Instalacje elektryczne - ZEPA

Opinie o fachowcach wykańczających mieszkania

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Instalacje elektryczne - ZEPA

Postprzez pestek » 12 kwi 2008, o 14:58

http://www.zepa.com.pl/instalacje/
Jest to znajoma firma zajmującą się kompleksowym wykonywaniem wszystkiego co z elektryką i elektroniką mieszkaniową (i nie tylko) związane.
Ponieważ jest to firma spoza Warszawy to i ceny maja konkurencyjne. Polecałem ich już znajomym remontującym mieszkanie i byli bardzo zadowoleni błyskawicznym wykonaniem robót wiec chyba mogę ich polecić z czystym sumieniem przyszłym sąsiadom ;)
Ja na pewno skorzystam z ich usług przy rozbudowie instalacji. A mam trochę pomysłów szczególnie na oświetlenie łazienki. Sam w sumie powinienem wykonać te prace zgodnie z wykształceniem ale brak narzędzi i czasu :(

PS. Gdy ostatnio dzwoniłem to mieli sporo roboty ale jak stwierdzili "moce przerobowe sie znajdą". Proponuje jednak wcześniej umówić sie na jakieś terminy ( jeśli to już możliwe w naszej sytuacji :| )
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Instalacje elektryczne - ZEPA

Postprzez Usia » 13 kwi 2008, o 13:05

No instalacje elektryczną będę na pewno przebudowywać, bo oprócz oświetlenia w łazience będzie też podciągane nagłośnienie i co tam mi się jeszcze w mojej główce uroi ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Instalacje elektryczne - ZEPA

Postprzez mieszkanieC » 13 lip 2008, o 18:03

W obecnym mieszkaniu sam zrobiłem część instalacji. To proste w sumie. Tylko czas trzeba mieć - tu może być problem
mieszkanieC
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lip 2008, o 17:27

Re: Instalacje elektryczne - ZEPA

Postprzez sivy » 24 kwi 2011, o 13:15

Szukam jakiegoś elektryka żeby mi płytę indukcyjną podłączył i podbił kwit.
Corpus omne perseverare in statu suo quiescendi vel movendi uniformiter in directum, nisi quatenus illud a viribus impressis cogitur statum suum mutare.
Avatar użytkownika
sivy
 
Posty: 434
Dołączył(a): 22 sty 2010, o 11:34
Lokalizacja: 11H


Powrót do Ekipy remontowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron