Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Co i gdzie warto kupić - glazura, terakota, armatura, meble, agd, rtv

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Usia » 16 kwi 2008, o 22:45

Zgodnie z tematem, może powymieniamy się opiniami dotyczącymi RTV i AGD?

Ja myślę o boshu (pralce, bo ma misia narysowanego :lol: ) do kuchni też skłaniam się w kierunku tej firmy, lodówka może samsung. Ale z moją połową mamy umowę, ja mówię co mi się wizualnie podoba, a on mówi co technicznie i szukamy wspólnego mianownika :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez aniap » 18 kwi 2008, o 09:47

My tez juz zaczynamy szukać i dociekać w jakie sprzęty zainwestować i co do lodówki podjeliśmy decyzję - Liebherr, może ceny nie są zbyt niskie ale gdzie byśmy nie zapytali każdy potwierdza, że firma warta polecenia. Mój narzeczony już kiedys dokonał jej zakupu i naprawdę warto, także i Wam polecamy :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Morena » 18 kwi 2008, o 10:10

aniap napisał(a):My tez juz zaczynamy szukać i dociekać w jakie sprzęty zainwestować i co do lodówki podjeliśmy decyzję - Liebherr, może ceny nie są zbyt niskie ale gdzie byśmy nie zapytali każdy potwierdza, że firma warta polecenia. Mój narzeczony już kiedys dokonał jej zakupu i naprawdę warto, także i Wam polecamy :)


My teraz mamy właśnie Liebherra, fakt stylistycznie bardzo marnie, ale funkcjonalność na najwyższym poziomie. Generalnie marka wykorzystywana głownie w hotelach, restauracjach ..wiec sprawdzona. Ja też polecam !
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez aniap » 18 kwi 2008, o 11:55

Ale do zabudowy nie musi być piękna, więc funkcjonalność i jakość wygrywa :)
A z tych pięknych ;) to Samsung dwudrzwiowa, srebrna, najnowsza linia SUPER !!! tylko cena powala ...
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Morena » 18 kwi 2008, o 12:08

My mamy teraz zabudowaną lodówkę, więc w nowymi mieszkaniu potrzebuję zmian..na pewno będzie dwudrzwiowa, duża, z kostkarką i najlepiej ciemny grafit:) :prosi: :prosi:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez aniap » 18 kwi 2008, o 12:21

To zobaczcie sobie tego Samsunga, naprawdę fajna, kostkarka oczywiście jest i możliwość wyjmowania butelek bez otwierania drzwi :)

http://www.samsung.com/pl/products/refr ... j1kers.asp
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez agazf » 18 kwi 2008, o 12:24

Właśnie taką lodówkę chcemy kupić...Moja połowa oszalała na jej punkcie :)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez aniap » 18 kwi 2008, o 12:27

Nam tez się spodobała od razu i właściwie bylismy zdecydowani, ale niestety nie jest ona zbyt pojemna i nie wiemy co z jakością, także raczej Liebherr.
A tak dla informacji ten Samsung kosztuje 7000 pln :(
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Usia » 18 kwi 2008, o 12:28

aniap napisał(a):To zobaczcie sobie tego Samsunga, naprawdę fajna, kostkarka oczywiście jest i możliwość wyjmowania butelek bez otwierania drzwi :)

http://www.samsung.com/pl/products/refr ... j1kers.asp


Cena no nie jest najmniejsza, ale jako, że jestem użytkownikiem tej lodówki :lol: powiem, że lód robi zawodowo. :radocha: Dodatkowo samsung ma bardzo fajną funkcje "wakacje" polegająca na możliwość energooszczędnego jej funkcjonowania podczas urlopu :) Ale i tak zabawa lodem jest najlepsza :rotfl: :rotfl: :rotfl: No i ogólnie jest fajna i funkcjonalna :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez agazf » 18 kwi 2008, o 12:30

w necie można już ją kupić za 5700 i sądzę że cena jeszcze spadnie
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Morena » 18 kwi 2008, o 12:34

Fakt , jest niezla....uważam, że na takim sprzęcie jak lodówka nie ma co oszczędzać, można kupić tańszy odkurzacz, okap, itp ale lodówa musi być 1 klasa...i najlepiej żeby cichutka była..niekoniecznie wolę lodówkę jako usypiacz do snu. Pamiętam jak byłam mała mielismy jakąs ruską lodówkę Minsk chyba, warczała jak traktor, a co jakiś czas się wyłączała..nigdy nie zapomnę tej błogiej ciszy :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez aniap » 18 kwi 2008, o 12:38

Dzieki Usia za info o kostkach lodu, a co powiesz o pijemnośći, jest wygodna w użytkowaniu ?
Jeszcze trochę a się do niej przeknam i bedzie problem ;)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez pestek » 18 kwi 2008, o 20:00

My lodówkę już mamy. Ania w jednej z poprzednich prac miała okazję kupić za 1/4 ceny Vestfrosta. Trochę mi brakuje w niej kostkarki i innych bajerów ale ma wszystkie ważne funkcje no i firma gwarantująca solidność. http://www.twenga.pl/oferta/095155117.html Kolor aluminium. Czeka tak jak my na nowe mieszkanko.
Jeśli chodzi o ekspres ciśnieniowy to teraz mamy Kennwoda ES430 i chyba można go polecić, ale bardzo dobrą opinia cieszą sie Saeco.
Zastanawiam sie nad kuchenką (płytą, bo piekarnik chcemy osobno)... myśleliście o indukcyjnych?

Odradzam natomiast zakup kuchenki mikrofalowej Zelmer 29Z012, ma ona niewyłączalny alarm po skończeniu grzania, alarm ten doprowadza mnie do szału, a w nocy chyba będzie budził nie tylko Morene i Ralpha ale może i sąsiadów z naprzeciwka w bud. B !!!

PS.: Acha... wiem ze jedzenie w nocy jest niezdrowe ;)
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez ewaw » 18 kwi 2008, o 20:56

agazf napisał(a):w necie można już ją kupić za 5700 i sądzę że cena jeszcze spadnie

z tego co sie orientuje to mozna jeszcze taniej, bo my wybraliśmy tego samsunga tylko w czarnym szkle i cena jest 4 900
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: Sprzęty mniej i bardziej techniczne

Postprzez Popek » 18 kwi 2008, o 21:00

aniap napisał(a):Dzieki Usia za info o kostkach lodu, a co powiesz o pijemnośći, jest wygodna w użytkowaniu ?
Jeszcze trochę a się do niej przeknam i bedzie problem ;)

...lodówka już wybrana!!! ... negocjacje zamknięte ;)
Avatar użytkownika
Popek
mieszkaniec
 
Posty: 94
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 12:58
Lokalizacja: 11/7

Następna strona

Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron