dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 21 maja 2008, o 09:56

Usia napisał(a):Morena ode mnie możesz dostać skacowaną energię ;)


Niech zgadnę : Martini bianco, Mojito, Carlo Rossi, Lambrusco?a może whiskey??:))
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 21 maja 2008, o 10:02

Carlo Rossi duuuuużo plus duuuużo coli do tego :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 maja 2008, o 11:22

Próbowałyśmy wyjść już 2x wyjść na dwór,chciałam zrobić zakupy i kuźwa xcały czas leje :| chyba ja dziś humoru nie bede miała,jakiś dzien taki do bani :[
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 21 maja 2008, o 11:54

cześć dziewczyny... widzę, że nastroje wszędzie podobne, u mnie w pracy wszyscy z kubkami mocnej kawy...ja sama zaspałam do pracy, z planów weekendowych nici i jeszcze klienci nie oszczędzają...
ale trzeba myśleć pozytywnie, coś na poprawę humoru:
http://www.complex.com.pl/~rodzynek/n-ideal.htm
pzdr :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 21 maja 2008, o 12:24

hej Dziama!
U mnie w banku dzisiaj ciszaaaa i to mnie niepokoi..chociaż nie, wcale się nie martwię..siedzę na necie, szukam fotografa do ślubu, siedzę na naszym forum, czekam na Was, piję mocną kawę i zastanawiam się skąd w takie dni czerpać energię i dobry humor???
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 maja 2008, o 12:33

ja nie wiem skąd :( zwłaszcza w taką pogode gdzie cały czas leje i musze w domu siedzieć :szok:
wiecie co chyba zdecydujemy sie na te tymczasowe odbiory,ponoć w naszym budynku większosć już sąsiadów sobie porobiło remonty i chyba my sie za to weźmiemy,w piątek jedziemy ustalać glazure,terakote,sanitaria itd,najwyższa pora sie za to wziąć
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 21 maja 2008, o 12:52

madziulek napisał(a):ja nie wiem skąd :( zwłaszcza w taką pogode gdzie cały czas leje i musze w domu siedzieć :szok:
wiecie co chyba zdecydujemy sie na te tymczasowe odbiory,ponoć w naszym budynku większosć już sąsiadów sobie porobiło remonty i chyba my sie za to weźmiemy,w piątek jedziemy ustalać glazure,terakote,sanitaria itd,najwyższa pora sie za to wziąć


Oczywiscie , że tak! przecież poprawki i tak są gwarantowane przez wykonawców, więc nic nie tracicie i będziecie mogli sobie urządzac!ale zazdroszcze....
My jak we wrzesniu odbierzemy to będzie cud:(
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 21 maja 2008, o 13:05

Morena nie przypominaj :(
nawet mi sie dzisiaj śniło, że wszyscy oglądaliśmy mieszkania już gotowe do odebrania, wykończone (przez kogoś) itd tle że nie można było w nich zamieszkać :| ......

a kiedy Wasz ślub? nie jakoś właśnie wtedy? pewnie znasz już wszystkie stronki o ślubnej tematyce, ja dawno temu pracowałam w tym portalu http://www.mojewesele.com.pl/, nie wiem co tam się teraz dzieje ale byli jakieś studia foto na pewno...
denerwujesz się już? ;)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 21 maja 2008, o 13:18

dziam napisał(a):a kiedy Wasz ślub? nie jakoś właśnie wtedy? pewnie znasz już wszystkie stronki o ślubnej tematyce, ja dawno temu pracowałam w tym portalu http://www.mojewesele.com.pl/, nie wiem co tam się teraz dzieje ale byli jakieś studia foto na pewno...
denerwujesz się już? ;)


Ślub 5 wrzesnia:) nie denerwuję się, wszystko idzie planowo, szukam jeszcze :
"muzyki" do kościoła
pomysłu na fryzurę
koszuli dla Rafała:)
pomysłu na bukiet
obrączek


reszta jeszcze nie do końca dograna, ale już zarezerwowana ...
3maj kciuki, żebym jednak nie była zbyt wyluzowana :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 maja 2008, o 15:22

Madziunia to w sumie większość macie już pozałatwiane :) a wy chcecie obrączki ze złota czy z białego złota? My kupowaliśmy w apart,nawet jakoś niedrogo wyszło :) a fryzurek mnóstwo masz w necie,na szczęscie masz długie włsy to dużo można z nimi zrobić ślicznoto :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 21 maja 2008, o 19:08

madziulek napisał(a):ja nie wiem skąd :( zwłaszcza w taką pogode gdzie cały czas leje i musze w domu siedzieć :szok:
wiecie co chyba zdecydujemy sie na te tymczasowe odbiory,ponoć w naszym budynku większosć już sąsiadów sobie porobiło remonty i chyba my sie za to weźmiemy,w piątek jedziemy ustalać glazure,terakote,sanitaria itd,najwyższa pora sie za to wziąć

Ja słyszałam ,że w waszym bloku to już ktoś pomieszkuje, ale się dziwię ,że bez ciepłej wody. My odbieramy po poprawkach 2 czerwca i też już kupiliśmy w tamtym tygodniu glazurę do łazienki. A podłoga i tapety czekają od 2 óch miesięcy. Pewnie Madzia ,że nie ma się nad czym zastanawiać, bo jak będziecie mieli zrobione mieszkanko i podłączą gaz to od razu można sie wprowadzać.
buziaki dla Majci
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 maja 2008, o 22:01

ewaw dziękuje,wiesz ja to chciałam w sumie już dawno to Kris miał obawy :| ale zaczynamy działać,tylko teraz jeszcze musismy ekipe skołować,mamy paru znajomych to moze pomogą :)
a ja słyszałam ze tam chyba tylko jedna rodzina mieszka,a reszta tylko remonmty robią,ale nie ważne,tak jak mówisz tzreba działać
Ja również przesyłam buziaki dla Twoich dzieciaczków :buziak:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 21 maja 2008, o 22:03

Melduje się prawie nocną porą ;)

No tak Wy Laseczki wydajecie kasiorke na swoje boskie apartamenta, a ja wydaje a i owszem ale na knigi.... do pracy mgr :|

Madziulek remontu, remontuj będzie fajna parapetówka będzie :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 31 maja 2008, o 07:49

Dobry i tutaj :)

Przybywam z
Obrazek
ale bez Pana, bo odesłałam go do domu ;P

Wstawanie o 6 w sobotę jest chore :uoee:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 31 maja 2008, o 08:14

Dzień Doberek :)

No ja wstałam przed chwilą :) i chętnie tej kawki z przystojniakiem bym sie napiła :lol:

Usia a no chore :|
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron