Zmiany dostępności forum - dyskusja

Tutaj piszemy o ewentualnych problemach technicznych z forum oraz propozycjach jego modyfikacji

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez kondratmk » 3 lis 2008, o 23:09

A ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do ukrywania części forum.
Psioczę na O.D. nie dla publiki, tylko po to, aby inni mieszkańcy nie mieli tego samego problemu, przez co ja z nimi przechodziłem.
Ot, czeka mnie dużo usuwania usterek na własną rękę i dlatego ostrzegam niektórych, aby od razu podali O.D. termin ostateczny wykonania poprawek, zaraz po upłynięciu terminu 30-dniowego.
To, czy O.D. ogląda, co o nich piszę ani mnie grzeje ani ziębi. Tym bardziej, że już raz Pani Marzena Krzyżanowska odważyła się skomentować moje posty, nie wnosząc nic na to forum, poza swojej obecności.
Nie płacę na darmozjadów.
kondratmk
mieszkaniec
 
Posty: 596
Dołączył(a): 21 kwi 2008, o 18:14
Lokalizacja: 11A/13 (B-30-1)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Ewela » 3 lis 2008, o 23:30

Witam!!! Po bądź co bądź sporej nieobecności!!!

Ja również uważam, że ograniczenie dostępu do pewnych tematów nie jest do końca przemyślaną kwestią!!! A już weryfikacja w taki sposób jak można było przeczytać wcześniej zakrawa na jawną dyskryminację!!!
To, że nie udzielam się na forum od pewnego czasu, nie mam numeru lokalu (ochrona danych personalnych), czy też nie mam swojego zdjęcia nie daje nikomu prawa decydować, czy jestem mieszkańcem, czy też nie, czy jestem "godna" czytać o opóźnieniach, czy też nie!!!
Otóż drodzy Administratorzy jestem prawowitym mieszkańcem Osiedla Harmonia, czy może też Osiedla Totalnego Chaosu, i czy to się komukolwiek podoba, czy też nie mam prawo czytać o opóźnieniach, mimo, że sama nic nie piszę (co dla niektórych z wiadomych przyczyn).

Chcecie ograniczać dostęp to ograniczajcie, ale ludziom z zewnątrz, a nie swoim. Jestem na forum od marca, swego czasu byłam nawet aktywnym w miarę mieszkańcem..................ale po pewnych incydentach zamilkłam.
Nie mniej czytałam wszelkie wypowiedzi, ponieważ interesują mnie pewne tematy.

W związku z powyższym Apeluję o przemyślenie zaistniałej sytuacji..........


Pozdrawiam Ewelina
Avatar użytkownika
Ewela
mieszkaniec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 23:05
Lokalizacja: C (obecny B)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Matylda i Starzy » 4 lis 2008, o 01:04

Brawo Ewelina!
Z całym szacunkiem dla naszych nieocenionych Adminów dołączam się do apelu o przemyślenie decyzji jeszcze raz!
Jako powód zamknięcia niektórych, bardzo ważnych, wątków forum jest podawane: "wyeliminowanie negatywnego wpływu poruszanych tu tematów na pomyślność inwestycji". Tak jak to rozumiem chodzi o to aby nowi, potencjalni klienci OD nie zniechęcili się naszym narzekaniem na nieterminowość, intencjonalne mijanie się z prawdą w kontaktach z klientami, lekceważenie klientów, arogancję itp, czy chodzi o to aby nowi mieszkańcy, nasi przyszli sąsiedzi, dopiero po zarejestowaniu się na forum dowiedzieli się w jakim tempie posuwają się prace na budowie (przy moim bloku prace zostały zaniechane ponad pół roku temu!). Jeżeli tak ich potraktujemy z pewnością "odwdzięczą" się nam we właściwym czasie.
Otwarte Forum jest dla nas ważnym narzędziem nacisku na Orkiestrę. pozbywając się go postępujemy nierozsądnie i wbrew naszemu interesowi.
Proszę szanowni Moderatorzy postawcie się na moim miejscu. Roboty przy bloku H nie postępują od wielu miesięcy, czy mam się temu biernie przyglądać i płacić kolejne raty? Również pragnę szybkiego i pomyślnego zakończenia budowy, ale osiągnąć to można mobilizując OD do intensyfikacji prac a nie przez blokowanie dostępu do forum i stwarzanie na zewnątrz fałszywego poczucia harmonii i spokoju!
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Matylda i Starzy
mieszkaniec
 
Posty: 13
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 21:04
Lokalizacja: H-20-1

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez pestek » 4 lis 2008, o 03:17

Hadzio napisał(a):Wydaje się więc być oczywistym twierdzenie, iż nagłe pozbawienie dostępu do tych działów może wywołać u co poniektórych uczucie pewnego rozdrażnienia, zwłaszcza w sytuacji gdy były ich jedynym źródłem wiedzy na temat postępów w pracach budowlanych...
Zdawaliśmy sobie z tego sprawę ale był to wybór mniejszego zła. Nie zapominajmy co jest priorytetem - jak najszybsze powstanie osiedla i nasze zamieszkanie w nim.

Hadzio napisał(a):Sytuację pogarsza fakt, iż w zamian administratorzy (pozdrawiam) ;) proponują wykazać się aktywnością w działach nie związanych bezpośrednio z budową - może babskie pogaduchy, zakupy albo film lub kuchnia - bzik :rotfl: ...
Chyba pominąłeś fakt istnienia działu "Tematy ogólne" w OSIEDLE HARMONIA - dział ogólnodostępny

Hadzio napisał(a):...nie wiadomo w jakim stopniu należy się zaangażować w życie forum aby uzyskać status "zweryfikowanego" mieszkańca i kto będzie oceniał czy to już.... czy może jeszcze nie :mysli: .
Staramy się wyjaśnić to w opisie nowych zasad. Oczywiście nie mamy żadnego robota-programu, który to ocenia i są to nasze decyzje po subiektywnej ocenie, nasze jako Adminów. I chciałem tu zapewnić że nie kierujemy się sentymentem tylko maksymalnie skupiamy na tym żeby nie dać dostępu komuś kto może nam, Wam zaszkodzić mając "nadmiar" wiedzy. Odpowiadamy na e-maile proszące o uszczegółowienie warunków dostępu. I na prawdę poprzeczka nie jest zawieszona wysoko, wystarczy trochę chęci, a osoba z dobrymi intencjami na pewno ten dostęp uzyska w niedługim czasie.

sąsiedzi napisał(a):...Może to zależy od rzutu moneta a potem kostką do gry...
Nie, zależy to od tego jak szybko forumowicz uwiarygodni się jako realny mieszkaniec, którego dotyczą te same problemy co nas i jest na tyle zrównoważony że mając wiedzę z tematów ukrytych nie zaszkodzi mieszkańcom. Od tego jak szybko przekona nas o swoich dobrych intencjach.

bialaa napisał(a): jesli moge cos zaproponowac.....................
Twoja wypowiedź jest bardzo wartościowa gdyż jest to jakaś propozycja, a nie tylko jałowa krytyka. Będzie to trudne w realizacji biorąc pod uwagę nasz napięty plan dnia i sadzę, że weryfikacja poszczególnych osób może potrwać w ten sposób dłużej niż wg tych zasad, które przyjęliśmy ale byłaby też bardziej skuteczna...
Temat do rozważenia zarówno dla nas jak i dla Was, bo na siłę nie będziemy się z nikim spotykać. Fakt, że pierwszymi, kilkoma osobami, które dostały dostęp do strefy prywatnej były te, które się poznały osobiście. :okok:

ewela78 napisał(a):Ja również uważam, że ograniczenie dostępu do pewnych tematów nie jest do końca przemyślaną kwestią!!! A już weryfikacja w taki sposób jak można było przeczytać wcześniej zakrawa na jawną dyskryminację!!!
Kogo dyskryminujemy?

ewela78 napisał(a):To, że nie udzielam się na forum od pewnego czasu, nie mam numeru lokalu (ochrona danych personalnych), czy też nie mam swojego zdjęcia nie daje nikomu prawa decydować, czy jestem mieszkańcem, czy też nie, czy jestem "godna" czytać o opóźnieniach, czy też nie!!!
To czy jesteś mieszkańcem Osiedla Harmonia potwierdzi akt własności, nie my. Forum na którym się znajdujemy jest zupełnie niezależne od developera i prywatne. Prywatne to znaczy ze ma założyciela, ma Administratorów którzy nim zarządzają. To czy robią to dobrze czy źle wpływa na to czy ktoś chce być jego użytkownikiem czy nie.

ewela78 napisał(a):... i czy to się komukolwiek podoba, czy też nie mam prawo czytać o opóźnieniach, mimo, że sama nic nie piszę...
Tacy użytkownicy są nazywani na forach "Pijawka", czyli wysysają nie dając nic od siebie. I o ile w przypadku nowych mieszkańców jest to naturalne o tyle osoby, które mają wiedzę i się nią nie dzielą, a czerpią wciąż od innych zachowują się delikatnie mówiąc nieetycznie.

ewela78 napisał(a):Chcecie ograniczać dostęp to ograniczajcie, ale ludziom z zewnątrz, a nie swoim...
A jak stwierdzić kto jest swój, bez przeprowadzenia weryfikacji, bez poznania go, bez informacji gdzie będzie mieszkał, jak wygląda? Czy taki użytkownik jak np. Lord zasługuje na miano swój? Ty byś dała mu dostęp?

Matylda i Starzy napisał(a):Tak jak to rozumiem chodzi o to aby nowi, potencjalni klienci OD nie zniechęcili się naszym narzekaniem na nieterminowość...
Źle to rozumiesz. Sporo już było pisane na temat kto i kiedy może użyć zdobytą tu wiedzę przeciwko nam. Nie będę się powtarzał. Uwierz mi, że wiele tematów się tutaj nie rozwijało właśnie dlatego, że był swobodny dostęp.

Matylda i Starzy napisał(a):Otwarte Forum jest dla nas ważnym narzędziem nacisku na Orkiestrę. pozbywając się go postępujemy nierozsądnie i wbrew naszemu interesowi.
Forum było całkowicie otwarte od początku założenia, czy jesteście zadowoleni z efektów "nacisku tego narzędzia"? Dział zamknięty daje możliwość swobodnej, dyskretnej wymiany informacji i pozwoli skutecznie zadbać o nasze interesy.

Matylda i Starzy napisał(a):Proszę szanowni Moderatorzy postawcie się na moim miejscu.
A postaw się na naszym; masz jakiś lepszy pomysł na wyeliminowanie jeszcze przed poznaniem ewentualnych szpiegów nieprzyjaznego sąsiedztwa, konkurencji OD, samego developera jeśli dojdzie do takiej sytuacji, lub nierozsądnych, histerycznych mieszkańców, bo mogą się tacy zdarzyć, którzy działając pod wpływem emocji nawet w dobrej wierze narobią dodatkowych kłopotów... Staramy się uniknąć obecności tutaj takich osób. Robimy to tak jak potrafimy najlepiej, nie da się tego zrobić nie stwarzając nowo poznanym użytkownikom pewnych przeszkód...
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Ewela » 4 lis 2008, o 08:00

Witam!!!

pestek napisał(a):Tacy użytkownicy są nazywani na forach "Pijawka", czyli wysysają nie dając nic od siebie. I o ile w przypadku nowych mieszkańców jest to naturalne o tyle osoby, które mają wiedzę i się nią nie dzielą, a czerpią wciąż od innych zachowują się delikatnie mówiąc nieetycznie.
:brawo: :brawo:

Ponoć nie można nikogo na forum obrażać!!!!! A tu proszę sam Administrator daje dobry przykład innym!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Jak wiesz, co niektórzy czynni użytkownicy "napadają" na innych, którzy wypowiadają się bez pryzmatu różowych okularów.......i czego się spodziewasz?????
Mówisz o nie dzieleniu się........A proszę bardzo podzielę się swoją wiedzą na temat tego nieszczęsnego osiedla i developera:
- OD zwolniło jedyną konkretną osobę, która stała po stronie klientów....Panią Dyrektor (z przyczyn obiektywnych nazwiska nie podam),
- z OD sami zwalniają się ludzie, mają braki kadrowe, takie że Pani manager sama siedzi w recepcji, bo nie ma kto odbierać telefonów,
- dzwoniąc do OD na chwilę obecną nic się nie dowiesz, bo jak można usłyszeć..." nie jestem kompetentny/kompetentna do udzielania takich informacji",
- co do sławetnego na forum tematu odsetek za nieterminowe oddanie bloków, to wczytajcie się w umowę przecież tam jest jak wół napisane, że odsetki przysługują jeżeli opóźnienia są z winy Developera......i nadal myślicie, że wam tak łatwo pójdzie z tymi odsetkami, skoro w każdym piśmie OD twierdzi, że opóźnienia są z przyczyn niezależnych.........
- ogrzewanie na osiedlu powinno już dawno działać, takie były założenia, że nawet jeżeli będzie problem z przyłączami to mieli postawić coś co by ogrzewało mieszkania.....no cóż zmieniło się,
- osiedle miało być zakończone przynajmniej w obrębie bloku B,C,D jeszcze we wrześniu.....jest nie jest, ale co tam czekamy dalej,
- Pan Olech, gdy tylko się pojawił był dla wszystkich "wybawieniem" i jak można było przeczytać jedyną konkretną osobą, a spójrzmy teraz jest....nie już nie jest.............
- niektóre osoby pracujące w OD, a mające mieszkania na osiedlu obawiają się, czy aby nie zostaną zlinczowane już po wprowadzeniu.......ciekawe dlaczego,
- OD nie ma ludzi do zakończenia prac, tnie koszty, nie płaci.........natomiast szuka sobie zdesperowanych klientów, którym zależy na wprowadzeniu się, wysyła informacje o nieprawdziwym stanie faktycznym prac, np. że zostawały zakończone i czeka na koleją transzę, oddaje klucze, gdy na chwilę obecną nie ma prawa tego robić, ale cóż są chętni. I tak wykańczają swoje mieszkanka, będące bądź co bądź na terenie budowy i liczą, że już niedługa ta gehenna się skończy.........podziwiam ich naiwność......bo to wszystko jak można było zaobserwować kończy się już od roku.....a dla wykończonych mieszkanek, bez ogrzewania w zimie nie wróżę długiej żywotności...
- jest tego o wiele więcej, ale jako "pijawka" i osoba nieetyczna zachowam to dla siebie........a teraz ze spokojem sumienia będę czekała na lincz, tych, którym się nie podoba to co napisałam.......


Pozdrawiam Ewelina!!!!!

P.S. Osoby zainteresowane faktyczną sytuacją na budowie proszę o wiadomość prywatną, wówczas podzielę się moją "pijawkowa, i nieetyczną" wiedzą" (aby uniknąć nagonki ze strony niepoprawnych optymistów). Uwierzcie mi nie jest w ogóle tak różowo.
Avatar użytkownika
Ewela
mieszkaniec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 23:05
Lokalizacja: C (obecny B)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez kropka » 4 lis 2008, o 09:43

Witam,
Na początku postanowiłam się nie wtrącać w to całe zamieszanie, które powstało po powiedzmy "modernizacji" naszego forum. Jednak muszę coś napisać. Sama jestem zarejestrowana na forum chyba od sierpnia, uczestniczę w nim na tyle ile pozwala mi czas, jeśli posiadam jakąś wiedzę na temat budowy - dzielę się nią. Nie było trudno uzyskać dostęp do "strefy prywatnej". W związku z powyższym dziwi mnie oburzenie i niezrozumienie niektórych osób.
Chciałabym wyrazić swoje 100% poparcie dla administratorów forum za idea.

ewela78 napisał(a): niektóre osoby pracujące w OD, a mające mieszkania na osiedlu obawiają się, czy aby nie zostaną zlinczowane już po wprowadzeniu.......ciekawe dlaczego,


Natomiast do powyższego stwierdzenia odnieść się muszę. Nie podoba mi się to, co piszesz. Nie powinnaś swoich osobistych odczuć względem osób z OD przekładać na mieszkańców. Nie wszyscy czują to, co Ty do pracowników OD, na pewno nie zamierzam nikogo linczować. Czasem zanim kogoś ocenisz postaraj się najpierw postawić na jego miejscu.
Avatar użytkownika
kropka
mieszkaniec
 
Posty: 121
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 13:50
Lokalizacja: E-30-3 (D12)

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Paweł » 4 lis 2008, o 10:18

Dołączam się również ze swoim poparciem dla inicjatywy ukrytej części forum.
Avatar użytkownika
Paweł
mieszkaniec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 08:37
Lokalizacja: AAA

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez ralph » 4 lis 2008, o 10:48

ewela78 napisał(a):Ponoć nie można nikogo na forum obrażać!!!!! A tu proszę sam Administrator daje dobry przykład innym!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

A w którym miejscu swojej wypowiedzi on kogoś obraził? Pisząc jak się nazywa osoby, które tylko biorą nie dając nic w zamian?

ewela78 napisał(a):Mówisz o nie dzieleniu się........A proszę bardzo podzielę się swoją wiedzą na temat tego nieszczęsnego osiedla i developera


ewela78 napisał(a):Osoby zainteresowane faktyczną sytuacją na budowie proszę o wiadomość prywatną, wówczas podzielę się moją "pijawkowa, i nieetyczną" wiedzą" (aby uniknąć nagonki ze strony niepoprawnych optymistów). Uwierzcie mi nie jest w ogóle tak różowo.

I właśnie takimi wypowiedziami udowadniasz, że nie wiesz do czego służą fora dyskusyjne i nie zasługujesz na dostęp do pewnych działów tego forum.

pestek napisał(a):Czy taki użytkownik jak np. Lord zasługuje na miano swój? Ty byś dała mu dostęp

Dała dostęp Lordowi? Jak można samemu sobie dać dostęp???? Użytkownik Lord to nikt inny jak fikcyjne konto założone przez użytkownika ewela78...
Nie wiem co chciałaś przez to udowodnić? Brakuje Ci poparcia wśród forumowiczów i tworzysz fikcyjne konta podając się za kogoś innego? Po raz kolejny udowadniasz, że intrygi to Twoja specjalność.


I jeszcze jedna ważna kwestia:
Dlaczego zachowujecie i piszecie tak jakbyśmy w ogóle zabrali Wam dostęp do forum i możliwość pisania? Dział "Ogólne" jest działem przeznaczonym do pisania właśnie na tematy związane z budową, opóźnieniami, itd... Nic się w tym temacie nie zmieniło i nikt Wam nie zabrania pytać jak i odpowiadać na pytania w tym dziale.
Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez placek » 4 lis 2008, o 10:49

Moim zdaniem, każdy kto powinien mieć dostęp, taki dostęp otrzyma wcześniej czy później. Naprawdę postarajcie się postawić na miejscu adminów. To forum działa głównie dzięki nim, nie jest inicjatywą OD. Zapytacie "i co z tego, to także nasze osiedle". Owszem, to także wasze osiedle, nas wszystkich. Tak samo to forum, a nie jest ono "ukryte" w całości, wielu spraw można się dowiedzieć z innych działów i w nich zapewne także będą pojawiać się nowe informacje. Nie jest problemem zarejestrować się na tym forum, bez ograniczeń - co do weryfikacji osób - wszyscy mieliby wgląd do omawianych przez nas spraw, tak jak to było dotychczas. Sądzicie, że to dobre? Ja nie. Tak jak Pestek wspomniał, część tematów nie mogła być omawiana tylko dlatego, że był do nich dostęp dla wszystkich, także dla osób dla których interes mieszkańców nie musi być tym najważniejszym, dla osób z poza osiedla, nie mieszkańców. Chcecie, aby wszystko było podane na tacy? Żeby wszyscy mieli wgląd do naszych myśli, także Ci, którzy nie stoją po naszej - mieszkańców - stronie?

Tu nie chodzi o żadne dyskryminacje, ani utajanie specjalnie informacji. Nikt tu nie robi państwa w państwie. I nie chodzi też o żadne różowe okulary, bo każdego z nas co najmniej raz szlag trafił.

Powtarzam, te zmiany są prowadzone w naszym interesie i nie wierzę aby znalazły się za jakiś czas osoby, które powinny mieć dostęp, a nie będą go miały.

Pozdrawiam,
Avatar użytkownika
placek
moderator
 
Posty: 793
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:01

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez aniavi » 4 lis 2008, o 14:00

ewela78 napisał(a):P.S. Osoby zainteresowane faktyczną sytuacją na budowie proszę o wiadomość prywatną, wówczas podzielę się moją "pijawkowa, i nieetyczną" wiedzą" (aby uniknąć nagonki ze strony niepoprawnych optymistów). Uwierzcie mi nie jest w ogóle tak różowo.


Jestem przekonana, że wszyscy użytkownicy tego forum są zainteresowani faktyczną sytuacją na budowie.
Podstawową funkcją forum jest wymiana informacji. Gdy wiem, że posiadam wiedzę istotną dla innych, dzielę się nią na forum. Śmieszy mnie twoje postępowanie zgodnie z zasadą "wiem, ale nie powiem". Wyraźnie nam udowodniłaś, że własnie w taki sposób postępujesz. Nie dzieliłaś się z nami swoją wiedzą na temat osiedla, do czasu, gdy ograniczono Ci dostęp do wiadomości płynących z naszej strony. To nie fair!
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez Morena » 4 lis 2008, o 14:26

ewela78 napisał(a):Witam!!!

Jak wiesz, co niektórzy czynni użytkownicy "napadają" na innych, którzy wypowiadają się bez pryzmatu różowych okularów.......i czego się spodziewasz?????
Uwierzcie mi nie jest w ogóle tak różowo.


Witaj Sąsiadko, dawno się nie widziałyśmy ,szczerze gratuluję - masz cenną umiejętność - zawsze jak się pojawiasz to forum aż huczy. Szkoda tylko, że nie umiesz zrobić COME BACK'U w wielkim stylu.

Masz jakiś kompleks rózowych okularów?? Nie umiesz pisać na forum o rzeczach przyjemnych, czasem przyziemnych , czasem płytkich? Umiesz tylko cytować słowniki, poprawiać słowa i cynicznie komentować??

To że nie jest różowo na budowie wiedzą WSZYSCY, czy każdy ma z tego powodu być nie miłym dla sąsiadów?? Wybacz, mi zależy aby mieć przyjaciół wśród użytkowników tego forum.
Czy mamy jakiś wpływ na opieszałość dewelopera?? To , że będziemy sobie tutaj mięsem rzucać i tak niczego nie zmieni- bez sensu `i bez słowa będziemy się na osiedlu mijać.
I nie pisz o nagonce z mojej strony, bo niepoprawny optymista 5 razy pomyśli zanim komuś krzywdę słowną zrobi.
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez aniap » 4 lis 2008, o 22:26

Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi jestem trochę zniesmaczona, szczególnie jedną wypowiedzią. Skąd tyle gniewu i złości, nikt tu nie uderza w konkretne osoby i nie robi nikomu złośliwości tym, że ogranicza dostęp do pewnych tematów. Ja również popieram zaistniałe zmiany na forum. Zamiast skupiać się na żalach, może warto o dostęp na strefy "priv" zawalczyć. Niekoniecznie pisząc w tematach "kulinaria", gdy nie ma się o tym pojęcia, ale na pewno każdy z przyszłych mieszkańców robi własne rozeznania mniejsze lub większe w sprawie budowy. Nie można opierać się tylko i wyłącznie na info zamieszczonych na forum, często reagujemy emocjami, czasem można coś źle zinterpretować.
A temat użytkownika Lord - bez komentarza...
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Zmiany dostępności forum

Postprzez pawel_s » 5 lis 2008, o 00:17

Popieram adminów w ich działaniu. ps. wydaje mi się, że forum jakby odżyło po tych zmianach :lol:
pawel_s
mieszkaniec
 
Posty: 164
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 15:18
Lokalizacja: A-10-2

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez czyzyk2002 » 6 lis 2008, o 00:20

A ja sobie obserwuje forum od miesięcy i wiele dowiedziałem się tutaj ciekawych informacji o opóźnieniach, których oczywiście nie otrzymałbym z żadnego innego źródła. Za to mogę serdecznie adminom i innym uzytkownikom podziękować i życzyć dalszego owocnego budowania forum.

A niezależnie od powyższego bardziej niż możliwośc dowiadywania się o sytuacji na osiedlu cenię sobie prywatnośc i dlatego nigdy nie zamierzałem, a i w nowej sytuacji nie zamierzam tworzyć swojego awatara, ani podawać na forum danych dotyczacych tego gdzie mieszkam co robię i jak zamierzam ułozyć sobie życie na osiedlu Harmonia. A w szczególności nie zamierzam się weryfikować... (od tego są róznorakie Komisje Weryfikacyjne. Mam nadzieje że raport z weryfikacji przeprowadzonej przez Adminów będzie równie owocny - oczywiście to taki żart :mysli: ).

Tak czy siak, jesli warunkiem oglądania jakichś informacji ma być weryfikacja to ja dziękuję, ale postoję. Szanuję fakt, że to forum zrobione przez Adminów ich ciężką pracą i uważam, że mają pełne prawo mieć tu takie zasady jakie uznają za stosowne. Ja z tymi zasadami się nie zgadzam, więc nie zamierzam dłużej naduzywać czyjejś gościnności i mam nadzieję, że z krzyścią dla wszystkich a przede wszystkim dla mnie, nie wchodzenie przez moją skromną osobę w przyszłości na to forum odbije się na jego działalności w sposób tylko i wyłącznie pozytywny.

Serdecznie dziękuję za dotychczasową możliwośc pasywnego włączenia się w zycie osiedla.

PS1. I jedna prośba... W ramach stosowania identycznych standardów dla wszystkich będę wdzięczny w przyszłości za pozostawienie mnie i mojego mieszkania (dla przypomnienia F-20-3) w świętym spokoju, i nie informowanie mnie o potencjalnych inicjatywach związanych z funkcjonowaniem osiedla: typu kółka gospodyń miejskich, zebrania ligii piłki nożnej czy wspólna opieka na przyosiedlowym żłobku. Tak jak forum poradzi sobie beze mnie tak jak świetnie będę radził sobie bez tego typu inicjatyw.

Serdecznie pozdrawiam
Mariusz
Avatar użytkownika
czyzyk2002
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:05
Lokalizacja: F-20-3 (F11)

Re: Zmiany dostępności forum - dyskusja

Postprzez placek » 6 lis 2008, o 00:33

czyzyk2002 napisał(a):A ja sobie obserwuje forum od miesięcy i wiele dowiedziałem się tutaj ciekawych informacji o opóźnieniach, których oczywiście nie otrzymałbym z żadnego innego źródła. Za to mogę serdecznie adminom i innym uzytkownikom podziękować i życzyć dalszego owocnego budowania forum.

Dziękujemy i mimo wszystko polecamy się na przyszłość :)
czyzyk2002 napisał(a): A w szczególności nie zamierzam się weryfikować...

Twoje prawo, pamiętaj jednak, że to nie żaden Spis Powszechny, a jedynie ułatwienie w kontaktach między Tobą, a Twoimi przyszłymi sąsiadami. Nie ma się co gryźć, rozumiemy..
czyzyk2002 napisał(a): i mam nadzieję, że z korzyścią dla wszystkich a przede wszystkim dla mnie, nie wchodzenie przez moją skromną osobę w przyszłości na to forum odbije się na jego działalności w sposób tylko i wyłącznie pozytywny.

Tu bym polemizował, mijać nas będziesz niemal codziennie, lepiej prowadzić dobre stosunki niż wcale, z drugiej strony może i bez tego będą, więc powodzenia

czyzyk2002 napisał(a):PS1. I jedna prośba...

Dzięki za przypomnienie o możliwości pokopania razem gały (pomijam, że bez Ciebie), jeśli znajdą się chętni

Również pozdrawiam,
Avatar użytkownika
placek
moderator
 
Posty: 793
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron