dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 14:15

Pracuję :w8: i powiem szczerze są tego plusy, a również minusy :lol:
Codziennie 8 godzin + oczywiście dojazdy :uoee:

Mnie jak boli głowa, a Igor angażuje w zabawy to najelpiej wychodzi wspólne rysowanie :radocha:

Jakaś taka zakręcona dziś jestem, nawet nie spodziewałam się, ze tak ten mecz na mnie wpłynie i mało tego mój Tomek się nawet tak nie przejął, ale to pewnie dlatego, że go nie oglądał :P :P
Dziś jeszcze czeka mnie sprzątanko, nie lubię w sobotę sprzątać, a najbardziej nie lub ię ściarania kurzy :lol: ale jeżeli któraś z Was lubi to zapraszam do mnie :lol: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 13 cze 2008, o 14:21

burdziki napisał(a):Dziś jeszcze czeka mnie sprzątanko, nie lubię w sobotę sprzątać, a najbardziej nie lub ię ściarania kurzy :lol: ale jeżeli któraś z Was lubi to zapraszam do mnie :lol: :lol:



Hahahaha a ile za godzinę? w sumie kasa by się przydała :]
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 cze 2008, o 14:31

no dobra postaram sie coś odpisać :) Majcia sama na razie przegląda książeczki, powiedziałam ze chce być chwilke sama i wzięła książeczke i przegląda.

Aniu miłego zlotowania i zrób tam mega wrażenie na zlotowcach :) bawcie sie dobrze :>
Dziam ale sny :szok: ja nie lubie pająków i boje sie ich na maksa,kurcze ja nie mam takich snów,ale jak już mam mega stresy to własnie morderstwa mi sie śnią :|
Morenko i co wysłałaś fotke Ralpha? a swoją drogą to Boruc przystojny jest :> dobre z tym photoshopem sie uśmiałam hahahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Karolinko a Igorek chodzi do przedszkola? Buuuu moja Majcia sie nie dostała,ale moze i lepiej bo nie wyrobiłabym sie z nocnikowaniem.

Dziewczyny ja niestety uwielbiam sprzątac,prasować,wycierać kurze :) niestety Majka robiś sie moją kopią :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 15:57

Igorek jeszcze w ostatniej grupie żłobkowej, ale od września do przedszkola, tylko, że daleko aż na Regulskiej i jeszcze nie wiem czy się tam zdecydujemy :szok: Może jakieś prywatne tylko niedrogie, choć takich mało w ursusie :lol:

Ja też lubię sprzątać, nawet prasować, ale tylko te kurze mnie wkurzają :[

Morenko a tak charytatywnie by się nie dało :> pomoc koleżeńska - oczywiście żartuję :lol: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 cze 2008, o 16:18

No właśnie Karolinko ja do 4 przedszkoli składałam w Ursusie i do żadnego sie nie dostała,za mała jest tam ilość przedszkoli w stosunku do rozwijających sie tam osiedli :szok:

Takze Majka na pewno bedzie chodziła do prywatnego przedszkola,choćby na pare godzin,do stycznia mam wychowawcze wiec zobaczymy jak to będzie
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 13 cze 2008, o 16:23

Doberek, :)

Ale się dziewczyny rozgadały ;) Wygląda na to, że jestem w nielicznej grupie osób, które się wyspały. Może dlatego, że meczu nie oglądałam :lol:
Rano miałam dentystę i coś mi poruszył i kurde ząb mnie boli :( Mam nadzieje, że do jutra przejdzie. Co do spania, meczu i dentysty mojego. Chyba bidulek bardzo źle spał po tym meczu bo ziewał okropnie :wysmiewacz:
Kurcze pusto w tym moim domu bez psa i mamy :|
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 cze 2008, o 19:54

ooo Usiaku to teraz masz wolną chate :) zapraszam do siebie na ploty i kawke :) mam nadzieje ze ząbek już nie boli :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 13 cze 2008, o 21:53

Uff,posprzątane :radocha:

Wiem Madzia,że jest problem. To paranoja,bo pozwolenia na budowę osiedli w gminie dają, a jednocześnie nie zapewniają podstawowych świadczeń :uoee:
A no i dziewczynki szykujcie się na korki niestety, nawet nie chce myslec co będzie jak następne osiedla oddadzą, w drodze do pracy będzie można całą książkę przeczytać :lol:

O,ból zęba to współczuję.Mnie jak raz dopadło, to gorzej to wspominam niż :lol: poród
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 14 cze 2008, o 10:02

Doberek :lol:

za oknem słonko, grzeje mniej. :) Ale jestem zadowolona :lol:

Madziulku, ja mam wolna chatę to w końcu może zobaczycie jak ja mieszkam w końcu ;) A czasu coraz mniej (teoretycznie ;P ) bo praktycznie, to pewnie jeszcze troszkę pomieszkam z mamusiną dłonią :rotfl:

Może to dziwne, ale ja lubię mieszkać z rodzicami. Może dlatego, że moi rodzice to są biegu non stop. Mama pracuje po 18 godzin na dobę, a tata jako żeglarz ciągle gdzieś na morzu. Ale nawet jak są to w domu to jest wesoło i głośno. Trochę się boje tej ciszy po przeprowadzce na swoje....

Burdziku mnie korki nie straszne, najwyżej do pracy będę sobie jechała na 10 albo 11 :lol:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 cze 2008, o 10:08

witajcie laseczki :)

Na dworzu chłodniej,ale humorek dopisuje :) w domu od rana wesoło,ja sprzątam troszke,a Kris z Majcią na spacerze :)

Usiaku na pewno sie szybko przyzwyczaisz do nowego mieszkanka,bedziesz zajęta urządzaniem a ja z Mają bede plątać Ci sie pod nogami hihi :rotfl:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 15 cze 2008, o 09:21

Doberek mówię :)

i kawkę niedzielną zostawiam :lol:
Obrazek
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 cze 2008, o 09:07

Dzień Doberek :)

Mamy piękny poniedziałek,ja sama bez Majci do czwartku,mam troche spraw do zalatwienia,ale jak coś wpadajcie do mnie na ploty i kawusie :rotfl:

Ania jak było na zlocie? :)
Kasia jak samopoczucie? chyba lepiej troszke? nie było takich upałów,ja tez sie męczyłam bardzo w upały :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 16 cze 2008, o 14:51

Cze kochane :radocha:

Musimy dziś zacisnąć kciuki za naszych kadrowiczów, chociaż nie wiem czy jest za kogo :P :P

Ja popcornic własnej (właściwie Tomka) roboty i małego redsika sobie zaserwuję i będę mocno kibicować :lol: :lol: tylko nie wiem, czy piwko będzie chłodne bo mi się wczoraj lodówka zepsuła, dziś przyjeżdża jakiś magik do niej i chyba będę :beczy: jak nas podliczy

Może macie dziewczynki kogoś znajomego, kto chciałby kupić mieszkanko na Skoroszach :lol: 2 pokoje dobra cena, chętnie odsprzedam, bo nie uśmiecha mi się płacić kredyt i utrzymywać 2 mieszkania :lol: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 17 cze 2008, o 09:28

madziulek napisał(a):
Ania jak było na zlocie? :)

Hej! Wróciłam cała i zdrowa :) Ogólnie było OK, bardzo fajni, równi ludzie. Cieszę się, że zobaczyłam jak to jest, ale powiem Wam szczerze, że momentami czułam się jak wśród kosmitów. Ciagle tylko wydechy, śrubki, baki, chromy...itd, itp. :lol:
Acha...Uwaga, uwaga...zostałam vicemiss Virago :rotfl: Pierwsze miejsce zasłużenie przypadło motocyklistce. Swoją dorogą niesamowita dziewczyna, urocza drobniutka blondyneczka, 45 kg wagi, a jeżdzi na takim motocyklu jak mój mąż :szok:
Fajnie tak czasem spędzić weekend zupełnie inaczej, oderwać się od myślenia o tym, co ważne na co dzień. Polecam :]
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 17 cze 2008, o 09:34

Bry :)

Ania no własnie czekałam na relacje ( w sumie chciałam Was wczoraj poznać,pogadulić sobie z Tobą o zlocie :) ) ale Kris z Pestkiem se pogadali,a my to nadrobimy :rotfl: Wiedziałam ze pozamiatasz tam swoim wyglądam kochana :rotfl: :radocha: :radocha: :radocha: ogromne gratulacje,tak wielkiego zaszczytu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
moze jak Kris kupi motor to we czwórke będziemy sie bujać na takie zlociki :)
Fajnie ze odpoczęłaś od codzienności :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości