SZUKAM CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ NIANI

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

SZUKAM CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ NIANI

Postprzez kass » 2 wrz 2009, o 09:29

ZAŁOŻYŁAM NOWY WĄTEK Z KONKRETNĄ SPRAWĄ.
Poszukuję chętnych rodziców do wynajęcia wspólnej niani. Nasza córeczka ma 6 i pół miesiąca i obecnie uczęszcza do prywatnego żłobka. Niestety mimo wszelkich starań opiekunek myślę, że Ola jest jeszcze za mała na takie emocje.
Wspólna niania - ja mogę zapłacić 800 - 1000 zł za opiekę od 7.00 do ok. 16.00. Czyli łącznie niania dostałaby ok 2000 tys. za dwójkę dzieci miesięcznie.
Udostępnimy nasze mieszkanie - możemy zamieniać się co tydzień mieszkaniami. Co do wieku drugiego szkraba nie mam żadnych wymagań - może być kilku miesieczny a moze być i starszy.
Mam nadzieję, że są na naszym osiedlu mamy w potrzebie. Jak tylko jesteście chętni do takiej formy opieki nad waszymi bąblami to czekam na sygnał i wówczas zaczniemy poszukiwania najlepszej niani na swiecie.

Proszę tylko o odpowiedzi osoby konkretnie zainteresowane żeby nie prowadzić tu dyskusji ogólnej bo czasu mało :)
Co do szczegółów ustalimy wszystko osobiście.
Avatar użytkownika
kass
mieszkaniec
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 14:36
Lokalizacja: E-20-8

Re: SZUKAM CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ NIANI

Postprzez Seba » 3 wrz 2009, o 23:51

Hej.
A sprawdź tu:
http://www.krokodylek.pl
Bardzo fajny "miniżłobek" na gołąbkach.
Nasz Igor chodził tam od 6-ciu miesięcy aż do końca sierpnia.
Teraz poszedł do państwowego żłobka.

Pozdrawiam Seba.
Avatar użytkownika
Seba
mieszkaniec
 
Posty: 88
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 12:25
Lokalizacja: E-00-7 (D-31)


Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość