Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez madziulek » 16 kwi 2008, o 17:20

Słuchajcie a macie już upatrzone jakieś meble? Polecacie jakieś sklepy meblowe ? my do dużego pokoju większość rzeczy kupujemy w BRW ( meble sprawdzone przez znajomych ) a kuchnie planujemy kupić w ikei,no chyba ze nam sie coś odmieni,ale raczej jesteśmy zdecydowani :)
aha byliśmy w zeszły weekend w Agata meble i naprawde jest ogromny wybór nie drogich,kanap,sof,narożników i innych łóżeczek :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez ewaw » 16 kwi 2008, o 19:08

Cześć Madziu!
Jak chcecie kanape lub narożnik to fajna jest firma w Babicach i tam robia na zamówienie, jaką chcesz i naprawde za rozsądne pieniądze. Okres oczekiwania 4 tygodnie
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez madziulek » 16 kwi 2008, o 19:18

Hej Ewa :) dzięki za info,w sumie wybraliśmy już w BRW wstępnie,lub w Agacie,boja sie uparłam na czerwony kolor,a orientujesz sie czy mają kanapy lub sofy z dużym spaniem? Bo wiesz na największą sofe znalazłam 205x158 i chyba większych nie ma,a mez mega wysoki i wielki,takze na to głównie zwracam uwage no i ta czerwień :radocha: jak mozesz to podaj mi namiar na nich :) Całuje Twoje dzieciaczki :buziak:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez ewaw » 16 kwi 2008, o 19:43

Byliśmy tam wczoraj zapytać orientacyjnie . Z tego co Pani powiedziała to robia wszystko i we wszystkich rozmiarach. Mi akurat wyceniała narożnik rozkładany który miałam na zdjeciu z gazety. A kolorów , materiałow i skór tez maja duży wybór. Ich towar mozna kupić w Jupiterze. firma jest polecona przez znajomych. Adres to : Babice ul. Kresowa 16 nie wiem jak to sie nazywa ale jest szyld w bramie Meble, kanapy itd.Wejdz na google i wrzuć Babice Kresowa i tam bedzie pewnie nr telefonu. Ja również pozdrawiam Majeczkę
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez madziulek » 16 kwi 2008, o 19:47

Dzięki Ewa,namówie męza by pojechać oblukać to wszystko :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez Usia » 16 kwi 2008, o 20:42

Ja meble do kuchni i szafy do garderoby będę robić w zaprzyjaźnionym sklepie, podłogę będę ściągać chyba z innej części Polski :) Nad meblami do reszty części mieszkania się jeszcze nie zastanawiałam :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez madziulek » 16 kwi 2008, o 20:48

Usiaku no to dajesz,chwalisz sie tym sklepem :radocha: coś taka tajemnicza,no chyba ze tylko Ty tam masz chody ;)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Postprzez Usia » 16 kwi 2008, o 20:59

Oto ten sklep http://www.meblenowolipki.com.pl/
Właśnie będą robić szafy do przedpokoju rodziców, więc zobaczymy jak im pójdzie. :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez pestek » 16 kwi 2008, o 22:15

My tez zastanawiamy się nad BRW, co prawda ostatnio brak czasu na zajęcie sie mieszkaniem i prawdopodobnie będziemy latać z jęzorem na wierzchu w ostatniej chwili... ale fajnie że piszecie Tu o swoich upatrzonych sklepach może to nas zmobilizuje i zaczniemy poważniej się tym zajmować.


PS. Dziewczyny nie bójcie sie zakładać nowych tematów, lepiej żeby było 5 precyzyjnych niż jeden o wszystkim.
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez Usia » 16 kwi 2008, o 22:26

Ja zbieram katalogi po troszku. Mam w domu BRW i Klera. A potem zamówię pewnie jeszcze na stronie opoczna.
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez ralph » 16 kwi 2008, o 22:58

A my mamy zaufanego stolarza, ktory robi nam wszystko co mu pokazemy na zdjeciu. Wybieramy material, kolory, systemy, uchwyty i robi nam dokladnie to co chcemy ;) Bardzo solidny i dokladny.
Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez Usia » 20 kwi 2008, o 13:16

Wczoraj byłam w jupiterze i czułam się jak dziecko w sklepie z zabawkami. :rotfl: :lol: Kilka mebli kuchennych wpadło mi w oko, no i wanna :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez aniap » 28 kwi 2008, o 16:55

Polecam wypoczynki do salonu, fajne wzory, nie wszystkie meble dostępne sa na stronie www, także można obejrzeć i dopytać w sklepie :)
http://www.mylivingroom.pl/
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez czyzyk2002 » 10 lut 2009, o 23:24

Ja polecam:
- kuchnie firmy RUST - bardzo profesjonalne (dość drogie ale w granicach normalności) obsługa super, załatwiają wszystko kompleksowo.
- sofę kupiłem ze swarzędza - bardzo łądna bardzo przytulna bardzo super:)
- pokój i sypialnia - FORTE i RED APPLE - ładne i dobrze wykończone.

Jeśli jakieś pytanka macie odnośnie ww. polecam się na PW.

Nie polecam bardzo zdecydowanie kupowania czegokolwiek w SATURNIE- ekipa nieprofesjonalistów a do tego towar wadliwy wciskaja - ja sie dałem naciąć niestety:(
Avatar użytkownika
czyzyk2002
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:05
Lokalizacja: F-20-3 (F11)

Re: Jakie meble? Jakie sklepy polecacie?

Postprzez Usia » 10 lut 2009, o 23:36

U mnie sofa będzie KLER, są drogie ale porządne, obsługa bardzo profesjonalna. Łóżko w sypialni miało być też z KLER ale znalazłam jeszcze ładniejsze i o prawie połowę tańsze.
Ja się waham nad meblami RUST do kuchni... Ale mam jeszcze ponad pół roku na zastanawianie się. :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Następna strona

Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron