dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 cze 2008, o 11:02

dziam napisał(a):AniaP to moze winko następnym razem z nami się uda? :) oczywiście zanim postaracie się o małego P ;P

Dziam na winko oczywiście zapraszam Was wszystkie jako rekompensatę za moją nieusprawiedliwioną nieobecność :) Mam nadzieję, że jeszcze bedzie na tyle ciepło by posiedzieć na tarasie (no i że taras nas wszystkie pomieści :))

agazf napisał(a):Tak po cichutku marzyłam, że w wakacje będę już je urządzać, a tu masz, ciągle pod górkę...

Aga, my też mieliśmy nadzieję, że póki jeszcze ciepło mieszkanko bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania.
Ale patrzmy optymistycznie, gdyby było w wakacje oddane to z urlopu nici :) oby tylko termin 15.09 sie nie zmienił...
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 26 cze 2008, o 11:23

madziulek napisał(a):Aniap jesteś nareszcie, jak fajowo :> szkoda ze Cie nie poznałyśmy :( a co po za tym u Ciebie? mam nadzieje ze teraz częsciej bedziesz z nami pisywać :)

Hahaha dokładnie:) za każdym razem widząc brunetkę byłyśmy PEWNE że to Ty, i wyczekująco WSZYSTKIE na nią patrzyłyśmy, zdziwione, że nie podchodzi :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 26 cze 2008, o 11:42

Aga, my też mieliśmy nadzieję, że póki jeszcze ciepło mieszkanko bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania.
Ale patrzmy optymistycznie, gdyby było w wakacje oddane to z urlopu nici :) oby tylko termin 15.09 sie nie zmienił...[/quote]


co racja, to racja... oby tylko faktycznie oddali we wrześniu...
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 11:51

My po pierwszym po spacerku,zaraz idziemy dalej :) ale Was dużo,jak fajowo :)

dziam dzieki kochana ze pytasz o nocnikowanie,na razie niestety przerwa bo Majcia ma zapalenie pęcherza :(
hej Aga ja też sie martwie o tą budowe o to wszystko,ale co zrobić,a tak marzyłam o urządzzaniu mieszkanka w wakacje :|

z tego co wiem,to do września sie nie wyrobią,mówiła Kasia mi dziś o tym mówiła,ze rozmawiała z P.Marzeną i wrzesien to wątpliwa sprawa :beczy:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 cze 2008, o 11:54

Morena napisał(a):
madziulek napisał(a):Aniap jesteś nareszcie, jak fajowo :> szkoda ze Cie nie poznałyśmy :( a co po za tym u Ciebie? mam nadzieje ze teraz częsciej bedziesz z nami pisywać :)

Hahaha dokładnie:) za każdym razem widząc brunetkę byłyśmy PEWNE że to Ty, i wyczekująco WSZYSTKIE na nią patrzyłyśmy, zdziwione, że nie podchodzi :)


A to miałyście niezła zgadywankę :) ciekawe jak w rzeczywistości byśmy sie poznały? Zdjęcie czasem może trochę zmylić. Ale to jeszcze przede mną :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 cze 2008, o 11:59

madziulek napisał(a):z tego co wiem,to do września sie nie wyrobią,mówiła Kasia mi dziś o tym mówiła,ze rozmawiała z P.Marzeną i wrzesien to wątpliwa sprawa :beczy:


Madziu, ale z czym jest to związane, ze wstrzymaniem prac? Prace na budowie poszły mocno do przodu, nasza klatka odmalowana z jedej strony, w tym tygodniu położyli podłogi... Miejmy nadzieję, że spotkanie z OD dojdzie do skutku i będziemy mieli jasność sytuacji.
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 26 cze 2008, o 12:02

czyli tak naprawdę, to nie wiadomo kiedy oddadzą nam mieszkanka :beczy:
nie cierpię takich sytuacji i niedomówień....
jedyny plus, że nie zapisywałam córeczek do szkoły i przedszkola w okolicy naszego osiedla...
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 26 cze 2008, o 12:06

Dla mnie najgorsze jest to, że nie wiadomo na kiedy umawiac sie z ekipą..a przecież fachowców u nas brak:(,
jedno małe pocieszenie w tej całej sytuacji dla mnie to,...że nie zmarnuje dni, pogody, urlopu na jeżdzenie po sklepach za glazurami, podłogą itp...
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 cze 2008, o 12:17

Nie wiadomo tez jak planować zakupy. Na zamówienie mebli kuchennych, drzwi czy też podłóg niektóre firmy każą czekac po kilka tygodni, po czym jak się okaże, że nie mamy jeszcze mieszkań, nie będzie gdzie tego przechować :( a wpuszczając ekipę musimy mieć juz wszystko przygotowane. Nikt z nas nie chce przedłużać, bo już dość długo wszyscy czekamy :(
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 26 cze 2008, o 12:22

No właśnie...My też wybraliśmy już większość rzeczy do nowego mieszkanka, ale co z tego, skoro ani nie można tego kupić, bo nie wiadomo kiedy będzie oddanie mieszkań, ani nie ma gdzie tego składować...
A swoją drogą ciekawe jak sobie radzi ta rodzinka, co już tam pomieszkuje....
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 12:27

No własnie mam nadzieje ze na tym zebraniu sie wszystko wyjaśni :|

Aniap tez nie rozumiem,czy to przez te prace wstrzymane :(
Morenko my już mieliśmy umówinioną ekipe i trzeba było odmówic :( a z nimi faktycznie to duży problem
Aga a Majka sie w Ursusie nie dostała do przedszkola,szczęscie w nieszczęsciu bo bym ją musiała z Mokotowa wozić tam,a to nie miało by sensu
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 26 cze 2008, o 12:44

agazf napisał(a):A swoją drogą ciekawe jak sobie radzi ta rodzinka, co już tam pomieszkuje....


A właśnie :) ktoś już pomieszkuje w bloku, jak się nie mylę, B.
Ostatnio widzieliśmy doniczki w oknach :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasiar » 26 cze 2008, o 12:49

bez ciepłej wody to chyba kiepsko
Avatar użytkownika
kasiar
mieszkaniec
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 09:27
Lokalizacja: 13 C

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 13:23

No własnie nie wyobrażam sobie tego,ale widocznie mieli ciężką sytuacje :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez PATI » 26 cze 2008, o 20:48

Czesc Dziewczyny.
Właśnie przeczytałam o opóźnieniach i wstrzymaniu prac i nie ukrywam,że mnie też to podłamało i to nieźle....
Przecież to jakaś masakra.Denerwuję się już przez to ciągłe przesuwanie terminów oddania....Wodzą nas za nos już tyle czasu :beczy:
Avatar użytkownika
PATI
mieszkaniec
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 18:01
Lokalizacja: C-10-4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron