrzymam...i jeszcze jedno, Tomek mi mowil ze sie mijal z Twoim mezem na schodach :) poznal go po fotce, a McAron wiedzial kto mu mowi dzien dobry ?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 24 sty 2009, o 00:41

Kasiu, dobrze chociaż, że Dawid da wam pospać w nocy. A ciekawe, dlaczego krzyczy w ciągu dnia? Coś go boli, a może wyrasta na Kiepurę? Miejmy nadzieję, że zacznie spać równiez w dzień, albo niech chociaż przestanie wrzeszczeć. My mielismy pod tym względem spokój. Jedynie Krzyś miał kryzys wieczorny i ćwiczył głos przez godzinkę. Teraz jest już spoko.
Mój McAron domyślił sie, że to pewnie twój Tomek, ale nie mógł go poznać, bo w żaden sposób Tomek nie jest podobny do Pałacu Kultury :rotfl: Ale podobno zachował się i odpowiedział na pozdrowienie.
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości