dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 10 mar 2009, o 23:02

Beatko, jakby nie było problemu to ja też chętnie się zabiorę jako Harmonijny lokator :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 10 mar 2009, o 23:04

Beata napisał(a):Kasia, do wyboru masz miejsce w fotelu lub w foteliku;)


Bea, no niestety jeszcze troche po ciazy mnie zostalo..wiec do fotelika sie nie zmieszcze :) zreszta przed ciaza tez bym sie nie zmiescila :) to Wy juz macie dla Ninki kolejny fotelik, z tego pierwszego juz wyrosla?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 10 mar 2009, o 23:16

Aniap, zapraszam. W sumie mamy 5 miejsc, fotelik się upchnie do bagażnika.
Kasia, nie mamy jeszcze nowego fotelika, ale właśnie szukam i chcę kupic na dniach, bo faktycznie wyrosła. Mamy póki co taki Maxi Cosi Cabrio (chyba) do 9kg. A Wy macie? pewnie tak, w razie czego możemy porozmawiać o tym naszym. Daj znać.
I wiesz co - czy masz dla Dawidka już matę edukacyjną? Bo jeśli nie - to my na razie złożyliśmy naszą i jeśli chcesz możemy Wam przekazać do zabawy (mata rain forest fisher price, taka kwadratowa, z pałąkami na krzyż). Podobno dziecko jak już jest starsze to wraca do takich zabawek ale w inny już sposób na nie patrzy. Więc jak już by z kolei Dawidek wyrósł to może przyszedłby czas żeby Ninka znowu się zajęła matą. A jak nie - to oddamy dalej w dobre ręce:) Daj znać.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 10 mar 2009, o 23:30

20 jest ok. Dla mnie bez znaczenia Calabria czy Pomodoro, dopasuje się.
pzdr :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 11 mar 2009, o 10:22

Beata napisał(a):Halo:)
Aniavi - mam nadzieję że mimo braku fioletowego szalika już jesteś zdrowa;)

Dzięki Beatko! Już ok :)
O Calabrii też słyszałam od koleżanki że jest super, to może Morena jeśli zna oba miejsca, albo któraś inna dziewczyna oceni które miejsce lepsze na takie spotkanie. Bo Nitewka ma rację, min. 10 sztuk nas będzie:))

Calabria jest większa i bardziej klimatyczna, ale jeśli wybierzecie Pomodoro to też postaram się być :)
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 11 mar 2009, o 10:30

Hej Babeczki,
Calabria jest duża, sprawdzona ...i oczywiście możemy zostawić ją na następny raz :> tu jest link do strony http://www.calabria.pl/galeria.htm
Pomodoro: wiem, że jedzonko super, godzina dla mnie też OK- Karola zarezerwujesz stolik?

btw Ewaw, wiesz gdzie wszystkie byśmy się zmieściły? ...Pod Blachą ..pamiętasz te czasy?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 11 mar 2009, o 11:22

Morena napisał(a):Hej Babeczki,
Calabria jest duża, sprawdzona ...i oczywiście możemy zostawić ją na następny raz :> tu jest link do strony http://www.calabria.pl/galeria.htm
Pomodoro: wiem, że jedzonko super, godzina dla mnie też OK- Karola zarezerwujesz stolik?

btw Ewaw, wiesz gdzie wszystkie byśmy się zmieściły? ...Pod Blachą ..pamiętasz te czasy?

Kochana blacha już nie istnieje.Bardzo mi przykro bo ja nie mogę w piątek.Nie mam z kim zostawić dzieciaczków.Ale bawcie się dobrze ja następnym razem dołacze.
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 11 mar 2009, o 12:06

Beata napisał(a):Aniap, zapraszam. W sumie mamy 5 miejsc, fotelik się upchnie do bagażnika.
Kasia, nie mamy jeszcze nowego fotelika, ale właśnie szukam i chcę kupic na dniach, bo faktycznie wyrosła. Mamy póki co taki Maxi Cosi Cabrio (chyba) do 9kg. A Wy macie? pewnie tak, w razie czego możemy porozmawiać o tym naszym. Daj znać.
I wiesz co - czy masz dla Dawidka już matę edukacyjną? Bo jeśli nie - to my na razie złożyliśmy naszą i jeśli chcesz możemy Wam przekazać do zabawy (mata rain forest fisher price, taka kwadratowa, z pałąkami na krzyż). Podobno dziecko jak już jest starsze to wraca do takich zabawek ale w inny już sposób na nie patrzy. Więc jak już by z kolei Dawidek wyrósł to może przyszedłby czas żeby Ninka znowu się zajęła matą. A jak nie - to oddamy dalej w dobre ręce:) Daj znać.


Bea, fotelik oczywiscie mamy, tez Maxi Cosi tylko city, bez mozliwosci wpiecia do bazy ale on na stale nie jest w samochodzie, chociaz Wam pewnie juz latwiej wyjac Ninke z samochodu niz dzwigac ja w foteliku :) co do maty, tez mam - dostal na prezent, taka bardzo prosta Canpolu, zabawki fisher price'a sa bardziej wypasione :) wiec moze pozyczymy od Ninki na probe, on i tak na razie jeszcze nie bardzo sie interesuje. Lezaczek wlasnie mam zamiar kupic fisher price'a. A ten fotelik to nie jest chyba do 9kg tylko wiecej, moj Dawid ma juz 7 :))))
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 11 mar 2009, o 12:10

Dziewczynki Calabria rzeczywiście jest większa i może nie ryzykujmy z POMODORO.

Morenko w takim razie nie dzwonię do POMODORO, rzeczywiście może być nas za dużo ;)
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 11 mar 2009, o 12:15

Beata napisał(a):Aniap, zapraszam. W sumie mamy 5 miejsc, fotelik się upchnie do bagażnika.
.

Super, chetnie skorzystam :) To może umówmy się o 19.45 przy bramie :)
Kasiu, Beatko, jeżeli będziecie miały w planach sprzedać fotelik Maxi Cosi jak już Wasze maluchy podrosna, dajcie proszę znać, chętnie odkupię, musze się tylko upewnić, że bedzie pasował do wybranego wózka.
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 11 mar 2009, o 12:22

aniap napisał(a):
Beata napisał(a):Aniap, zapraszam. W sumie mamy 5 miejsc, fotelik się upchnie do bagażnika.
.

Super, chetnie skorzystam :) To może umówmy się o 19.45 przy bramie :)
Kasiu, Beatko, jeżeli będziecie miały w planach sprzedać fotelik Maxi Cosi jak już Wasze maluchy podrosna, dajcie proszę znać, chętnie odkupię, musze się tylko upewnić, że bedzie pasował do wybranego wózka.


Aniu, Bea, ja bym wolala troszke po 20:00, np 15 po..., jesli chcecie wczesniej to sie dostosuje. Aniu, my chyba nie bedziemy sprzedawac bo pasuje do wozka a pewnie bedziemy myslec o drugim maluchu :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 11 mar 2009, o 12:32

kasia napisał(a):Aniu, Bea, ja bym wolala troszke po 20:00, np 15 po..., jesli chcecie wczesniej to sie dostosuje. Aniu, my chyba nie bedziemy sprzedawac bo pasuje do wozka a pewnie bedziemy myslec o drugim maluchu :)


Jak dla mnie 20.15 jest OK :) Oj to jeszcze Wam się fotelik przyda, super :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 11 mar 2009, o 13:07

Lista dziewczyn na piatek :

morena, aniavi, aniap, kasia, karola burdzikowa, dziam, sylwia, nitewka, beata .
Calabria czy Pomodoro??
Ostatnio edytowano 11 mar 2009, o 13:58 przez Morena, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Sylwia » 11 mar 2009, o 13:13

Morena napisał(a):Lista dziewczyn na piatek :

morena, aniavi, aniap, kasia, karola burdzikowa, dziam, sylwia, nitewka .
Calabria czy Pomodoro??


Ja jestem za Calabria.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Sylwia
mieszkaniec
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 23:07
Lokalizacja: E-00-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 11 mar 2009, o 13:34

Morena napisał(a):.[/b]
Calabria czy Pomodoro??


Calabria :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości