Płytki ceramiczne

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Płytki ceramiczne

Postprzez nitewka » 25 lis 2008, o 19:40

hejka
ja tez mam ciągłe dylematy w kwestii urządzenia mieszkania. Ostatnio łamię sobie glowę jakie płytki wybrać do małej łazienki i znalazłam fajny slkep internetowy z lublina
http://www.eplytki.pl - bardzo duży wybór płytek, do tego aranżacje no i cena płytek znacznie tańsza niż w normalnych sklepach a nawet taniej niz w większości sklepów internetowych. Wczoraj przeglądałam te wszystkie aranżacje i dostałam oczopląsu ...
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Płytki ceramiczne

Postprzez madziulek » 25 lis 2008, o 20:24

Ewunia znam tą stronke :) też ją często odwiedzałam i oczopląsów dostawałam :) ceny faktycznie super,takze i ja polecam tą stronke :)
ja znowu mam dylemat kolorystyczny do salonu,już 3x zmienialam decyzje i co chwila mam jakiś pomysł
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Płytki ceramiczne

Postprzez pestek » 25 lis 2008, o 23:56

nitewka napisał(a):...znalazłam fajny slkep internetowy z lublina
http://www.eplytki.pl - bardzo duży wybór płytek, do tego aranżacje no i cena płytek znacznie tańsza niż w normalnych sklepach a nawet taniej niz w większości sklepów internetowych. Wczoraj przeglądałam te wszystkie aranżacje i dostałam oczopląsu ...

halo... takie wiadomości perełki to do poważniejszych tematów poproszę :)

Moje płytki tutaj są jeszcze ciut tańsze:
http://lazienki24.home.pl/
i przy zamówieniu pow. 2500zł transport gratis, a możliwy jest też odbiór osobisty w Warszawie.
Jak ktoś chce się przyłączyć do zamówienia to szybciutko, bo w tym tygodniu zamawiam, a może jeszcze coś wytargujemy :)

polecam także przeglądanie allegro
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Plytki - galzura

Postprzez gizmo210 » 14 lut 2009, o 17:51

WItam

polecam strone plytki24.pl bardzo odbry serwis i naprawde przystepne ceny.

Znalazlem tam dekory za polowe ceny jakie sa w sklepie.
Zamowilem dostalem i powiem wam - plytki klasa 1 wiec oszustwa nie ma, szybki transport dobra dostawa naprawde ejstem zadowlony. Droga internetowa dokonywalem tkaiego zkaupu po raz pierwszy i widac ze warto
Avatar użytkownika
gizmo210
mieszkaniec
 
Posty: 698
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 12:35
Lokalizacja: E-40-1 (D13)

Re: Plytki - galzura

Postprzez kropka » 17 lut 2009, o 13:56

gizmo210 napisał(a):WItam

polecam strone plytki24.pl bardzo odbry serwis i naprawde przystepne ceny.

Znalazlem tam dekory za polowe ceny jakie sa w sklepie.
Zamowilem dostalem i powiem wam - plytki klasa 1 wiec oszustwa nie ma, szybki transport dobra dostawa naprawde ejstem zadowlony. Droga internetowa dokonywalem tkaiego zkaupu po raz pierwszy i widac ze warto


gizmo210 czy Ty kupiłeś już płytki do nowego mieszkania ? Pytam bo my własnie zastanawiamy się już nad zakupami płytek, część sprzętu AGD już kupiliśmy, tylko właśnie pozostanie kwestia transportu póxniej tego do nowego mieszkania. Co prawda nie mieszkamy daleko bo na Dzieci Warszawy, ale to zawsze jest kawałek do pokonania :)
Avatar użytkownika
kropka
mieszkaniec
 
Posty: 121
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 13:50
Lokalizacja: E-30-3 (D12)

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez gizmo210 » 27 lut 2009, o 01:37

Kropka

kupilem plytki juz do lazienki i sprzet AGD do kuchni
oraz drzwi wewnetrzne.

Teraz jestem na etapie sanitariatow i plytek do kuchnii.
Avatar użytkownika
gizmo210
mieszkaniec
 
Posty: 698
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 12:35
Lokalizacja: E-40-1 (D13)

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez Gumowi » 27 lut 2009, o 14:50

w temacie płytek...
jeśli byłby ktoś zainteresowany to chętnie tanio sprzedam białą fugę mapei (nie otwarta, worek 5 kg), mam też kolor "krokus" (niebieską, worek 2 kg, też nie otwierany)...
Avatar użytkownika
Gumowi
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 19:30
Lokalizacja: A-20-8

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez pmp » 27 lut 2009, o 16:10

Gumowi napisał(a):w temacie płytek...
jeśli byłby ktoś zainteresowany to chętnie tanio sprzedam białą fugę mapei (nie otwarta, worek 5 kg), mam też kolor "krokus" (niebieską, worek 2 kg, też nie otwierany)...


Nie otwierane rzeczy w większości sklepów możesz zwrócić, jak masz paragon/fakturę.
Avatar użytkownika
pmp
mieszkaniec
 
Posty: 823
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 15:11
Lokalizacja: DzW 11

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez Gumowi » 27 lut 2009, o 16:45

pmp napisał(a):
Gumowi napisał(a):w temacie płytek...
jeśli byłby ktoś zainteresowany to chętnie tanio sprzedam białą fugę mapei (nie otwarta, worek 5 kg), mam też kolor "krokus" (niebieską, worek 2 kg, też nie otwierany)...


Nie otwierane rzeczy w większości sklepów możesz zwrócić, jak masz paragon/fakturę.


...gdybym miał fakturę... akurat za fugi zaginęły :)
Avatar użytkownika
Gumowi
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 19:30
Lokalizacja: A-20-8

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez Gwoździu » 27 lut 2009, o 17:23

nitewka napisał(a):hejka
ja tez mam ciągłe dylematy w kwestii urządzenia mieszkania. Ostatnio łamię sobie glowę jakie płytki wybrać do małej łazienki i znalazłam fajny slkep internetowy z lublina
http://www.eplytki.pl - bardzo duży wybór płytek, do tego aranżacje no i cena płytek znacznie tańsza niż w normalnych sklepach a nawet taniej niz w większości sklepów internetowych. Wczoraj przeglądałam te wszystkie aranżacje i dostałam oczopląsu ...


Ja w kwestii przestrogi – korzystanie z usług firmy CEREC w TTW Opex, może zakończyć się zawałem. Firma zajmuje pierwszy od wejścia box po prawej stronie.

Napisze tylko, że zamówiliśmy płytki 30x60 – przyszły 60x60 i pan mi zaproponował – żebym sam sobie je na pół pociął…potem dostawa i reszta…generalnie – goryle we mgle – PRZESTRZEGAM !!! :tak:
Obrazek
Avatar użytkownika
Gwoździu
 
Posty: 885
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 18:10
Lokalizacja: A - 20 - 7

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez mirek » 27 mar 2009, o 01:20

Coming_Home napisał(a):Ja w kwestii przestrogi – korzystanie z usług firmy CEREC w TTW Opex, może zakończyć się zawałem. Firma zajmuje pierwszy od wejścia box po prawej stronie.

Napisze tylko, że zamówiliśmy płytki 30x60 – przyszły 60x60 i pan mi zaproponował – żebym sam sobie je na pół pociął…potem dostawa i reszta…generalnie – goryle we mgle – [ciach]


Ja w kwestii goryli we mgle - mam nadzieje je zobaczyć na żywo kiedyś :figielek:
¡hasta la victoria siempre!
Avatar użytkownika
mirek
mieszkaniec
 
Posty: 228
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 01:52
Lokalizacja: C-40-8

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez patryk » 31 paź 2011, o 20:04

Jeśli chodzi o płytki to ostatnio podobają mi się takie zielone łazienki - jaki sklep polecacie (albo jakiego producenta) do zakupu takich płytek? Szukam też wykonawcy do tego :) tak więc z góry dzięki za wszelkie namiary.
patryk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 20:01

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez artek » 31 gru 2011, o 19:46

ja mam zamiar skorzystać z paradyża (ceramika) - co sądzicie o jakości tych płytek? pytam zarówno pod kątem płytek łazienkowych jak i do kuchni.
artek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 gru 2011, o 19:38

Re: Płytki ceramiczne

Postprzez judith » 30 lip 2012, o 10:40

artek napisał(a):ja mam zamiar skorzystać z paradyża.


Z Paradyża podobają mi się płytki ceramiczne nomada - na stronie można zobaczyć przykładowe aranżacje. Jest o tyle fajna, że można łączyć różne style kamienne i płytki imitujące drewno. Widziałam to u znajomej, wygląda naprawdę nowocześnie i zdecydowanie można powiedzieć, że w łazience nie jest nudno.
Avatar użytkownika
judith
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 10:31


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron