dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 29 lip 2008, o 23:26

Witam,

padnięta jak diabli, nie wyspana, zmęczona ale MEGA SZCZęśLIWA :radocha: :radocha: :radocha: Pod moim oknem stoi już wymarzone moje autko, na które nie mogę się napatrzeć :lol:

Morena zdjęcie jest piękne!!!!
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 30 lip 2008, o 09:45

Usia napisał(a):Witam,

padnięta jak diabli, nie wyspana, zmęczona ale MEGA SZCZęśLIWA :radocha: :radocha: :radocha: Pod moim oknem stoi już wymarzone moje autko, na które nie mogę się napatrzeć :lol:

Morena zdjęcie jest piękne!!!!


Usia, a kto Cię tak w nocy wymęczył? :okok:
Gratuluję autka!!!!!! napisz co to jest
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 30 lip 2008, o 14:05

Doberek :)

Morenka w nocy wróciliśmy z Niemiec dlatego byłam taka mega zmęczona :) A mój nabytek to opel tigra z 2000 roku :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:
Oto mój Tygrysek :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek
Wczoraj miałam biegania po urzędach w związku z zarejestrowanie, podatkiem i abonamentem mieszkańca. A dzisiaj zgrywałam płytki do Tygryska :lol:
Ostatnio edytowano 1 sie 2008, o 21:23 przez Usia, łącznie edytowano 1 raz
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 30 lip 2008, o 14:34

Śliczna tygrysica:) bardzo lubię te samochody:) fajnie się w nich wygląda- odrobina lansu nie zaszkodzi, no i OPELEK przede wszystkim, młodsza siostra mojej kochanej Calibry
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 30 lip 2008, o 17:15

Morena a jak pięknie pomrukuje, jak 100 piękny Kocur :lol: :lol: :lol: :lol: Ale Ty te pomruki pewnie znasz ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 31 lip 2008, o 20:52

Oj Usia, fajna maszyna, to teraz możesz śmiało wyruszać w drogę na wakacyjne podboje :)
A w ogóle to fajne fotki Dziewczynki, jeszcze tydzień do urlopu i też postaram się odświeżyć fotkę wakacyjnym wizerunkiem :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 7 sie 2008, o 13:55

Witam :)

Ojjj ależ tu cicho, jak makiem zasiał.... ;)

Ja siedzę teraz w krynicy morskiej. I padam z głodu, bo se wymyśliłam wczasy odchudzające. :uoee: Głodna makabrycznie jestem :[ , ale czego się nie robi by dobrze w Tygrysku/Tygrysicy (wybierzcie sami płeć ;)) wyglądać :lol:
Może jakby było słonko, lepiej bym te trudy znosiła. A tu albo leje, albo wichury jakieś :| No ale jak to się mówi trza być twardym a nie mietkim ;)

Miłego dzionka ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 7 sie 2008, o 15:39

Usia, gratuluje odwagi i życzę wytrwałości w tym poświęceniu, to naprawdę cięzka praca na tych wczasach pewnie. Tym bardziej, że w takim kurorcie jak Krynica co kawałek nęcą zapachy, smażonej ryby,.czy gofrów!
pamietaj że Tygrysica czeka na Ciebie, a swoją drogą pokocha Ciebie taką jaka jesteś ;P

Nie wiem co sie dzieje na tym naszym forum, dziewczyn nie ma, Madziulek, to sie urlopuje od neta?
a może już mieszkanko urządza?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 sie 2008, o 01:37

Dobry Wieczór kochane sąsiadeczki :)

no faktycznie długo nie zaglądałam,ale lato lato...kurcze nie wiem czy zapomniałam,czy czas mi tak leci nieubłagalnie...
W sumie to wpadłam sie pochwalić ze dziś dostaliśmy pismo listem poleconym z OD i odbiór mieszkania mamy 28 sierpnia :rotfl: :rotfl: :rotfl: no cieszymy sie przeogromnie dobrze ze Majka od paru dni u dziadków to czeka nas weekendowe jeżdzenie po sklepach i latanina,o której już marzyłam od dłuższego czasu :lol:

jutro dzwonimy po ekipe remontową po znajomości,oby mieli czas na wrzesien i działamy pełną parą póki ciepło :)
Na szczęscie kuchnie bedziemy mieli od reki :)
Na razie korzystamy ze Majki nie ma i non stop siedzimy u znajomych lub piwkujemy w terenie :)

Dobranoc i postaram sie jutro zajrzeć
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 9 sie 2008, o 07:57

Witam,

u mnie mimo, że urlopowo nastrój takowy nie jest.... Wczoraj zmarł mój ukochany kot, mimo naszej i lekarzy walki... :beczy:
Dzisiaj mam wolny dzień od zajęć, wiec jakoś trza go zapełnić...

Madziulek Gratulacje Odbioru... :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 9 sie 2008, o 08:58

Usiaku strasznie mi przykro z powodu kotka :beczy: 3maj sie
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 10 sie 2008, o 20:02

Hej Madziula, ja juz na zwolnieniu tak wiec melduje sie na forum codziennie. Buziaki dla wszystkich.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 11 sie 2008, o 10:05

Hej :)

Kasia już na zwolnieniu super :) który to miesiąc? no to teraz wypoczywaj całą parą :)

A my w końcu raczej nie odbierzemy mieszkania tyle było mojej radości,pismo które do nas przysłali budzi wiele watpliwości :| Kris ma dac jeszcze znajomemu który sie zna na tym i nam powie,a raczej nie chodzi tu o odbiór końcowy :uoee:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 11 sie 2008, o 10:34

madziulek napisał(a):,a raczej nie chodzi tu o odbiór końcowy :uoee:


Odbiór częściowy - bez możliwości zamieszkania- nie chodzi przypadkiem o to?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 11 sie 2008, o 10:44

tak Madzia coś w tym stylu,całe pismo fajnie napisane,a 2 linijki nas zastanowiły,ze zamieszkać jeszcze nie można,to jaki to kuźwa odbiór :[ reszty mi sie nawet nie chce komentowac,ze jeszcze jak nie odbierzemy mieszkania to oni sobie sami odbiór zrobią :[ no po prostu szkoda słów na ich bezczelność...
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości