Szpargały

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Szpargały

Postprzez Usia » 1 cze 2008, o 18:48

Mam tu na myśli rzeczy które się przydają w domu są małe a w gruncie rzeczy kosztują sporo kasy jak się chce je kupić od razu. Ja takie rzeczy do mieszkania już zaczęłam kupować mimo, że mieszkanie "teoretycznie" odbieram w marcu 2009. Wiem co lubię i co chcę, wiec wole kupować po trochu, niż na raz wydać jakąś ogromną kasę. Czasem wpadnie mi coś w oko, a wiem że ta kolekcja która nie powtórzy się już więcej, tak jak jest w sklepie tchibo.
A Wy też tak chomikujecie, czy jestem wyjątkiem?
W dniu dzisiejszym zrobiłam napad na tchibo, mają śliczne i bardzo przydatne rzeczy w garderobie. A to efekt moich zakupów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W tych pojemnikach do szuflad i pokrowcu się po prostu zakochałam. :skromny:
Ostatnio edytowano 1 cze 2008, o 19:31 przez Usia, łącznie edytowano 1 raz
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Szpargły

Postprzez madziulek » 1 cze 2008, o 19:25

No Usiaku świetny pomysł z tym chomikowaniem,ja dopiero takie szpargały bede kupować jak urządze sie i wtedy bede wiedziała co pasuje mi pod daną kolorystyke :) i czego tak na prawde szukam,po prostu wyjdzie w praniu :)
Twoje zakupy boskie :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: Szpargały

Postprzez Usia » 1 cze 2008, o 19:38

Madziulku wiesz jaka jestem. Dokładnie wiem jakie chce mieć naczynia w kuchni i wiem, że tanie nie są, więc kupienie wszystkich na raz jest ciężki. A tak to daje listę prezentów rodzince z okazji urodzin i zawsze coś się uzbiera ;P Wiem też jak ma wyglądać moja mini garderoba, a te pudełeczka idealnie do nie pasują :lol:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Szpargały

Postprzez madziulek » 1 cze 2008, o 19:44

wiem Usiaku wiem i to mi sie w Tobie podoba,ze masz taki zmysł :) ja w sumie mam już mnóstwo pomysłow,jakie chce szpargały itd,ale jakoś zapominam zawsze coś do koszyka wsadzic,mam za to upatrzonych sporo gadżecików,dlatego też powoli sobie bede uzupełniać :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron