dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 24 cze 2008, o 10:16

Popieram, popieram :lol:

Ja uwielbiam zakupki, ciężko mi ale teraz muszę trochę przystopować, ale to tylko do czasu aż się pozbędziemy obecnego mieszkanka :lol:

Albo mi się wydaje, albo większość z Was laseczki pracujecie w zawodach ekonomiczno-bankowo-administracyjnych :mysli: nie ma wśród nas żadnej humanistki :> byłoby mi raźniej :>
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 cze 2008, o 11:36

Burdziku, no ja też muszę przystopować. Jak mama zobaczyła rachunki za ostatnie zakupy.... :|
No ale jeszcze torbę, albo walizkę jakąś muszę kupić na wyjazd :)
Właśnie się dowiedziałam, że jedziemy na piknik w sobotę. :radocha: Będzie turniej tenisa, degustacja win i jedzonko włoskie :lol:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 12:01

aniavi napisał(a):
madziulek napisał(a): a kiedy masz urlopik?


Planujemy na przełomie lipca i sierpnia. Chcielibyśmy jechać do Chorwacji. Może byłyście i macie jakieś cenne rady?

Ania:
Wyspa Hvar- zaliczana do najładniejszych chorwackich wysp- polecam!
Trzeba wziąć karimatę żeby nie opalać się na kamieniach - piaseczku niestety nie posiadają:(
Jeśli chcecie dobrze się bawić,nie kłaść spać o zmroku, i nie mówić szeptem po 22 - nie polecam miejscowosci Ivan Dolac-a jeśli totalny chill out, spacery i spokój to jak najbardziej
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 12:03

burdziki napisał(a):Popieram, popieram :lol:

Ja uwielbiam zakupki, ciężko mi ale teraz muszę trochę przystopować, ale to tylko do czasu aż się pozbędziemy obecnego mieszkanka :lol:

Albo mi się wydaje, albo większość z Was laseczki pracujecie w zawodach ekonomiczno-bankowo-administracyjnych :mysli: nie ma wśród nas żadnej humanistki :> byłoby mi raźniej :>

Kochana, ja humanistką byłam tylko w szkole, uwielbiałam czytać lektury, analizowac wiersze itp. Matematykę ledwo zdałam na maturzę- Polski 5...a pracuję w Banku - wiec niech Ci będzie troszkę raźniej
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 12:19

dziam napisał(a):Morena jakieś klasyczne te zaproszenia czy coś oryginalnego?

Miłego dnia wszystkim!

Dziama,
Nie mam bladego pojęcia- wczoraj w największy upał oglądaliśmy z Rafałem w nieklimatyzowanym pomieszczeniu mnóstwo zaproszeń..kręciło nam się w głowie - wiec wyszliśmy. Zastanawiamy się nad skromnym ale eleganckim zaproszeniem, poszukam chyba w necie :okok:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 cze 2008, o 13:02

Właśnie podjęłam decyzje, że po moim domu będą biegały dwie kólki
Obrazek
Właśnie takie :lol:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 24 cze 2008, o 14:17

Burdziku a może być dusza bardziej artystyczna niż humanistyczna czy ścisła? ;)

Morena w poprzedniej firmie, w której pracowałam był taki zaprzyjaźniony klient, to jego strona: http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/index.php, może znajdziesz coś fajnego :)

Usia... zapowiada Ci się genialny weekend...degustacja win i włoskie jedzonko..mmmmm pozazdrościć..
a co do biegających... u nas już biegają takie dwa...
Obrazek
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 14:25

[quote="dziam"]Burdziku a może być dusza bardziej artystyczna niż humanistyczna czy ścisła? ;)

Morena w poprzedniej firmie, w której pracowałam był taki zaprzyjaźniony klient, to jego strona: http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/index.php, może znajdziesz coś fajnego :)

Usia... zapowiada Ci się genialny weekend...degustacja win i włoskie jedzonko..mmmmm pozazdrościć..
a co do biegających... u nas już biegają takie dwa...


Dziam, hahaha własnie wczoraj byliśmy w FORUM, super firma, chyba największa baza wzorów zaproszeń, ale.... na miejscu było chyba z 15 par, nikt sie nami nie zainteresował- generalnie taka trochę fabryka, wiec szybko się zmyliśmy, ale fakt zaproszenia piękne:)

Piękne masz te kociaki, mają super błyszczącą sierść
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 cze 2008, o 15:34

Matko ja chyba od piątku trzeźwieć nie będę. W piątek ten piknik (myślałam, że będzie w sobotę), a w piątek imieniny mojego taty :szok:

Dziama, Morena to my kociary ;) Nooo piknie piknie tylko ja na diecie jestem :(
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 cze 2008, o 15:53

Usiaku,dziama ślicznie kociaki :)

ja własnie przeczytam info w opóźnieniach i dostałam prawie zawału :szok:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 cze 2008, o 15:56

Madzia ja wole nie czytać, bo mój ból głowy mi już wystarczy dodatkowych wole juz nie mieć.
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 cze 2008, o 16:07

Usia napisał(a):Madzia ja wole nie czytać, bo mój ból głowy mi już wystarczy dodatkowych wole juz nie mieć.


to lepiej nie czytaj kochana,ale i tak już chyba wszystko wyjaśnione :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 24 cze 2008, o 16:09

aniavi napisał(a):
madziulek napisał(a): a kiedy masz urlopik?


Planujemy na przełomie lipca i sierpnia. Chcielibyśmy jechać do Chorwacji. Może byłyście i macie jakieś cenne rady?


Aniu, my bylismy w zeszlym roku, na wyspie Raab, generalnie nie polecam chyba wysp, bo za kazdym razem jak chcesz wyjechac to prom, poza tym ja mam zle wspomnienia, boczny wiatr na serpentynach nad morzem, kiedy samochod spycha w przepasc i trzeba kontrowac, a potem wlasnie powrot podczas sztormu takim malym promkiem na wyspe, a w drodze powrotnej z Chorwacji wypadek na autostradzie w Wiedniu. Koniecznie jesli trasa na jeden raz to sie zmieniajcie, bo dla jednego nawet wytrawnego kierowcy to za duzo, nawet sie nie wie kiedy sie traci czujnosc ze zmeczenia.
Po drugie im bardziej na poludnie tym ladniej ale i dalej. Ja do Chorwacji wiecej nie wroce ale jak pojedziecie to koniecznie jedzcie do Plitvitzkich Jezior - przepiekna wycieczka. I nie wybierajcie sie na wycieczke kiedy zapowiada sie kiepska pogoda, bo mozna sie niezle przestraszyc. Z kwaterami nie ma problemu, jesli nic nie bedziecie mieli to jak zajedziecie to od razu szukajcie informacji turystycznej, tam maja spis wolnych kwater. Jak masz pytania to daj znac. To byla nasza podroz zycia :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 24 cze 2008, o 16:25

dziękuję w imieniu swoich kotów :) są grube, niegrzeczne i wiecznie głodne...ale za to jakie kochane :)

też myśleliśmy o Chorwacji w tym roku ale jakieś takie sobie te oferty (szczególnie, że nie chcemy jechac autokarem ani samochodem), ale każdy mówi ze jest tam naprawdę pięknie... wiec może ... :)

co do opóźnień opadły mi ręce.... za każdym razem jak wchodzę na ten dział to nie wiem czy mam płakać, śmiać się czy po prostu spakować i jechać do jakiegoś pieknego, ciepłego kraju w którym w tej samej cenie mozna miec mieszkanie nad morzem....
...jak mozna tak nie szanowac swoich klientów, ich planów, kasy, czasu, życia...jak wytrzymamy do września i okaże się ze jak ktoś ładnie napisał jest to "neverending story" to na prawde nie wiem. :( :(
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 cze 2008, o 16:30

dziam dokładnie wszystko opada,tylko nerwy i nerwy...tez bym gdzies wyjechała by nie myśleć o tym wszystkim :|
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron