montaż prysznica

Opinie o fachowcach wykańczających mieszkania

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

montaż prysznica

Postprzez J&K » 23 wrz 2009, o 23:09

czy zna ktoś fachowca, który potrafi zamontować kabinę prysznicową z hydromasażem? i za rozsądną cenę?

bo szarpnęliśmy się właśnie na taką, ale po wstępnym rozpoznaniu w Leroyu i Castoramie okazało się, że montaż przez ich ekipę kosztuję w obu przypadkach 500zł
ździebko drogo :mysli:
Avatar użytkownika
J&K
mieszkaniec
 
Posty: 229
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 22:47
Lokalizacja: F2

Re: montaż prysznica

Postprzez Usia » 24 wrz 2009, o 00:04

no ja niestety nie pomogę :( U mnie te rzeczy będzie robić moja ekipa remontowa :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: montaż prysznica

Postprzez pestek » 24 wrz 2009, o 09:52

Usia napisał(a):no ja niestety nie pomogę :(
I ja nie pomogę bo nigdy się tym nie interesowałem, nie mam kabiny. Myślę, że wielu z nas jeszcze nie pomoże i stworzymy piękny długi temat o tym "kto nie pomoże w montażu kabiny..." :rotfl: Proszę o następną wypowiedź osobę która MOŻE POMÓC J&K w temacie!
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: montaż prysznica

Postprzez McAron » 24 wrz 2009, o 19:52

J&K napisał(a):czy zna ktoś fachowca, który potrafi zamontować kabinę prysznicową z hydromasażem? i za rozsądną cenę?

bo szarpnęliśmy się właśnie na taką, ale po wstępnym rozpoznaniu w Leroyu i Castoramie okazało się, że montaż przez ich ekipę kosztuję w obu przypadkach 500zł
ździebko drogo :mysli:

Jeśli to kabina chińska, to współczuję. 500 zł to bardzo tanio. My taką kupiliśmy, tylko, że na Allegro i płaciliśmy 800 za montaż. Ważne, żeby instalowała kabinę ekipa ze sklepu. Kabina cały czas się psuje, raz zalało nam mieszkanie. Ważne też, aby dopilnować, żeby elektryk podstemplował w odpowiednim miejscu, ponieważ kabina taka powinna mieć osobną linię pociągniętą od bezpieczników, no i oczywiście swój bezpiecznik. Przy braku tego stempelka traci się gwarancję.
Jeśli nie jest to chińszczyzna, to gratuluję :okok:
Avatar użytkownika
McAron
mieszkaniec
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 22:40
Lokalizacja: A-20-9 m.30

Re: montaż prysznica

Postprzez J&K » 24 wrz 2009, o 20:29

McAron napisał(a):Jeśli to kabina chińska, to współczuję.


o żesz :szok: no właśnie chińszczyzna (jak zresztą 90% towarów na świecie)
a tak sie cieszyliśmy, bo wydawała się fajna i kupiliśmy promocyjnie, a teraz wygląda że cała zniżka pójdzie na montaż :beczy:

szlag szlag szlag :[ , a już sobie wyobrażaliśmy te super-hydromasujące kąpiółki :|

wielkie dzięki za ostrzeżenie (a może nie będzie tak tragicznie... :prosi:)

przynajmniej jako parterowcy nikogo nie zalejemy ;)
Avatar użytkownika
J&K
mieszkaniec
 
Posty: 229
Dołączył(a): 30 paź 2008, o 22:47
Lokalizacja: F2

Re: montaż prysznica

Postprzez sulek » 25 wrz 2009, o 16:36

dobra, dobra - a mówili że te zacieki w garażu to po opadach :)

gdyby nie fakt, że pod wami chyba nie ma garażu, orkiestra na pewno fakturkę by podesłała
Avatar użytkownika
sulek
mieszkaniec
 
Posty: 328
Dołączył(a): 15 maja 2008, o 16:36
Lokalizacja: A-30-3


Powrót do Ekipy remontowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron