dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 27 mar 2008, o 12:39

Wszystkie formay wzmacniające, TBC, ABT itp., stretching a moją najwieksza pasja od zawsze był STEP :) daje popalic na tych zajęciach :radocha:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 mar 2008, o 12:50

Wrcóciłam ze spacerku i niechcący mi sie weszło do terranovy hihi :radocha: wystawa aż krzyczała zebym weszła :lol: wszystko od 9.90 zł i kupiłam sobie bluzeczke :radocha:

Aniu swojego czasu chodziłam na tbc,super sprawa :) tęskni mi sie z aerobickiem :) to Ty niezła muisisz być laseczką,figurka pewnie superowa :) słuchaj a moze zapodasz mi jakieś fajne cw na brzuch,bo 6W ćwicze już 2 x i mi sie znudził :) wiem ze to inna branża ale moze masz jakiś pomysł :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 mar 2008, o 12:54

Tez uwielbiam step i rozne inne zajecia ale tylko z choreografia :)
A jaki to jest poziom jesli chodzi o step, mam dwa lata przerwy i od jakiegos czasu probuje sie wlasnie wybrac do Gymnasionu ale jakos tak mi nie po drodze po pracy :) boje sie troche ze powrot do formy moze byc trudny :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 27 mar 2008, o 13:04

madziulek napisał(a):...słuchaj a moze zapodasz mi jakieś fajne cw na brzuch,bo 6W ćwicze już 2 x i mi sie znudził wiem ze to inna branża ale moze masz jakiś pomysł
Kochana, nie chcę Cię rozczarować :(, ale na brzuch to tzw. "brzuszki" są najlepsze, czyli wszystkie skłony na wprost i po skosie. Najefektywniejsze są na ławeczce w siłowni. A poza tym trezba pamietać, że tkanki tłuszczowej nie zbijemy tylko z brzucha ale z całego ciała, czyli najlepsze są wszystkie formy ruchowe :radocha: angażujące całe ciało, np. własnie formy taneczne , taniec, step ale i pływanie, spacery, rower. No i dietka Kochana, dietka musi być :)


kasia napisał(a):Tez uwielbiam step i rozne inne zajecia ale tylko z choreografia :)
A jaki to jest poziom jesli chodzi o step, mam dwa lata przerwy i od jakiegos czasu probuje sie wlasnie wybrac do Gymnasionu ale jakos tak mi nie po drodze po pracy :) boje sie troche ze powrot do formy moze byc trudny
Step jest średnizaawansowany, taniec na pewno jest trudniejszy :) na pewno byś sobie poradziła :okok: , zapraszam w każdym razie, wiosna tuż tuż :)
ja wybieram się do szkoły Adama Bielewicza na jogę. W niedziele jest dzien otwarty, pokozowe zajęcia i wykład :) już nie moge się doczekać :lol:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 mar 2008, o 13:22

Aniu wiem wiem masz racje,ruchu to mam sporo :) po ciąży ćw codziennie, po 6 W po tych 42 dnich schudłam 6 kg więc git a i tak codziennie ćwicze,nie wiem czy kojarzysz 8abs,rewelka,po za tym skacze na skakance i krece hula hopem,wiec codziennie coś,waże już mnie niz przed ciażą,wiec jestem zadowolona bardzo,ale na aerobic na pewno sie zapisze po przeprowadzce,tymczasme ćwicve w domku :> Dzięki za info :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 mar 2008, o 13:22

Aniu, a w ktorym Gimnasionie jestes i ktory polecasz ? :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 27 mar 2008, o 13:41

madziulek napisał(a):Aniu wiem wiem masz racje,ruchu to mam sporo :) po ciąży ćw codziennie, po 6 W po tych 42 dnich schudłam 6 kg więc git a i tak codziennie ćwicze,nie wiem czy kojarzysz 8abs,rewelka,po za tym skacze na skakance i krece hula hopem,wiec codziennie coś,waże już mnie niz przed ciażą,wiec jestem zadowolona bardzo,ale na aerobic na pewno sie zapisze po przeprowadzce,tymczasme ćwicve w domku :> Dzięki za info :)


Jesuuuuuu, Madziula ale Ci zazdroszczę samozaparcia, i w ogóle dyscypliny .....jak to się robi.:(( ja nie umiem tak ćwiczyć w domu:( za dużo rzeczy mnie rozprasza...nikt nie patrzy to oszukuje :radocha:
Mam nadzieje, że stres przedślubny mnie zje co u mnie wiąże się z zaciśnięciem żołądka oł jes
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 mar 2008, o 13:47

Morena napisał(a):Mam nadzieje, że stres przedślubny mnie zje co u mnie wiąże się z zaciśnięciem żołądka oł jes


Madziu, ja bardzo duzo schudlam przed slubem specjalnie sie nie ograniczajac :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 mar 2008, o 13:55

Madziunia cieżko było na początku,ale to kwestia przyzwyczajenia,a wiesz co mnie mobilizowało? Forum z mamami odchudzajacymi sie i ćwiczacymi,wklejamy sobie tam liste ćw,zdjecia porównawcze brzuchów,sylwetek i codziennie piszemy nasze zaliczone ćwiczenia :) Takze to forum mi bardzo pomogło,zresztą tam jest super atmosfera :)
Kasia ma racje,nerwy Cię zjedzą przed ślubem :lol:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 27 mar 2008, o 13:58

madziulek napisał(a):Aniu wiem wiem masz racje,ruchu to mam sporo :) po ciąży ćw codziennie, po 6 W po tych 42 dnich schudłam 6 kg więc git a i tak codziennie ćwicze,nie wiem czy kojarzysz 8abs,rewelka,po za tym skacze na skakance i krece hula hopem,wiec codziennie coś,waże już mnie niz przed ciażą,wiec jestem zadowolona bardzo,ale na aerobic na pewno sie zapisze po przeprowadzce,tymczasme ćwicve w domku :> Dzięki za info
Madziu, to super jesteś zdyscyplinowana babka !! :) podziwiam :) na wiosnę zrzucimy bo organizm juz nie magazynuje tłuszczyku, jest cieplej i nie potrzeba :lol: ja nie mogę doczekać się rowerka jak tylko już będzie cieplej :)

kasia napisał(a):Aniu, a w ktorym Gimnasionie jestes i ktory polecasz ?
Na tę chwile pracuję w Warcie na Chmielnej, wczesniej jeszcze w Reducie na Jerozolimskich, czyli najbliżej Harmonii :)
A polecam te dwa kluby i jeszcze Focus, Puławską. Wszędzie jest taki sam standard, Gymnasion ma dobrych instruktorów i duży wybór zajęć. No i są kluby kobiece tylko z aerobikiem i koedukacyjne z siłownią, rowerami i wiosłami :) można "przypakować".
:)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 27 mar 2008, o 14:41

kasia napisał(a):Tez jestem za przyszlym tygodniem :)

Ciekawe czy na zywo tez jestesmy/jestescie takie gaduly hmm ? :)


Ja też jestem za :radocha:
A co do gadania...Ja generalnie nie jestem gaduła (choć mój mąż mógłby mieć inne zdanie), ale w miłym towarzystwie zawsze się rozkręcam :)
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 30 mar 2008, o 19:34

Heloooo, czy jest tu ktos ? :))
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 mar 2008, o 19:38

Kasia no nareszcie ktoś :) już sie bałam ze forum nam padnie ;)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 31 mar 2008, o 12:02

Witam wszystkich nieobecnych w ten piekny dzien :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 31 mar 2008, o 12:33

kasia napisał(a):Witam wszystkich nieobecnych w ten piekny dzien :)


cześć Kacha,widdzeze my same tutaj :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość