Promocje

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Promocje

Postprzez placek » 7 lis 2008, o 01:19

Hej,

W tym temacie proponuję zamieszczać informacje o promocjach w sklepach internetowych, meblowych i innych. Zakładam, że część z nas nie ma bladego jeszcze pojęcia jakiej firmy kupić okap, czy baterie do umywalek, zaś porównując ceny w różnych sklepach i mając informacje o dobrej jakości towaru, mogą coś polecić podając jednocześnie cenę.

ps. czy jest jakaś możliwość (i sens), kupić jeden towar dla większej ilości mieszkańców, że wyszło by taniej? Są tego typu promocje? Mam tu na myśli raczej małe rzeczy, wiadomo, że każdy chce sobie umeblować mieszkanko po swojemu..
Avatar użytkownika
placek
moderator
 
Posty: 793
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:01

Re: Promocje

Postprzez kasia » 7 lis 2008, o 11:26

Placek, najlepiej kupowac po znajomosci albo w internecie albo hurtem :) Polecam sklep e-janki jesli chodzi o agd, co prawda my tam tylko pralko-suszarke kupilismy ale w ciagu chyba 2 dni :) z zaplata na miejscu i dowiezieniem towaru. Mega szybko, sprawnie i solidnie.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: Promocje

Postprzez placek » 7 lis 2008, o 11:39

Z ciekawostek to dodam od siebie, że od kilku dni, jakoś tak do końca miesiąca w conforamie przy ostrobramskiej jest wyprzedaż mebli i innych różnych śmieci. Jest też promocja, kupując 3 rzeczy, za trzeci (ten najtańszy) płacisz złotówkę, czy nawet nic, już nie pamiętam.

Z ciekawości można się przejść, chociaż jak ja byłem to cześć towaru była już zafoliowana i podpisana (rezerwacja), na wielu znalazłem też jakieś wady, typu zadrapania itp, no ale można zajrzeć, może ktoś coś dla siebie znajdzie.

Jeszcze jedna sprawa, 8 listopada mają jakąś licytacje na telewizor sharpa 32, zdaje się LCD. Cena wywoławcza 1zł, aukcja od 17.00 do 17.30, pewnie na miejscu.
Avatar użytkownika
placek
moderator
 
Posty: 793
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:01

Re: Promocje

Postprzez pestek » 7 lis 2008, o 11:56

placek napisał(a):...kupując 3 rzeczy, za trzeci (ten najtańszy) płacisz złotówkę, czy nawet nic, już nie pamiętam.
ej, no to sobie przypomnij, bo nie wiadomo czy się opłaca jechać czy nie :figielek:

Z mojego doświadczenia polecam porównywarke cen (np. ceneo) i allegro a następnie negocjacje z 3 najtańszymi firmami, można nieźle zbić cenę powołując się na kontrofertę konkurencji. :okok:
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Promocje

Postprzez aniap » 7 lis 2008, o 14:02

My przymierzamy się do zakupów sprzętu agd w www.maximedia.pl , ceny maja naprawdę konkurencyjne i duży wybór.
Słyszałam, że www.markowydom.pl ma też korzystne ceny i dobra obsługa,

pozdr :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Promocje

Postprzez ralph » 7 lis 2008, o 15:39

Słuchajcie, jeżeli zależy Wam na jak najlepszej cenie i znacie już model produktu jaki chcecie kupić to naprawde www.ceneo.pl i wyszukujecie najlepszą ofertę. Warto tylko zwrócić uwagę na opinie nt danego sklepu i tyle.
Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Re: Promocje

Postprzez agazf » 7 lis 2008, o 16:54

zakupy już za mną, ale ptwierdzam www.ceneo.pl i do dzieła:)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: Promocje

Postprzez Beata » 7 lis 2008, o 17:17

ja tez polecam ceneo. Tyle że często te sklepy które wyskakują jako najtańsze - potem przy sprawdzaniu, nie mają tego towaru na stanie (info - towar niedostępny), czyli wygląda to na przynętę;)/

Z naszych planowanych zakupów agd - ostatecznie wybierzemy pewnie sklep "magiczna planeta" - ma duzo opinii, i wszystko jest, czyli byc moze trzeba zaplacic kilkanascie/kilkadziesiat pln wiecej, ale za towar realny a nie wirtualny.
jak juz kupimy - to potwierdze jak poszlo.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: Promocje

Postprzez madziulek » 7 lis 2008, o 22:07

Jeśli chodzi o conforame to zgadza sie,tanizna u nich,sprzedawca od nich powiedział mi ze sie wykupił ich Leroy i stąd te promocje,nawet myśleliśmy o sofie stamtąd,ale został jeden jedyny kolor,naprawde za grosze :) uderzyliśmy do producenta sofy i u niego bedziemy zamawiać własnie tą sofe z conforamy,za takie same pieniądze.Odwiedziliśmy tez Agata Meble i tez można trafić tam na wyprzedaże :) Na sprzęcie sie nie znam,zostawiam to Krisowi,ale podpowiem mu z tym ceneo,choć kojaze ze często tę stronke oglada :)

piszcie,piszcie dalej :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron