dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 12:11

ja też nie mam kiedy sie poopalać,tyle co na spacerach,czyli rece i dekolt :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 23 cze 2008, o 12:32

No kochana to kiedy ślub? Bo te przygotowania i zawalone weekendy to chyba tym spowodowane :mysli: :lol:

No mialam trochę czasu, u rodziców byliśmy więc udało się poleżeć, ale chodzić za bardzo nie mogę tak mnie boli :beczy: ale mam za swoje :P
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 13:06

burdziki napisał(a): No mialam trochę czasu, u rodziców byliśmy więc udało się poleżeć, ale chodzić za bardzo nie mogę tak mnie boli :beczy: ale mam za swoje :P


ale Ci fajnie,ja byłam u teściowej na działce i akurat nie było pogody przez dwa dni,cały czas chmury :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 23 cze 2008, o 13:28

Wróciłam :radocha: Od dzisiaj oficjalne wakacje i jestem studentką 5 roku :radocha: :radocha: :radocha: Chyba dzisiaj zaimprezuję :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 13:46

Usia to moze jutro wpadniesz do mnie,teraz jestes free :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 23 cze 2008, o 13:50

Usia: No to gratulacje!!! Pochwal się tylko co studiujesz - nadrabiam zaległości w poznawaniu Was :lol:

Madzielek nie wiem co jest lepsze,ale ja jestem łasuch na słońce :lol:
No to u nas cała niedziela słoneczna, rodzice jeszcze przy samym lesie mają domek to szkoda było nie wyjść. tym bardziej, że jak pewnie sama wiesz przy Igorku nie mam zbyt dużo możliwości na spokojne leżakowanie na słońcu :lol: :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 14:02

Karolinka wiem wiem jak to jest :) jak my jedziemy do teściówki to Majka na szczęscie tam nas nie uznaje,jest tylko bacia albo dziadzia,wiec laba,ale z pogodą nam sie udało :) ja tez uwielbiam słonko,ale ostatnio nie ma okazji poleżeć :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 23 cze 2008, o 14:58

burdziki napisał(a):No kochana to kiedy ślub? Bo te przygotowania i zawalone weekendy to chyba tym spowodowane :mysli: :lol:



5wrzesnia, a nie mamy jeszcze zaproszeń, i wielu innych rzeczy, których w tygodniu nie mamy czasu załatwić:(
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 23 cze 2008, o 15:31

cześć dziewczynki :)

Usia gratulacje! (zobaczysz jak bedzie pięknie jak już Ci nie zostanie żaden rok studiów) :)

U nas dzisiaj jakoś cicho w pracy i w miarę spokojnie...da się żyć.

Wczoraj my też byliśmy na działce ale pracowalismy trochę więc nie zwracaliśmy za bardzo uwag na słonce i dopiero po powrocie do domu okazało sie jak nas przypieklo (na szczęście siedzieć możemy ;) )...i z jednej strony fanie ale z drugiej nie mielismy nic z filtrem... :uoee:

Morena jakieś klasyczne te zaproszenia czy coś oryginalnego?

Miłego dnia wszystkim!
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 23 cze 2008, o 16:37

Madziulek popatrzę w kalendarz i może znajdę dla Was szczelinę ;)

Burdziku studiuje administrację :)

Dziam na szczęście, albo i nieszczęście zostało mi pół roku. Bronie się w marcu przyszłego roku :)

Mama postanowiła na działkę nie jeździć, żeby kasy nie wydawać, w domu ma na co wydawać ;). A ja zamiast leżakować, po ciężkim poranku miałam sprint w pracy :/ Ale zaraz dobrej kawki sobie zrobię no i kuchnie muszę ogarnąć przed mamy powrotem z urlopu. :) A A. jak zwykle dał ciała. A miałam taką ochotę na grecką knajpke :uoee: Będzię foch jak nic :foch:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 cze 2008, o 18:10

Usia to moze jutro ta szczelina sie znajdzie :)
dziam fajnie ze masz luzik w pracy :)
Morenko to 5 września przyjde do kościółka popatrzeć na Was :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 cze 2008, o 09:14

Dzień dobry :)

Dzionek piękny i słoneczny i niebo przepiękne :) Ja wczoraj zaszalałam na zakupach. Mama zachwycona nie jest, ale przymknęła oko :)

Zostawiam kawę i idę się obudzić :)
Obrazek
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 24 cze 2008, o 09:17

Hellołki.
Ja wczoraj byłam na wagarach, przyznaję się bez bicia :) Nie miałam siły iść do pracy, więc zażądałam urlopu :lol: Cały dzień w domu, leniwe porządki, powolutku, z przerwą na kawkę, babską prasę...tego mi było trzeba. Tylko dlaczego tak krótko :beczy: Już się nie mogę doczekąć urlopu. Jak tu się skupić na pracy? :(

Morena napisał(a):[5wrzesnia, a nie mamy jeszcze zaproszeń, i wielu innych rzeczy, których w tygodniu nie mamy czasu załatwić:(


Morenka, my pokusiliśmy się o własnoręczne wykonanie zaproszeń.Wyszły fajnie, elegancko, oryginalnie, wszystkim się podobały, ale generalnie nie polecam. Poświęcilismy duuuużo czasu na szukanie odpowiedniego papieru, wstążeczek, kopert, wycinanie, drukowanie...Teraz bym chyba jednak po prostu zamówiła.
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 cze 2008, o 09:39

Witajcie :)

Ania super ,ze odpoczęłaś,ale masz racje jeden dzien to za mało na leniuchowanie :) a kiedy masz urlopik?
Usia no widze ze szalejesz :rotfl: no i dobrze :) o to chodzi w tym szarym życiu :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 24 cze 2008, o 10:04

madziulek napisał(a): a kiedy masz urlopik?


Planujemy na przełomie lipca i sierpnia. Chcielibyśmy jechać do Chorwacji. Może byłyście i macie jakieś cenne rady?
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron