dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 23 mar 2009, o 13:48

Cześć Sąsiadki :)
witam w mokry poniedziałek, jak co tydzień ciężkie rozpoczęcie tygodnia, lenię sie strasznie i czekam aż wybije 15.30 :)
Karola współczuję bardzo, oby potem było juz tylko lepiej, ile do końca I trymestru Ci zostało, chyba już się kończy?
Kasiu dzięki za gratulacje, jutro mam drugie usg, zobaczymy czy sie potwierdzi. Prowadzę ciaże jednoczesnie u dwóch lekarzy, w Medicover, bo mam za darmo badania, i u lekarza ze szpitala, bo tam chcę rodzić, dlatego usg też robię podwójnie :)
Wchodze powoli w etap szukania ciuszków, akcesoriów i innych gadżetów i naprawdę ciężko nie zwariować! Wszystko bym juz kupowała, ubranka przecudne, mebelki, kocyki itp...itp...
Miłego dzionka :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 24 mar 2009, o 12:24

aniap napisał(a):Wchodze powoli w etap szukania ciuszków, akcesoriów i innych gadżetów i naprawdę ciężko nie zwariować! Wszystko bym juz kupowała, ubranka przecudne, mebelki, kocyki itp...itp...
Miłego dzionka :)


Aniu, kocykow nigdy dosc, ja nakupilam, wydawalo sie ze duzo a teraz wszystkie sie w roznych okolicznosciach przydaja, polecam allegro i firmy early days i ronze inne hiszpanskie kocyki. Jak chcesz podam CI konkretne ktore kupilam. Jak wpadniesz do mnie - w koncu - to Ci pokaze. W ogole pare rzeczy moge doradzic juz z autopsii, co sie sprawdzilo co nie, z ciuszkami tez, tak wiec...jak potrzebujesz pytaj.

Morenka, Aniavi i reszta zainteresowana fitnessem, bylysmy z nitewka wczoraj na skakankach, bylo fajnie, na poczatku jak wlazlam na ten step, to myslalam ze wytrzymam kilka minut ale pozniej jakos sie miesnie przyzwyczily i dotrzymalam do konca (mialam nadzieje ze bede cwiczyla na nizszym ale instruktorka powiedziala ze tylko te co maja 150cm moga, wiec nie chcialam sie zblaznic), obijalam sie za to na cwiczeniach typu TBC - silowych, balam sie ze jak dostane zakwasow, to Dawid bedzie musial nauczyc sie chodzic zeby wyjsc z lozeczka :) Ogolnie calkiem fajnie, ale trzeba sie spieszyc z zapisami, bo sala nie jest duza a lasek duzo. Bylo ciezko po takiej przerwie ale dalysmy rade.

Buzka dla wszystkich
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 24 mar 2009, o 13:17

Kasia, brzmi mobilizująco!!!!!
Ja może od kwietnia się zorganizuję jakoś.
buziaki dla wszystkich.:))
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 24 mar 2009, o 17:36

kasia napisał(a):
Aniu, kocykow nigdy dosc, ja nakupilam, wydawalo sie ze duzo a teraz wszystkie sie w roznych okolicznosciach przydaja, polecam allegro i firmy early days i ronze inne hiszpanskie kocyki. Jak chcesz podam CI konkretne ktore kupilam. Jak wpadniesz do mnie - w koncu - to Ci pokaze. W ogole pare rzeczy moge doradzic juz z autopsii, co sie sprawdzilo co nie, z ciuszkami tez, tak wiec...jak potrzebujesz pytaj.


Kasiu, na pewno bede się jeszcze radzic i jak się spotkamy (w końcu :) ) to pogadamy. Na razie zupełnie nie mam kiedy, teraz mam prace zaliczeniowe, potem egzamin końcowy, także myślę że po Świętach będę miała więcej czasu. Allegro przeglądałam, zgadzam sie z Toba dużo fajnych rzeczy można wyszukać. Mnie podobają się, a właściwie już sie zdecydowałam, na mebelki Drewex Hippo, fajne tez mają pościele i inne akcesoria, kocyki, rożki, śpiworki... A smoczki bedziemy ściągać z Anglii :) link http://www.mambaby.co.uk/index2.htm - ponoć są super :) Ale jeszcze przed tym szaleństwem chcemy w końcy załozyć rolety, podeślesz mi kontakt do tej waszej ekipy?

Buziaki !

http://www.wykop.pl/ramka/157451/czy-mo ... kiem-wujka
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 24 mar 2009, o 22:50

hejkA
wreszcie dorwAŁam się do kompa, wczoraj pisałam posty na forum ale coś mi kasowało :(
tak jak kasia pisała przeżyłyśmy w poniedziałek pierwsze ćwiczenia fitness i ja myślałam że po tak długiej przerwie dzisiaj będzie duży ból, ale nie jest źle, czuję trochę mięśnie ale jest ok. Za tydzień pewnie będziemy w większym składzie
a jutro razem z McAronem skręcam szafę wnękową- ciekawe jak nam pójdzie :mysli:
aniap- fajnie jest kompletować wyprawkę i mebelki :) tak więc szalej póki jesteś w dobrej formie, pod koniec cdiąży może być trochę ciężko chodzic po sklepach, no a jak już maluch będzie na świecie to też trudno sie do sklepu wyrwać. Ja pamiętam ze w ciąży miałam dużo czasu chodzić po sklepach, wybierać ciuszki i grzebać w internecie kupować na allegro, a teraz to często kupuję w locie albo przez internet bo trudno wykroić czas na zakupy
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 24 mar 2009, o 23:46

A ja dziś spotkałam "na żywo" pierwszy raz Ewęw:)))) Poznałyśmy się dzięki zdjęciom na forum:).
Pozdrowienia dla Was wszystkich w śnieżną wiosnę.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 26 mar 2009, o 13:19

Cześc Dziewczyny!

Kasiu, Nitewka w pn planuję do Was dołaczyć. Morenka pewnie też, jak wyzdrowieje bidula.

Aniu jesteś już po drugim usg?

Pozdrawiam wiosennie.
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 mar 2009, o 13:33

Hej!

widzę, że wiosna mobilizuje do ruchu, a ja coś sie dzis srednio czuję, mam nadzieje że jakieś choróbsko sie nie przyplątało.
Zakupiłam wapno i Gripovitę, tyle mogę, mam nadzieje, że mnie nie rozłoży na weekend.

aniavi napisał(a):

Aniu jesteś już po drugim usg?


Tak kochana, córeczka będzie :) Tym razem na 100%, widziałam dokładnie, nic tam nie dyndało między nóżkami :) Ma juz 24 cm z nóżkami i waży 380 g. Oczywiście pierwsze co zrobiłam, to kupiłam jej prezent, ubrankowy "starter" na początek :) Generalnie radość ogromna :)
buziaki słoneczke !
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 26 mar 2009, o 13:44

Aniup O kurcze kochana to gratulacje i zazdroszczę, ale tak zdrowo :lol:

Ja jeszcze muszę poczekać trochę, ale z przestarchem w oczach pójdę jak najszybciej się da na usg określające płeć :) Aniu ja od kilku dni nienajlepiej też sie czuję. Przedwczoraj miałam gorączkę, jedyne co mi pozwolili wziąć to APAP, poza tym próbuję torchę domowymi sposobami się podleczyć ale nie wiem czy to da skutek bo dziś siedzę w pracy i tak nie za specjalnie się czuję...
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 26 mar 2009, o 13:50

aniap napisał(a):
Tak kochana, córeczka będzie :)


Super!!! miałaś intuicję z tym rózowym kolorem ścian ;)

Trzymajcie się obie cieplutko. Nie chorować!
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 26 mar 2009, o 14:38

Dziewczyny - Aniap, Karola - trzymajcie się, uważajcie na siebie!!!
Wczoraj widziałam Nitewkę z jednym z maluszków , gdy byłyśmy z Ninką na "prawie" spacerku na balkonie:))
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 26 mar 2009, o 17:08

Beatko mam cos dla ciebie
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Sylwia » 26 mar 2009, o 21:58

Aniap - moje gratulacje, nie dawaj się chorobie. :]
Karolina - trzymam kciuki za usg, i nie daj się przeziębieniu. :]
Polecam sok malinowy i lipę.

Pozdrowienia dla wszystkich Dziewczyn. :papa2: :papa2: :papa2: :papa2:

Sylwia
Avatar użytkownika
Sylwia
mieszkaniec
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 23:07
Lokalizacja: E-00-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 27 mar 2009, o 23:38

Beata napisał(a):Wczoraj widziałam Nitewkę z jednym z maluszków , gdy byłyśmy z Ninką na "prawie" spacerku na balkonie:))


zgadza się- to byłam ja i razem z krzysiemmachaliśmy do ciebie i ninki :)
a jaśko siedział w kojcu
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 29 mar 2009, o 17:07

Hej Sasiadki

Kto jutro idzie na skakanki, ja juz kupilam karnet na kwiecien.
Dziewczyny poleccie restauracje gdzie mozna zorganizowac chrzciny.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości