Rolety

Opinie o fachowcach wykańczających mieszkania

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Rolety

Postprzez Darek » 14 wrz 2010, o 18:10

Czy ktoś ma godnego polecenia producenta rolet. Muszę zamontować rolety w kuchni i sypialni i nigdzie nie mogę znaleźć wymiaru na te okna.
Pozdrawiam
Darek
Avatar użytkownika
Darek
 
Posty: 728
Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 13:35
Lokalizacja: F dawne H

Re: Rolety

Postprzez Usia » 14 wrz 2010, o 19:10

Bo te okna niewymiarowe a rolety na zamówienie zostają.
U mnie robi robi Astmar. Czy będę zadowolona dowiem się w czwartek, madziulek jest zadowolona od ponad półtora roku :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Rolety

Postprzez LadyMisfit » 14 wrz 2010, o 19:36

a jaka cena tego szczęścia? głównie chodzi nam o to okno sypialniane- takie "niższe" dzielone na 3, no i ewentualnie to składające się z hmm 9 okienek do samej ziemi.
Nobody expects the Spanish Inquisition!
Avatar użytkownika
LadyMisfit
mieszkaniec
 
Posty: 129
Dołączył(a): 14 cze 2008, o 14:22
Lokalizacja: 11F

Re: Rolety

Postprzez Usia » 14 wrz 2010, o 19:41

Za rolety na 4 okna (3 w salonie i 1 sypialniane) w granicach 700zł. W moim przypadku było to 1000 bo wybrałam najdroższy materiał w salonie :|
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Rolety

Postprzez rutinoskorbin » 14 wrz 2010, o 20:17

Darek napisał(a):Czy ktoś ma godnego polecenia producenta rolet. Muszę zamontować rolety w kuchni i sypialni i nigdzie nie mogę znaleźć wymiaru na te okna.
Pozdrawiam
Darek


Darek,

mam kolege, ktory robi rolety. Na naszym osiedlu zakladal je u kilku osob. Osobiscie jestem bardzo zadowolony. Odezwij sie na priv, dam Ci namiary.
Avatar użytkownika
rutinoskorbin
mieszkaniec
 
Posty: 983
Dołączył(a): 29 gru 2009, o 04:25

Re: Rolety

Postprzez Hunt » 14 wrz 2010, o 21:45

ja tam zakupiłem sobie zwykłe żaluzje które można dociąć na szerokość okna i jestem z tego powodu zadowolony... 3 na 4 pasowały mi do szyb a z 1 musiałem się troszkę pobawić z piłką do cięcia w ręce :]
Avatar użytkownika
Hunt
mieszkaniec
 
Posty: 1270
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 18:53
Lokalizacja: CCC

Re: Rolety

Postprzez sivy » 29 lut 2012, o 13:08

rutinoskorbin napisał(a):
Darek napisał(a):Czy ktoś ma godnego polecenia producenta rolet. Muszę zamontować rolety w kuchni i sypialni i nigdzie nie mogę znaleźć wymiaru na te okna.
Pozdrawiam
Darek


Darek,

mam kolege, ktory robi rolety. Na naszym osiedlu zakladal je u kilku osob. Osobiscie jestem bardzo zadowolony. Odezwij sie na priv, dam Ci namiary.

Cześć , czy możesz dać namiar na tego kolegę?
Corpus omne perseverare in statu suo quiescendi vel movendi uniformiter in directum, nisi quatenus illud a viribus impressis cogitur statum suum mutare.
Avatar użytkownika
sivy
 
Posty: 434
Dołączył(a): 22 sty 2010, o 11:34
Lokalizacja: 11H

Re: Rolety

Postprzez rutinoskorbin » 29 lut 2012, o 15:15

sivy napisał(a):
rutinoskorbin napisał(a):
Darek napisał(a):Czy ktoś ma godnego polecenia producenta rolet. Muszę zamontować rolety w kuchni i sypialni i nigdzie nie mogę znaleźć wymiaru na te okna.
Pozdrawiam
Darek


Darek,

mam kolege, ktory robi rolety. Na naszym osiedlu zakladal je u kilku osob. Osobiscie jestem bardzo zadowolony. Odezwij sie na priv, dam Ci namiary.

Cześć , czy możesz dać namiar na tego kolegę?



603 647 621 - Zygmynt, powolaj sie na Remka
Avatar użytkownika
rutinoskorbin
mieszkaniec
 
Posty: 983
Dołączył(a): 29 gru 2009, o 04:25


Powrót do Ekipy remontowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron