dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 29 sty 2009, o 14:43

Aniap ja wszystkie badania,usg i inne rzeczy związane z ciążą mialam prowadzone w klinice Enel Med - mamy pakiet w banku,wiec miałam jeszcze wtedy za friko wszystko,teraz na wychowawczym płace ,ale tez sie opłaca bo mamy pakiet rodzinny uruchomiony :) prowadził mnie Dr. Medard Lech - rewelacja lekarz!
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 29 sty 2009, o 15:09

morena- pracuję w specjalizacji rehabilitacja więc mam do czynienia na codzień z bólem, ale w pracy zastrzyków nie wykonuję- robią to pilęgniarki, jednak ze względu na to że miewam czasami migreny i inne różne bolesci to na swój użytek przeszkoliłam swojego mcarona :) i osobiście umiem bardzo dobrze robić wszelkie zastrzyki ( ale nie sobie samej ;))- a z ketonalem najczęściej bo dobrze znosi ból- jakby co - polecam się :)
aniap- ja prowadziłam ciąże prywatnie u prof. wielgosia na waryńskiego a rodziłam tam gdzie on pracuje czyli w klinice na starynkiewicza ( ze względu na bliźniaki było to oczywiście cięcie cesarskie)
piękny dziń za oknem więc wypada żebym wreszcie się wygrzebała z chłopakami na spacer, trzeba się trochę przewietrzyć
zajrzę tu wieczorkiem
pa pa
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 29 sty 2009, o 15:48

Aniap ja rodziłam swoją dwójeczkę na Żelaznej a ciąże prowadził mi ordynator Szpitala Św.Zofii dr. W.Puzyna.
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 29 sty 2009, o 16:26

ewaw napisał(a):Aniap ja rodziłam swoją dwójeczkę na Żelaznej a ciąże prowadził mi ordynator Szpitala Św.Zofii dr. W.Puzyna.

Ewa ja właśnie chce rodzic na Żelaznej i myślałam o dr. R.Makowskim. Jutro chcemy podjechać i dowiedzieć sie wszystkiego :) Zadowolana byłaś, polecasz? Czy ten lekarz przyjmuje w przychodni przy szpitalu? Dzieki za info :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 29 sty 2009, o 16:39

aniap napisał(a):Dziewczynki, jeszcze na chwilę zejde na temat mnie interesujący, gdzie rodziłyście, gdzie robiłyście usg (u jakich lekarzy) i który lekarz prowadził ciążę?Możecie oczywiście pisać na priva w razie poruszania jakiś intymnych tematów :) dzieki !!!!


Aniap, ja polecam dr Tymorek Agnieszkę, pracuje w Bródnowskim, a przyjmuje też prywatnie raz w tygodniu w USG Sonus przy Filtrach. Było ok, dobra opieka, jestem zadowolona. Natomiast moje koleżanki różne bardzo polecają też dr Ewę Barcz, ona pracuje na Starynkiewicza (Nitewka może ją poznała, choć teraz od maja jest na macierzynskim), i dodatkowo w Centrum Medycznym w LiM. Nie była moim lekarzem prowadzącym bo to koleżanka i nie chciałam jakoś mieszać tych dwóch kwestii, ale słyszałam o niej same super pozytywy. Ma zdaje się II stopień habilitacji już, choć młoda jest, ale bardzo pracowita i ambitna. Poza tym mama doświadczoan, bo 2 chłopaków, i dziewczynka ostatnio:). Jakby co, mogę tel. na priva podać.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 29 sty 2009, o 21:52

Aguś hop hop :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 29 sty 2009, o 23:38

Madzia hop hop :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 29 sty 2009, o 23:49

finek napisał(a):Chciałem pozdrowić sąsiadkę z okna naprzeciw z 1 piętra, bo jej pomachałem ale na forum nie widzę ;)
Za to agazf bedzie mieć widok na nas :lol: :lol:


Finek, to pędzę po lornetkę :P albo przeciągnę sznurek z naszego do waszego balkonu i będę sobie liściki z Twoją połową przesyłać :rotfl: :rotfl:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 sty 2009, o 00:02

jestem,jestem Kris mi kompa okupuje :> teraz ide kąpu,postaram sie wrócić zaraz :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 30 sty 2009, o 00:05

to idź się kochana wykąpać :) a co do okupowania kompa, to u nas jest odwrotnie....przeważnie to ja okupuje :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 sty 2009, o 00:11

agazf napisał(a):to idź się kochana wykąpać :) a co do okupowania kompa, to u nas jest odwrotnie....przeważnie to ja okupuje :>


ja tez przeważnie,ale dziś siedział i szukał jeszcze sprzętu do kuchni :) to już mu dałam,niech se chłopak skorzysta :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 30 sty 2009, o 00:29

a wybraliście już coś?? Dawid to miał już wybrany cały sprzęt rok temu tylko niestety wyszły nowe modele i trochę mu to plany pokrzyżowało.....
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 sty 2009, o 01:31

agazf napisał(a):a wybraliście już coś?? Dawid to miał już wybrany cały sprzęt rok temu tylko niestety wyszły nowe modele i trochę mu to plany pokrzyżowało.....


wiesz my mieliśmy wziać sprzęt w ikei razem z szafkami,ale ze jazdy robią i co chwila czegoś nie ma,to zdecydowaliśmy ze kupimy gdzie indziej i taniej na dodatek :)

lece do wyrka,buziaki :*
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 30 sty 2009, o 01:47

dobrywieczór sąsiady drogie ;)
Wino dla wszystkich :skromny:
Obrazek

Zostawić Was na chwile same/ych i potem mam kilka stron do nadrobienia :) a serio to full pracy i mniej optymistycznie :(
Morena, ja to się tak zastanawiam kto nas będzie podglądał?? masz jakieś info? :) ;)
Aniap ja przepraszam z góry (z dołu właściwie) za hałasy naszych panów...mam nadzieję że da sie to znieść.. trzymam kciuki za Malucha :)
Usia jak humor, coś lepiej?
Madziulek jak fajnie że już coraz coraz bliżej do końca...
Agazf Ty mówiłaś coś o pieczeniu? bo ja dzisiaj zrobiłam meganieudane ciasto czekoladowe z kremem migdałowym.. (ale M zjadł :))

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) jeszcze ze 3-4 miesiące i mam nadzieję dołączymy...

a Kamili macham też :) :p:
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 30 sty 2009, o 11:19

aniap napisał(a):
ewaw napisał(a):Aniap ja rodziłam swoją dwójeczkę na Żelaznej a ciąże prowadził mi ordynator Szpitala Św.Zofii dr. W.Puzyna.

Ewa ja właśnie chce rodzic na Żelaznej i myślałam o dr. R.Makowskim. Jutro chcemy podjechać i dowiedzieć sie wszystkiego :) Zadowolana byłaś, polecasz? Czy ten lekarz przyjmuje w przychodni przy szpitalu? Dzieki za info :)

Aniap bardzo ci polecam dr Makowskiego robiłam u niego wszystkie USG bo on współpracuje z Puzyną.Przyjmuje na ul. Łuckiej a czy w przychodni to nie wiem
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron