dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kip.bia » 2 lip 2009, o 11:50

Kasiu - prawdopodobnie wprowadzamy się w sierpniu. Obecnie ilekroć jestem na swoim balkonie wychylam głowę za barierkę i szukam wzrokiem Twojego balkonu i Ciebie usypiającą małego niebieskookiego blondaska ;)
Aniuvi - zazdroszę Wam tych wieczorków... a raczej tej możliwości spędzania ich na "harmonijnym" balkonie :okok:
Moreno - wracaj na forum. Brakuje tu Ciebie i Twojego szczerego optymizmu...
AniuP - chyba Cię widziałam... jeśli okragły i uroczy brzuchal szczelnie przykryty kolorową tuniką jest teraz Twoim znalkiem rozpoznawczym.. to musiałaś być Ty ;)
Madziulek - miło było wkońcu zobaczyć i poznać osobiście mailową koleżankę :].
Pozdrawiam wszystkie pozostałe sąsiadki :papa2:
kip.bia
mieszkaniec
 
Posty: 219
Dołączył(a): 4 paź 2008, o 20:59

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Scroooty » 2 lip 2009, o 22:42

Girls,

Ja na urlopie do 15 lipca ale jak tylko wrócę to do piackownicy jak najbardziej ale mam male pytanko .... do której tej na naszym osiedlu czy tam dalej na Dzieci Warszawy?

Pzdr
M
Avatar użytkownika
Scroooty
mieszkaniec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-40-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 3 lip 2009, o 09:41

Hej,

My jeszcze przed urlopem. Fajnie tak posiedzieć na balkonie, ale szczerze mówiąc, mam wrażenie, że usycham :( Chętnie zmieniłabym otoczenie na jakąś piaszczystą plażę, bo chociaż mamy widok na piaskownicę, to moja wyobraźnia okazuję się być za słaba ;)

Kasiu słyszałam ostatnio, że twój maluch już "rozmawia" :szok: Ale ten czas leci...

Pozdrawiam ciepło wszystkie sąsiadki :)
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 13 lip 2009, o 22:16

Cześć Sąsiadki drogie :)
cisza tutaj jakiej dawno nie było, ale w końcu sezon urlopowy i pogoda w końcu dopisała :)
My właśnie po urlopie i w oczekiwaniu na rozwiązanie bo to ostatni miesiąc! Aż trudno uwierzyć, że tak szybko zleciało.
Kasiu, ja już jestem na zwolnieniu od 22 czerwca, tylko na nic nie mam czasu :) w tym tygodniu kompletuję wyprawkę do szpitala, bo to chyba najwyższy czas :) a tak w ogóle to niespodzianka: będzie nas czworo.... bo od wczoraj mamy nowego lokatora - 6 tygodniowego kotka :) na razie oswaja się z mieszkaniem i domownikami :)
Czujemy się dobrze, Oliwka waży ok 2600 g więc mam nadzieję, że do 3000 g dobije :) Brzuch zaczyna coraz bardziej przeszkadzać, ale jest znośnie, myślałam że będzie gorzej.
Kip.bia to pewnie mnie widziałaś w kolorowej tunice, teraz niestety najwygodniej w t-shirtach :)

buziaki ! :buzki:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 14 lip 2009, o 09:52

Kochane,
Jeej jak fajnie przeczytać że się o mnie martwicie :skromny: , jeszcze zanim przeczytam dokładnie cały wątek i wszystkie zaległości , tak na szybko napiszę Wam, że JUŻ wszystko zaczyna się układać.
Zamierzam mieć teraz na wszystko( oczywiscie, łącznie z forum ) duuużo czasu.

A w między czasie będę szukać pracy... :|
Ostatni miesiąc obfitował w zmiany, szybka przeprowadzka na Harmonię, urządzanie, przyjemności , oraz wiadomość bomba- TRACĘ PRACĘ, dep. w którym pracuje będzie istniał do końca sierpnia....
Ciężko się o tym myśli, bo to moja pierwsza praca,którą znam od podszewki )od 10 lat w jednej firmie)

Cóż, muszę się nauczyć chodzić na rozmowy, oswoić z myślą, że rynek pracy ma najgorszą chwilę, i pracy po prostu nie ma
.Teraz dzień zaczynam od pracujpl i innych takich ..

NIe jest mi łatwo.
Tymbardziej cieszę się, że pytacie o mnie.
buziaki dla Was- musi być dobrze :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 14 lip 2009, o 10:41

Kochane, jak część z Was już wie - z mojego balkonu widać prawie całe osiedle:). W najbliższy czawrtek Krzyś ma jakieś wyjście. Gdybyście zatem miały ochotę zobaczyć czy u Was na pewno wszystko w porządku - zapraszam serdecznie;))). Przy okazji spotkamy się, pogadamy, a może okaże się że ktoś zna kogoś kto potrzebuje super pracownika? (Morena:). Aniap - po rozwiązaniu czasu nie będziesz miała dla siebie długo, korzystaj teraz. Aniavi - od nas plażę odrobineńkę łatwiej sobie wyobrazić - bo to co widać na horyzoncie od biedy może uchodzić za morze. Magda Scrooty - już jesteś po urlopie? Wszystkie mamy i nie-mamy - zapraszam, dajcie tylko znać czy wpadniecie. Na priv najlepiej z numerem telefonu do tych do których nie mam.
Buziaki, dobrego dnia!
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 9 sie 2009, o 20:14

Hej Somsiadki,

My juz po urlopie, w komplecie, zadnych niemilych przygod, urlop zaliczamy do bardzo udanych, a Dawid......konczy juz prawie 8 m-cy, super sie odnalazl w wakacyjnej rzeczywistosci, az sie boje ze teraz z nudow w domu da mi popalic. Co u Was kochane, dzieki za smski :)?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ania » 18 lis 2009, o 16:20

Cześć Dziewczyny, chcialam domeldować się do babskiego grona :) Witam!
ania
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 mar 2009, o 12:42

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 16 gru 2009, o 12:36

Sasiadki!!!!

Czy ktoras tu jeszcze zaglada??? Co u Was slychac, ja powoli wychodze na prosta z kregoslupowymi perypetiami, a moje Male Wielkie Szczescie juz konczy dzisiaj roczek. Ale przelecialo, pamietam jeszcze Wasze gratulacje z okazji narodzin, a potem tony niezastapionych porad i wskazowek a dzis moje dziecko konczy okres niemowlectwa, szkoda ze zima i nie widujemy sie tak czesto, chetnie bym tez zobaczyla Wasze pociechy, slyszalam ze Ninka tak wyrosla a AniP slicznotke tylko na NK widzialam. Po swietach moze bedzie wiecej czasu to trzeba bedzie jakies babskie "pijanstwo" zorganizowac, tyle tematow sie nazbieralo. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo, odezwijcie sie.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 paź 2011, o 21:19

Co z ta reaktywacja, laski, odzywajcie sie :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 27 paź 2011, o 22:37

Hej:))))))))))))))))))))))))))))))))) no bo ja myślałam że już telefonicznie się kontaktujemy!
Pytanie zatem po sąsiedzku bo będę sobie zamawiała - kto chce wino, to białe co ostatnio piłyśmy jako pierwsze, francuskie, z dostawą do garażu, za ok,. 23-24 pln :)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 28 paź 2011, o 07:32

Cześć Dziewczyny :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 8 lis 2011, o 17:28

Heloł Kochane :)
własnie, co z ta reaktywacją, odzywacie sie czy nie? ;)
Może zawnioskujemy u naszych szanownych administratorów o prywatna strefę, byśmy mogły swobodnie pogadać?
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 8 lis 2011, o 17:57

aniap napisał(a):Heloł Kochane :)
własnie, co z ta reaktywacją, odzywacie sie czy nie? ;)
Może zawnioskujemy u naszych szanownych administratorów o prywatna strefę, byśmy mogły swobodnie pogadać?


Cześć dziewczyny :>
popieram pomysł "prywatnej strefy" :)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Aneya » 8 lis 2011, o 18:22

Cześć Dziewczyny,
jestem "nowa" i mam nadzieję, że już niedługo część z was poznam osobiście na osiedlu.
Chętnie się przyłączę też do takiego prywatnego forum :)
Pozdrawiam,
Aneta
Avatar użytkownika
Aneya
 
Posty: 61
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 11:06
Lokalizacja: G-00-9 (11h m 33)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość