dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 12 cze 2008, o 17:37

dziewczyny będzie dobrze :) teraz moi sąsiedzi też nie są do pozazdroszczenia, nikt nie mówi dzien dobry, ba prawie nikt nie odpowiada na dzień dobry! ostatnio hitem było jak stukali w kaloryfer podczas meczu polska niemcy -bynajmniej nie kibicowali-w ten sposób chcieli chyba wszystkich innych uciszać.... masakraaa

Usia piękne....

a w ramach poprawy humoru byłam dziś u fryzjera :)

miłego wieczorku wszystkim :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 12 cze 2008, o 18:03

Madzia i jak sie obcięłaś?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 09:59

No to teraz po tych przejściach z sąsiadami trochę sobie odbijemy w naszej Harmonii, tylko pytanie kiedy :mysli: :lol:

Madziu z tym kibelkiem i robieniem do niego to kwestia czasu. My w prawdzie nie mieliśmy żadnego problemu i Igor jak miał 2 latka już nie nosiła pieluszek, ale my zaczeliśmy od nocniczka (tylko, że krótko z niego korzystał) ;) Trzymamy za Was kciuki, może kup taką małą, ładniutką kolorową nakładkę to się Majeczka przekona :okok:

Swoją drogą jestem dziś smutna :( i wściekła :[ na tego idiotę z Anglii, który w 93 minucie podyktował niełusznie rzut karny :[
Chłopakom należało się zwycięstwo, oh aż płaać się chce :beczy:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 13 cze 2008, o 10:30

burdziki napisał(a):Swoją drogą jestem dziś smutna :( i wściekła :[ na tego idiotę z Anglii, który w 93 minucie podyktował niełusznie rzut karny :[
Chłopakom należało się zwycięstwo, oh aż płaać się chce :beczy:


Ja też dzisiaj mam dół :beczy: może to 13piątek tak działa?
Jestem mega niewyspana - Rafał tak bardzo przejął się męczem , że wrócił grubo po północy i to na mocnym gazie :uoee: :|
Spałam w drugim pokoju :) mimo wszystko jego chrapanie słychać było chyba w całym bloku :uoee:
Dochodzi smutek i wściekłość na głupiego sędziego....podlizał się - przecież Austria nie mogła odpaść z mistrzostw.. :[

Dobrze że już piątek...prawda???
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 cze 2008, o 10:41

Witajcie kochane :)

No ja też wściekła jestem na niesłusznego karnego,no bo przecież jak Ausrtia mogła by odpaść,wrrrrrrrrr nie ma sprawiedliwości :| a dla Boruca sie chociaz brawa należą :brawo:
Kris wkurzony też mi chrapał na maksa,bo popiliśmy wino,ale żale wylewał do Pestka na gg :)
Madzia a ja spałam tez w kuchni,bo to chrapanie Krisa by mnie wykończyło :| dziś mnie łeb boli i Majka też od rana jakaś marudząca była,ale już lepiej :)
Karolinko no my za późno sie za to wzięliśmy,Maja na nakładke nie chce,do nocnika nie chce,ona chce tak jak mama i tata i wysadzam ją tak jak woła i nic na razie,daje w majty :| no ale cóż trzeba być cierpliwym.
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 13 cze 2008, o 11:08

mecz...no niestety jest jak jest, przynajmniej Boruc jest faajny :) i ładnie bronił (może dzieciak go tak zmobilizował)

Madzia, włosy mam właściwie takie same ale krótsze trochę zeby sobie spokojnie odrastały przez wakacje :)

Morena- tak! dobrze że już piątek :lol: , a 13 jest szczęśliwy (moja mama sie urodziła 13) :)
to będzie dobry dzień tylko dajmy mu szansę...powiedziała dziama ziewając ;)

a co do wyspania się....to mi się śniło mnóstwo wielkich pająków i pajęczyn i bagien w moim ogrodzie i nie mogłam przed tym uciec...ugh...bleh
ale właśnie piję kawkę więc zaraz do siebie dojdę :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 13 cze 2008, o 11:26

dziam napisał(a):mecz...no niestety jest jak jest, przynajmniej Boruc jest faajny :) i ładnie bronił (może dzieciak go tak zmobilizował)


Chciałam wysłać fotke Ralpha w konkursie na sobowtóra Boruca- :P wszyscu mu kadzą że jest do niego podobny - w końcu uwierzyłam:) you'll see:)

[/quote]a co do wyspania się....to mi się śniło mnóstwo wielkich pająków i pajęczyn i bagien w moim ogrodzie i nie mogłam przed tym uciec...ugh...bleh
ale właśnie piję kawkę więc zaraz do siebie dojdę :)[/quote]

Dziamko,
pająki to szczęście...ale też uosobienie stresu przebytego dnia- prawda to? nerwowo było u Ciebie wczoraj?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 11:35

No to po cięzkiej nocy jesteśmy wszystkie, bo ja pomimo, że nie ma Tomka też źle spałam, tak nie mogłam przeżyć tej porażki, a sędziemu nalezy się to :spadaj:
Nie miałabym nic przeciwko, gdyby zremisowali z normalnej bramki, ale nie coś takiego :[
Trudno, trzeba to jakoś przeżyć, bo wyniku nic nie zmieni, ale słyszałam, że sędzia idiota dostanie ekskortę policji bo ma tylu przeciwników i pogróżek. Nie jestem zwolenniczką przemocy, ale niech się trochę postresuje, to następnym razem się zastanowi :mysli:

A ja już czekam do weekendu, w pracy luzik więc nie jest źle. Z resztą jutro Tomek wraca, a trochę się stęskniłam po 2 tygodniach. Jak te żony marynarzy wytrzymują po pare miesięcy ;) ;) Poza tym, Madzia ty pewnie mnie zrozumiesz, przy maluchu jest trochę roboty, a tu jeszcze praca, ale co tam ważne, że niedługo wakacje :radocha:

Tak sobie trochę dziewczynki śledziałam wczesniejszą korespondencję i stwierdzam, że Wy to już prawie wszystko o sobie wiecie, muszę zatem odrobić lekcję i nadrobić zaległości :lol: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 13 cze 2008, o 11:36

Witam kochane sąsiadeczki. Nie będzie mnie z Wami przez cały weekend. Za kilka minut wyjeżdżamy z Pestkiem na zlot motocyklowy. To mój pierwszy raz, więc trzymajcie kciuki :) Mam nadzieję, że się jakoś odnajdę w tym towarzystwie motocyklowych zapaleńców. Teraz uciekam, ale zostawiam Wam mnóóóóstwo buziaków na poprawę humorków. Pa :p:
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 13 cze 2008, o 12:20

Anka, będziesz miss zlotu:) już Cie widzę w skórzanej kurtce z rozwianym włosem na motorze- obślinią się brodacze na motorach :>, i zemdleją przystojniaki chłopaki :)
Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 15:15 przez Morena, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 12:46

No Morenka ty też niczego sobie jesteś:lol:
Same miski na osiedlu :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 13 cze 2008, o 13:09

Morena właściwie to był kompletnie (jak nigdy)bezstresowy dzień spędzony w większości u fryzjera zamiast pracy... a nie wierzę żeby bramka miała na mnie aż taki wpływ hahahah :) nie wiem czy pająki to szczęście, nigdy mi sie nie śnią, zazwyczaj śni mi sie krew, zwłoki, morderstwa i inne potwory ale nie pająki :) ale oby szczęście :)

Ania będzie na pewno świetnie, kiedyś też jeździłam na zloty tyle ze trabantowe :) i było super, a z motorkami to już w ogóle musi być świetnie, daj znać jak wrócicie:)

Burdziku-nadrabiaj zaległości :) i poopowiadaj o sobie :)

Madzia bądź twarda z tymi nocnikami i innymi przeciwnikami! :)

a całej reszcie życzę strasznie fajnego popołudnia :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 13 cze 2008, o 13:10

burdziki napisał(a):No Morenka ty też niczego sobie jesteś:lol:
Same miski na osiedlu :lol:

Dziękuję Karolcia :skromny:
ale....pamiętaj" Anioły są w niebie, na ziemi jest photoshop":))))

a gdzie Twoja fotka?? trzeba już pomału zmienić wystrój- lato jest :) a nie Igor na śniegu :lol:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 13:36

Szczerze, to ja nawet nie wiem jak mam ją zmienić :lol:
to Tomek takie rzeczy zawsze załatwia ;P

A no właśnie bo teraz to ja Was kochaniutkie poznam na ulicy, a wy mnie nie :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 cze 2008, o 14:01

My już po spacerku :) a głowa mnie dalej boli :| teraz Majcia mnie atakuje czytaniem i ogladaniem ksiazek,wiec pewnie teraz nie poczytam,ale postaram sie zaraz do was wrócic :)

Karolinko to Ty pracuejsz,czy siedziesz w domku z Igorkiem?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości