Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez czyzyk2002 » 10 lut 2009, o 23:41

Bardzo bardzo bardzo polecam RUST!!! Jak trzeba będzie to polecam też super projektantkę - Panią Monikę K. z placówki RUST w Jankach. Jest na tyle miła że jak się ładnie poprosi to nawet w projekcie balkonu potrafi zmiany nanieść:) Mnie wyświadczyła dużo drobnych poprawek do projektu dzięki czemu mam mieszkanie jak marzenie.
Avatar użytkownika
czyzyk2002
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:05
Lokalizacja: F-20-3 (F11)

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez Usia » 10 lut 2009, o 23:47

U mnie fajne zmiany naniósł sam ukochany przez nas Pan T. Sitarski, chociaż raz mu się co udało. Ale mam jeszcze konsultacje z jedna Panią architekt i zobaczymy co ona powie.
Ja jak się ogarnę to planuje się przejść do Jupitera w poszukiwaniu boskiej szafy :lol: Moja Kuzynka tam robiła szafę i jest przepiękna :) Co prawda cena jest równie piękna jak szafa, ale warto.
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez agazf » 11 lut 2009, o 00:26

czyzyk2002 napisał(a):Ja polecam:

- sofę kupiłem ze swarzędza - bardzo łądna bardzo przytulna bardzo super:)


Zapomniałeś dodać: bardzo łądna bardzo przytulna bardzo super tylko problem z drzwiami do mieszkania :> :rotfl: :rotfl:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez czyzyk2002 » 11 lut 2009, o 08:31

:figielek: - grunt ze na niej siedze:) Ale dramat byl jak nie weszla przez drzwi!!!
Avatar użytkownika
czyzyk2002
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:05
Lokalizacja: F-20-3 (F11)

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez Usia » 11 lut 2009, o 10:34

Aga, Czyzyk to jak wyście ją wnieśli do mieszkania? :mysli:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez czyzyk2002 » 11 lut 2009, o 13:10

Przez balkon wnosiłem:) A Aga chciała pomagać (za pomocą męża), ale ostatecznie to tzw. "Panowie" wprowadzili mi to przez balkon:)
Avatar użytkownika
czyzyk2002
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:05
Lokalizacja: F-20-3 (F11)

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez dzuga » 25 sty 2011, o 14:38

Witam,

temat robi się u mnie aktualny, więc chciałabym odświeżyć wątek. Pozbierałam info z waszych poprzednich postów (weny starczyło na przejrzenie połowy ze wspomnianych firm) i co mi wyszło...

Meble KLER wyglądają na solidne, nie oglądałam na żywo, ale jeśli chodzi o ich cenę, to ktoś się chyba uderzył w głowę .
BRW ma bardzo ładne rzeczy, co prawda 80% w kolorze wenge ale da się cos wybrać. Ceny na każdą kieszeń, ale jesli chodzi o jakość to mam spore wątpliwości. Przynajmniej, jeśli chodzi o stoły, które są masakrycznnie niestabilne. Słyszałam też, że jest problem ze złożeniem mebli - czy tak jest faktycznie?
Strona http://www.meblenowolipki.com.pl/ jest na sprzedaż i nic się nie znajdzie, linki sponsorowane są the best ;)
IKEA jaka jest, każdy widzi, ja nie mam do niej większych zastrzeżeń.

Moim zadaniem bojowym na dzisiaj jest znalezienie firmy, która zrobi szafkę pod umywalkę na zamówienie - czy ktoś może coś polecić?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Aga Z.
dzuga
 
Posty: 214
Dołączył(a): 23 mar 2010, o 17:49
Lokalizacja: 11 H

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez norberto » 27 cze 2012, o 17:52

Warto też zajrzeć do praktikera, zwłaszcza jeśli chodzi o przystępną cenę, byłem tam ostatnio oglądać meble kuchenne. Na stronie można sobie zobaczyć co mają w ofercie w dziale wyposażenie kuchni. W moim guście jest coś takiego:
Obrazek

Jakie sklepy możecie jeszcze polecić pod kątem mebli kuchennych? przed zakupem chciałbym jeszcze trochę porównać.
norberto
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 16:27

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez kabaszoGN9p » 16 sty 2014, o 20:37

Również polecam i zgadzam się z przedmówcą;)
za reklamy dziękujemy
kabaszoGN9p
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 20:29

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron