Zmiany dostępności forum - dyskusja

Tutaj piszemy o ewentualnych problemach technicznych z forum oraz propozycjach jego modyfikacji

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez pestek » 9 lis 2008, o 02:09

bialaa napisał(a):...stad tez byl moj pomysl przedstawiania umow i faktycznej wizualizacji mieszkancow...

Planujemy docelowo definitywnie zamknąć forum dla ludzi spoza osiedla ale dokładna weryfikacja będzie miała miejsce jak faktycznie staniemy się mieszkańcami. Na razie trwa budowa i przyjęliśmy takie zasady, zdajemy sobie sprawę, że nie są one idealna weryfikacją i z założenia nie nastawiamy się na jakąś zorganizowaną inwigilację forum. Nie chcemy popadać w skrajności, do niedawna forum było całkiem otwarte, po pewnych sygnałach i przemyśleniach stwierdziliśmy, że częściowe ukrycie pozwoli na swobodniejsze i bezpieczne poruszanie niektórych tematów.


Dzięki za wszelkie sugestie. Planujemy dalsze zmiany by forum służyło nam jak najlepiej.
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez Basia i Robert » 13 lis 2008, o 20:51

My również zgadzamy się na weryfikację, aczkolwiek ubolewamy, że nie możemy aktualnie poczytać informacji dotyczących naszego budynku E.
Avatar użytkownika
Basia i Robert
mieszkaniec
 
Posty: 59
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 21:01
Lokalizacja: E-00-1 (D 1 )

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez alphala » 20 lis 2008, o 01:17

Witam,
dluuugo nie odwiedzalam forum, ale kiedy zbliza sie czas odbioru mieszkanek w moim bloku wypadalo zajrzec i sprawdzic co sie dzieje. I tu moje zdziwienie, gdyz nie moge wejsc na niektore watki, zwlaszcza ten interesujacy mnie najbardziej, a mianowicie dotyczacy budynku E. O ile dobrze wyczytalam i dobrze zrozumialam za malo sie tu udzielam.
Nie kontaktuje sie czesto z developerem, gdyz oni nigdy nie sa w stanie powiedziec nic na 100% i tak naprawde nie wiem o co ich pytac, co jest istotne.....i nie sadze, ze jestem tak zwana "Pijawka"....ja sie po prostu na tych sprawach nie znam, a widze, ze sa tu osoby, ktore wiedza jak sie do wszystkiego zabierac i bardzo jestem za to wdzieczna. Kolejny punkt - zauwazcie prosze, ze wszystkie moje wypowiedzi dotyczace naszego nowego osiedla byly optymistyczne, wiec nie sieje tu jakiejs niepotrzebnej paniki i z konkurencja nie mam nic wpsolnego...

A teraz do meritum: prosze o dostep chociazby do watku o budynku E. Podalam kod mieszkania, posiadam avatar, przywitalam sie i takze wyzle moje dane na priv do amina (tak zrozumialam, ze tego oczekuja administratorzy). Nie popieram weryfikacji "na zywo" gdyz mieszkam poza Warszawa, a po drugie i tak sadze, ze to juz krok za daleko..

Pozdrawiam
alphala
mieszkaniec
 
Posty: 66
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 14:15
Lokalizacja: E-10-1

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez pestek » 20 lis 2008, o 03:37

alphala napisał(a):...O ile dobrze wyczytalam i dobrze zrozumialam za malo sie tu udzielam.
To nie tak. Mieszkańcom najaktywniejszym, spełniającym warunki daliśmy dostęp sami, ale większość musiała się po prostu przypomnieć. Jak ktoś nie ma dostępu, a wydaje mu się, że powinien, bo spełnia warunki to proszę pisać PW do Adminów.
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez papaja » 21 lis 2008, o 18:30

ralph napisał(a):Forum nie jest zamknięte całe. Tylko niektóre działy są dostępne tylko dla zweryfikowanych użytkowników. I tyle.

Witam,
ja faktycznie nie należę do szczególnei aktywnych uczestników forum, ale niedawno otrzymałam info, że zostałam przyjęta do grupy mieszkańców H. Niestety nie mam możliwości przeglądania wątku "Budynek H", wyświetla mi się komunikat: "Nie masz uprawnień do czytania wątków w tym dziale." :(
Nie mogę również czytać wątku "Osiedle Harmonia". Czy to oznacza, że nie jestem "zweryfikowanym użytkownikiem"? A jeśli tak, to jak można ten stan zmienić?
Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam
Ania
Avatar użytkownika
papaja
mieszkaniec
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 11:05
Lokalizacja: H-10-4

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez ralph » 21 lis 2008, o 20:26

Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez papaja » 23 lis 2008, o 13:52

OK, dzięki za info.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
papaja
mieszkaniec
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 11:05
Lokalizacja: H-10-4

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Marcin Gajek » 6 sie 2009, o 21:18

ralph napisał(a):Forum nie jest zamknięte całe. Tylko niektóre działy są dostępne tylko dla zweryfikowanych użytkowników. I tyle.


A co to znaczy zweryfikowany uzytkonik? Mamy sie poddać weryfikacji SB, WSI czy IPN?
Avatar użytkownika
Marcin Gajek
mieszkaniec
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 13:35
Lokalizacja: D-30-2

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez pestek » 19 sie 2009, o 00:24

Marcin Gajek napisał(a):A co to znaczy zweryfikowany uzytkonik? Mamy sie poddać weryfikacji SB, WSI czy IPN?

Co do weryfikacji to jest objaśnione w temacie Nowe zasady funkcjonowania forum:
pestek napisał(a):Pojawiły się także działy [strefa prywatna] dostępne jedynie dla Zweryfikowanych Mieszkańców czyli takich, którzy są aktywni na forum, nie działają na jego szkodę, mają uzupełniony profil, zdjęcie w avatarze (wizerunek użytkownika) i mieszkają lub oczekują na mieszkanie na Osiedlu Harmonia.

Powyższe zmiany mają na celu:
- wyeliminowanie negatywnego wpływu poruszanych tu tematów na pomyślność inwestycji
- ochronę zamieszczanych tu informacji przed czytaniem przez osoby niepowołane czyli takie których interes może być rozbieżny z interesem przyszłych mieszkańców osiedla
- sprowokowanie bardziej otwartej wymiany informacji miedzy mieszkańcami
- umożliwienie podjęcia sprawniejszych działań we wspólnym interesie
- rozróżnienie forumowiczów ze względu na zaangażowanie w życie forum
I proszę nie mieszać do tego SB, WSI, IPN, KGB, OD ani WC :P
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Kuba » 26 lis 2009, o 15:22

pestek napisał(a):Pojawiły się także działy [strefa prywatna] dostępne jedynie dla Zweryfikowanych Mieszkańców czyli takich, którzy są aktywni na forum, nie działają na jego szkodę, mają uzupełniony profil, zdjęcie w avatarze (wizerunek użytkownika) i mieszkają lub oczekują na mieszkanie na Osiedlu Harmonia.


Niby spełniam te wrunki,a mimo wszystko nie mam wglądu do strefy prywatnej :mysli:
I jeszcze jedna informacja,kilku moich znajomych,którzy kupili,bądź jak ja są w trakcie załatwiania formalności,próbowało logować się na forum,niestety nie przychodzi mail zwrotny z kluczem aktywacyjnym.Mi udało się skontaktować z Ralph'em,który mi pomógł w aktywacji (dzięki),ale generalnie te klucze nie dochodzą,na pewno wielu nowych mieszkańców zrezygnowąło z forum z uwagi na ten fakt.
Avatar użytkownika
Kuba
 
Posty: 628
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 11:18
Lokalizacja: 11H

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez pestek » 26 lis 2009, o 17:06

Kuba napisał(a):I jeszcze jedna informacja,kilku moich znajomych,którzy kupili,bądź jak ja są w trakcie załatwiania formalności,próbowało logować się na forum,niestety nie przychodzi mail zwrotny z kluczem aktywacyjnym...
Faktycznie jest jakiś problem.
Dzięki za info, będziemy z tym walczyć.
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez ralph » 26 lis 2009, o 20:04

Kuba napisał(a):I jeszcze jedna informacja,kilku moich znajomych,którzy kupili,bądź jak ja są w trakcie załatwiania formalności,próbowało logować się na forum,niestety nie przychodzi mail zwrotny z kluczem aktywacyjnym.Mi udało się skontaktować z Ralph'em,który mi pomógł w aktywacji (dzięki),ale generalnie te klucze nie dochodzą,na pewno wielu nowych mieszkańców zrezygnowąło z forum z uwagi na ten fakt.

Już powinno być wszystko ok. Wysłałem także ponowną prośbę o aktywacje użytkownikom, którzy próbowali się zarejestrować, a nie dostali maila aktywującego.
Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Poprzednia strona

Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron