dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 mar 2009, o 11:05

Ewaw widzisz a mi sie coś ubzdurało ze Ty masz bliźniaki hehe :skromny: wpadne na kawke pewnie :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 16 mar 2009, o 11:57

Cześć laseczki :)

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po dłuzszym zowlnieniu, więc paradoksalnie będę miała więcej czsasu na pisanie ;)

Finek a co ty taki ciekawy jesteś??? :> Zdjęć nie będziemy publikować bo niby dlaczego Wy, faceci mielibyście oglądać super laski w bikini i w uściskach kelnerów, którzy prezentowali swe wdzięki i niezwykle efektowane muszki, będące jedyną częścią ich garderoby :lol: Tak, właśnie tak fajowo było :lol: :lol:

A spotkanko super, oby takich więcej na osiedlu, co tydzien u innej ;)
Beatko, Aniu, Kasiu trafiłyście bez problemów z tego odludzia na Bodycha?
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 17 mar 2009, o 13:58

Podziękowania za piątkowe spotkanie :brawo:
Buziole dla "starych spotowiczek " cieszę się , że mogłam na was liczyć :) i buziole dla dziewczyn które widziałam po praz pierwszy ! Beatka, Karola i Sylwia! Bardzo się cieszę, że mogłam się z Wami zobaczyć na żywo!
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 19 mar 2009, o 13:29

Co tam u Was, ciężarówki i inne piękności? :)
u nas się znowu przesunie przeprowadzka... o min 2 tyg... :(

a dziś napadało na mnie śniegu. zostawiam Wam trochę wiosny w postaci ciasteczek..
Obrazek
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 19 mar 2009, o 14:58

Dzień Dobry,
U mnie wszystko źle.

Dziamko,a co z podłogą w obecnym mieszkaniu? będziecie zdzierać? Czy jakoś dogadacie się z włascicielem?

buziaki
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 19 mar 2009, o 15:02

Helloł dziewczyny :)
Dziam , dzieki za optymistyczny akcent wiosny, póki co trzeba sobie jakoś radzic, bo wiosny jak nie było tak nie ma :(
Na kiedy planujecie wprowadzkę?

A mnie lekko powaliła ostatnia wizyta na usg - wszystko wskazuje na to, że będzie dziewczynka.... :) jak tak dalej pójdzie to pewność będziemy mieli dopiero na porodówce ;) W planach 2 usg na wtorek u dr. Makowskiego - liczę na jego nieomylność. A popro Ewaw też chodze do dr. Puzyny i jestem bardzo zadowolona :)
Trzymajcie sie ciepło kochane w te zimowe dni :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 19 mar 2009, o 15:05

Morena napisał(a):Dzień Dobry,
U mnie wszystko źle.

buziaki


Co sie dzieje Madziu, nie może byc chyba wszystko źle ? :(
Trzymaj sie kochana, ja zauważam ogólne rozdrażnienie, rozkojarzenie u wszystkich, mam nadzieję, że szybko minie...
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 19 mar 2009, o 15:09

aniap napisał(a):
Morena napisał(a):Dzień Dobry,
U mnie wszystko źle.

buziaki


Co sie dzieje Madziu, nie może byc chyba wszystko źle ? :(
Trzymaj sie kochana, ja zauważam ogólne rozdrażnienie, rozkojarzenie u wszystkich, mam nadzieję, że szybko minie...


Tak, Masz racje, podpisuję się pod tym- najchętniej położyłabym się szybciutko spać, i obudziła w nowej rzeczywistości.
Cieszysz się, że będzie dziewczynka? :]
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 19 mar 2009, o 15:15

Pewnie, w sumie to mi juz wszystko jedno byle było wszystko OK :) tylko mam juz upatrzone mebelki i pościel i chciałam kompletowac powolutku, a tu nie wiem w jakich kolorach :) Najwyżej dziewczynka będzie miała niebieską pościel, kocyki i inne bajery. I tak na poczatku nie widzi kolorów :) najbardziej zadowolony jest Robert, w końcu córka! Ale zobaczymy za tydzień, albo ... za 4 m-ce :]
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 19 mar 2009, o 15:36

aniap napisał(a):A mnie lekko powaliła ostatnia wizyta na usg - wszystko wskazuje na to, że będzie dziewczynka.... :)

Ale niespodzianka :) fajnie!

Morena napisał(a):Dzień Dobry,
U mnie wszystko źle. buziaki


:pocieszacz:
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 19 mar 2009, o 20:54

Mo, ja sama jeszcze nie wiem co zrobimy z tym parkietem :(... wszystko sie przeciąga i nie mam juz troche siły ... :( A jak u Was prace w mieszkanku?
Aniap, co do przeprowadzki to kiedyś była wersja koniec marca początek kwietnia ale teraz to chyba będzie raczej koniec kwietnia...nie wiem... będę się kręcić ciągle w okolicy z jakimiś paczkami, kotami i obrazami to sama zobaczysz :)
Gratulacje apropos córeczki :) W ogóle 4 miesiące....pfff strasznie szybko leci ten czas...ja ciągle pamiętam jak to Kasia powiedziała że jest w ciąży jeszcze przed naszym pierwszym spotkaniem..

Ponoć ma być cieplej niedługo, jakoś damy radę dziewczyny..buziaki..
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 19 mar 2009, o 21:26

Dziś zima trzyma, ale zdaje się że przynajmniej przestał padać śniego-deszcz:) to już zawsze coś!! Poza tym jutro (czy pojutrze?) pierwszy dzień wiosny, i whatever happens - wiosna będzie:).
Aniap - to super! DZiewczynki są cudowne, chłopcy też i faktycznie trudno byłoby wybrać gdyby to od nas zależało. Ja przez 7 prawie miesięcy jakoś tak wewnętrznie myślałam ze będzie chłopiec,a tu - surprise - Ninka. I może dlatego że tak trochę po chłopięcemu o niej myślałam - Ninka bardzo interesuje się wszelkiego rodzaju techniką, narzędziami etc.;)
Pozdraiwam Was wszystkie serdecznie:)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 mar 2009, o 10:16

Witam poniedzialkowo,

Cos tu pustawo ostatnio. Dziewczyny, dzisiaj idziemy na skakanki, bez zadnych wymowek. MIlego dnia wszystkim.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 23 mar 2009, o 12:37

Cześć laseczki ;)

no rzeczywiście co raz mniej nas tu zagląda, teraz już może tak będzie bo duża cześć "babek" mieszka na Haromii i widzi się na codzień, a przynajmniej niedługo tak się stanie, jak będzie już ta prawdziwa wiosna.

Ja teraz odliczam każdy dzień byle jak najszybciej skończył się I trymestr i w końcu opuściły mnie te przykre dolegliwości. Jestem chyba jakimś ewenementem bo na mnie żadne sposoby nie działają :beczy: Podobno herbata imbirowa daje 100% skuteczność, a jak na sam jej widok (nie wspomnę już o zapachu) mam bliskie spotkanie z panem kibelkiem... chciałabym się obudzić za miesiąc i przespać całe to piekło.

Póki co :p: pozdrowinka dla wszystkich co mają lepsze samopoczucie.
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 mar 2009, o 13:14

Aniu P ogromne gratulacje z powodu dziewczynki :) bo juz sie balam ze te chlopaczyska to nam kiedys osiedle rozniosa :)
Karola, a z chlopakiem tez tak sie czulas, moze to ewidentny sygnal ze bedzie babygirl :) W kazdym razie wspolczuje, zreszta u mnie tez herbatka imbirowa nie pomagala. Ja zaraz na spacerek sie wybieram. Madziu, jak bede wracala, to podejde tam pod Twoj blok i dryndne :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości