dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 18 cze 2008, o 14:51

Hej Dziewczynki...

Przez ostatnie dni w pracy nie mialam chwili dla forum, dzisiaj, jutro jest luzniej. Brzuch rosnie a ja czuje sie bardzo dobrze :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez pestek » 18 cze 2008, o 15:21

aniavi napisał(a):...urocza drobniutka blondyneczka, 45 kg wagi, a jeżdzi na takim motocyklu jak mój mąż :szok:
no widzisz Kochanie... to nie przystoi, muszę zmienić motocykl na większy, ciesze sie że też to zauważyłaś :brawo:
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 18 cze 2008, o 15:40

Cze dziewczynki :>
U mnie w pracy niewzły mam młyn od kilku dni, wczoraj prawie 11 godzin siedziałam, a rzadko mi się to zdarza :lol:

Kasia, który to już miesiąc, albo tydzień :mysli: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 18 cze 2008, o 16:04

Witajcie :)
Kasiunia super ze dobrze sie czujesz,to najważniejsze,a kiedy idziesz na zwolnienie?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 18 cze 2008, o 17:00

Witanko :)

Byłam dzisiaj u fryzjera, totalna zmiana dobrze robi :radocha: Teraz chyba skocze do tajskiej knajpki na obiadek :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 18 cze 2008, o 17:06

Usiaku dawaj new fryz na awatar :) ja też sie wybieram do fryzjera,ale tylko podciać końcówki :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 19 cze 2008, o 10:12

Krolinko - to 16 tydzien :) 2 trymestr, najlepszy czas :)

Madziunia, no wlasnie nie wiem z tym zwolnieniem, troche sie boje ze zglupieje w domu, z drugiej strony mam dosyc juz pracy, wizyte nastepna u lekarza mam 16 lipca i wtedy zobaczymy, moze do konca lipca popracuje.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 cze 2008, o 10:25

Witajcie :)

Kasiu o to już czwarty miesiąc,eee to luzik :) już będziesz sie dobrze czuła,tylko upały mogą doskwierać :) na zwolnienie mozesz iść najpierw na 2 tyg na przykład i zobaczysz czy nie zgłupiejesz w domciu :) zawsze mozesz wrócić,ja tam sie nie nudziłam,moja siostra była ze mną razem w ciaży i jeździłyśmy sobie po sklepach,na rózne spotkania kobiet w ciąży itd :)

a my dziś już jedziemy do naszej córeczki i zostajemy tam do niedzieli :) moze wygrzeje sie troszke na słonku.
Szkoda ze nie udało nam sie spotkać
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 19 cze 2008, o 10:52

Cześć laseczki :p:

Ja ciążę wspominam bardzo dobrze, a przynajmniej do ostatniego miesiąca, bo potem miałam problemy ze snem (niewygodnie mi było bo uwielbiam spać na brzuchu) :lol:

No to na razie trzecia mama w naszym gronie, chyba ,że o czymś nie wiem :mysli: :>

Dzwoniłam dziś do Orkiestry, dostałam info, że u nas w budynku E nie ma żadnych opóźnień i wszystko idzie zgodnie z założeniami.
Na razie powiem Wam szczerze, że nie mogę w pełni cieszyć się nowym mieszkankiem, dopóki aktualnego nie sprzedamy :( :(
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 cze 2008, o 20:04

Hej laski :)

Karolina a ja znowu całą ciąże spałam na plecach,każdy był w szoku ze wyrabiam,ale tylko tak było mi wygodnie,czasem na boku,ale rzadko :)

popytam po znajomych o Twoje mieszkanko,a dawałaś gdzies ogłoszenie?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 23 cze 2008, o 10:45

Hej Dziewczyny? gdzie się podziewacie? ? jest poniedziałek- i tzreba się pokrzepić, żeby tydzien szybko zlecial.., ja oczywiscie w pracy- ale dobrze jest, szefowa będzie dopiero po 14, wiec jeszcze odpoczywam po weekendzie:)Mega chillout'owym, leniwym..dzisiaj za to jedziemy załatwić zaproszenia ślubne.buziaki dla Wszystkich
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 23 cze 2008, o 10:56

Doberek :)

ja chciałam zmienić zdjęcie w ava, ale niestety moja blondynkowatość na to nie pozwala :( Lece więc na uczelnie ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 11:28

Ja od rana piore pranie za praniem i spaceujemy co jakiś czas :)

miłego dnia dziewczynki
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 23 cze 2008, o 11:36

Madziu: mieszkanko niedawno wystawiliśmy, ale na razie tylko agencje nas atakują :szok:
Mam nadzieję, że nie będzie aż tak cięzko je sprzedać mimo tych opinii o zapchaniu się rynku nieruchomości :uoee:

Ja dziś umieram, wczoraj przesadziłam ze słońcem, wszystko mnie piecze a najbardziej ta część, na której muszę siedzieć :krzyk: mówię Wam tragedia, pół nocy nie przespałam. Trudno muszę swoje odcierpieć :uoee:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 23 cze 2008, o 11:49

burdziki napisał(a):[Ja dziś umieram, wczoraj przesadziłam ze słońcem, wszystko mnie piecze a najbardziej ta część, na której muszę siedzieć :krzyk: mówię Wam tragedia, pół nocy nie przespałam. Trudno muszę swoje odcierpieć :uoee:

:pocieszacz:
opalanko topless? mimo wszystko zazdroszczę opalania - ja mam tak zapchane załatwianiem spra weekendy, że nie mam co marzyc o opalaniu :(
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości