dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 5 mar 2009, o 10:51

Morena napisał(a):
Aneczko,
Dasz mu, w sensie choodniczkowi jeszcze trochę czasu u nas? niech sobie chłopak pooddycha świeżym powietrzem co? Do niedzieli na pewno nie możemy wejść na parkiet..musi troszke poleżeć:(okok?


Nie ma sprawy, a właściwie to troche o nim zapomniałam :skromny:
To juz macie parkiet, super :) Jaki kolor? Czy juz planujecie wprowadzke na konkretny termin?
Morenko, Ty jako główna organizatorka spotów, musisz chyba trochę zarządzić w tej sprawie, może spróbujemy ustalić termin? :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 5 mar 2009, o 11:13

aniap napisał(a):
Morena napisał(a):
Aneczko,
Dasz mu, w sensie choodniczkowi jeszcze trochę czasu u nas? niech sobie chłopak pooddycha świeżym powietrzem co? Do niedzieli na pewno nie możemy wejść na parkiet..musi troszke poleżeć:(okok?


Nie ma sprawy, a właściwie to troche o nim zapomniałam :skromny:
To juz macie parkiet, super :) Jaki kolor? Czy juz planujecie wprowadzke na konkretny termin?
Morenko, Ty jako główna organizatorka spotów, musisz chyba trochę zarządzić w tej sprawie, może spróbujemy ustalić termin? :)


Cieszy mnie nareszcie wygląd naszego m, bo zaczyna wyglądać domowo. Zanikają betonowe posadzki, pojawia się kolor:) Jesli chodzi o parkiet to mamy jesion thermo koniak, taki różnokolorowy, i raczej gama ciemnych brązów. Nie mamy jeszcze terminu przeprowadzki, ale jak już będzie można łazic po podłodze, zabieramy materac wino, świece i robimy przymiarkę :radocha:
No własnie, jeśli chodzi o spota, to haslo było "rzucamy datami " I co?

Co powiecie na PIĄTEK 13-GO?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 5 mar 2009, o 11:54

Morena napisał(a):
Co powiecie na PIĄTEK 13-GO?


Ja jestem za :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 5 mar 2009, o 12:26

ja też za:).
Przy okazji - Aniavi - czy nosisz fioletowy szalik? Jeśli tak - widziałam Cię dziś jak wsiadałaś do samochodu (my się też pakowaliśmy po drugiej stronie ulicy).
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 5 mar 2009, o 16:40

Elo :)
Morena gratuluje podłogi! Idziemy prawie równo ;) nasza tez już ponoć leży i "odpoczywa" -wreszcie :lol: a macie lakierowane czy olejowane deski? i czemu nie można na nie wejść?
Pomysł przymiarki bardzo fajny :) my chyba poczekamy z tym do przeprowadzki, najpierw musimy wyprowadzić sierściuchy żeby na spokojnie zrobić jeszcze remont w wynajmowanym mieszkanku..
W ogóle przeraża mnie trochę wizja pakowania i noszenia rzeczy i w ogóle całej przeprowadzki...Jak sobie poradziliście mieszkający juz sąsiedzi? :)
A spot moze być 13 :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 5 mar 2009, o 17:16

dziam napisał(a):Elo :)
Morena gratuluje podłogi! Idziemy prawie równo ;) nasza tez już ponoć leży i "odpoczywa" -wreszcie :lol: a macie lakierowane czy olejowane deski? i czemu nie można na nie wejść?
Pomysł przymiarki bardzo fajny :) my chyba poczekamy z tym do przeprowadzki, najpierw musimy wyprowadzić sierściuchy żeby na spokojnie zrobić jeszcze remont w wynajmowanym mieszkanku..
W ogóle przeraża mnie trochę wizja pakowania i noszenia rzeczy i w ogóle całej przeprowadzki...Jak sobie poradziliście mieszkający juz sąsiedzi? :)
A spot moze być 13 :)



Dziamko,
Deski mają być raczej lakierowane, cyklinowane, i teraz też grzecznie odpoczywają . Fachowcy mówią , że po tej "całej chemii" mocno ściemnieją- i taką mam nadzieję, bo póki co są dużo jaśniejsze od okien - i to cała moja wiedza.
Wizja pakowania - Aniavi i Pestek coś o tym wiedzą- ciężka robota, ale też są plusy- znajdują się często zagubione rzeczy :lol: ja na to bardzo licze u nas.
A może ankietę zrobić na spot
13/03
Inny termin

czy ktoś umie wstawić ankietkę?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kip.bia » 5 mar 2009, o 17:23

Co powiecie na PIĄTEK 13-GO?


Dziewczynki,
Ja rzecz jasna bardzo chciałbym... tak naocznie, niemalże namacalnie :] Was poznać, ale termin: piątek 13go... odpada.
Mam imprezę... na której być muszę. I nie ma, że nie. :[ Że coś ważnego. Że nagły pożar w domu. Że nagła wizyta u lekarza. Taka z natychmiastowej potrzeby. Że spotkanie z Wami :(.

Także bawcie się dobrze. A my zobaczymy się na następnej :brawo: .
Czwartej? :mysli:
kip.bia
mieszkaniec
 
Posty: 219
Dołączył(a): 4 paź 2008, o 20:59

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 5 mar 2009, o 20:50

Beata napisał(a):ja też za:).
Przy okazji - Aniavi - czy nosisz fioletowy szalik? Jeśli tak - widziałam Cię dziś jak wsiadałaś do samochodu (my się też pakowaliśmy po drugiej stronie ulicy).


Hej!

Beatko, wygląda na to, że mam sobowtóra :) Ja, już prawie od tygodnia nie wychodzę z domu. Próbuję się wyleczyć. Może zdążę przed spotkaniem...
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 5 mar 2009, o 22:41

hejka
ja też jestem za terminem 13 w piatek na spot :)
aniavi- kuruj się kuruj żeby przyjsć na spota a jeżeli chodzi o fioletowy szalik to ostatnio widziałam taki u asi gumowej

no a my teraz dostaliśmy przyspieszenia na przeprowadzkę bo mały jasiek tak raczkuje po całej ciasnej chałupce i dobiera się do kabli i kociego żarcia że już trudno za nim nadążyć, dobrze że chociaż krzysiek jest trochę spokojniejszzy.
Jeszcze zostały nam do zrobienia szafy i ściany w jednej sypialni pomalować no i żeby ruszyły windy bo taszczyć ciodziennie podwójny wózek na 2 piętro to masakra. Mnie też przeraża wizja spakowania i przewiezienia wszystkich bambetli, jak zanm życie to znajdę mnóstwo różnych rupieci które są zupełnie zbędne a McAron nie będzie chciał tego wyrzucać :[
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Sylwia » 6 mar 2009, o 15:01

Dla mnie też moze być 13.
Pozdrawiam i do zobaczenia :>
Avatar użytkownika
Sylwia
mieszkaniec
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 23:07
Lokalizacja: E-00-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 9 mar 2009, o 16:51

Hi Girls,
niespotykanie cicho jak na to miejsce ;) Jak humory? Nie długo wiosna ponoć i ciepło:)
Byłam w piątek w nocy w mieszkanku na chwilkę i ktoś robił parapetówkę chyba w 2 klatce :) Fajnie że mamy coraz bliżej do takiego świętowania.
Madziulek a Wy już mieszkacie w naszym OH ? :)
Miłego dnia Wszystkim!
M
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 9 mar 2009, o 22:38

no własnie, jakoś tu ucichło- madziulek, agazf i usia na dobre przeniosły się do czyżyka i wogóle już tu nie zaglądają :(
a co słychać z naszym spotem 13-go?? o której godzinie?? kto przyjdzie??
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 9 mar 2009, o 22:42

nitewka napisał(a):no własnie, jakoś tu ucichło- madziulek, agazf i usia na dobre przeniosły się do czyżyka i wogóle już tu nie zaglądają :(
a co słychać z naszym spotem 13-go?? o której godzinie?? kto przyjdzie??


Ja bede tylko jeszcze nie wiem gdzie :) nie znam Ursusa zeby cos proponowac.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 9 mar 2009, o 22:44

Nitewka ja podczytuje, ale ... ograniczam się jedynie do tego... Bo inaczej byłoby mnie już za dużo na tym forum i bana bym jeszcze dostała ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 9 mar 2009, o 23:01

nitewka napisał(a):no własnie, jakoś tu ucichło- madziulek, agazf i usia na dobre przeniosły się do czyżyka i wogóle już tu nie zaglądają :(
a co słychać z naszym spotem 13-go?? o której godzinie?? kto przyjdzie??


Ewa, my do Czyżyka ?? :szok: chyba on do nas, bo to my pierwsi wykańczaliśmy mieszkanko po nocach :figielek:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron