dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 24 cze 2008, o 16:45

madziulek napisał(a):
Usia napisał(a):Madzia ja wole nie czytać, bo mój ból głowy mi już wystarczy dodatkowych wole juz nie mieć.


to lepiej nie czytaj kochana,ale i tak już chyba wszystko wyjaśnione :)


Wyjaśnione? Co wiesz Madziulka?
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 cze 2008, o 16:50

Aniu do P.Marzeny sie nie dodzwoniłam,ale P.Sitarski powiedział ze to nie prawda,jakaś plotka,wiec ktoś coś namieszał :szok: ...
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 16:54

Muszą być plotki, sensacje, podsycanie i tak nienajlepszej atmosfery i opinii o OD- inaczej nudno ehhhhh :uoee:
Wszystko będzie dobrze Dziewczyny...piszę to ja - pesymistka :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 24 cze 2008, o 16:57

madziulek napisał(a):Aniu do P.Marzeny sie nie dodzwoniłam,ale P.Sitarski powiedział ze to nie prawda,jakaś plotka,wiec ktoś coś namieszał :szok: ...


Madziula napisz to w Opóźnieniach.buziak.
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez pestek » 25 cze 2008, o 00:18

kasia napisał(a):...boczny wiatr na serpentynach nad morzem, kiedy samochód spycha w przepaść i trzeba kontrować, a potem właśnie powrot podczas sztormu takim malym promkiem na wyspe
o ja Cie... ale wypas, może motocyklem jednak...
Na pewno byliście w Chorwacji na nie Horn :figielek: ? W jakim miesiącu?
Jechaliście autostradami czy cała trasę wzdłuż wybrzeża magistrala adriatycką?
Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem - stare i wiecznie żywe

REGULAMIN Forum Osiedla Harmonia
Avatar użytkownika
pestek
administrator
 
Posty: 2164
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 11:04
Lokalizacja: A-20-2 (m.5)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 25 cze 2008, o 08:21

Morena napisał(a):Muszą być plotki, sensacje, podsycanie i tak nienajlepszej atmosfery i opinii o OD- inaczej nudno ehhhhh :uoee:
Wszystko będzie dobrze Dziewczyny...piszę to ja - pesymistka :)


A ja myślałam, że nasze słodko-cudowne forum się obejdzie bez takich czynników :uoee: Bo ja w kwestii budowy jestem ostoją spokoju, ale nawet mnie to ruszyło. :uoee:

Dobry Pięknym Paniom i ewentualnie Panom ;)

Rany ale mnie siekło zasnęłam czytając książkę ok 20 i spałam do 7:30 rano :szok:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 25 cze 2008, o 09:01

Dzień Doberek :)

my nie dawno wstałyśmy,wiec popijam pyszną kawusie :) wczoraj miałam wyrywaną ósemką,ale o dziwo czuje sie rewelacyjnie,tfu tfu :)

miłego dnia
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 25 cze 2008, o 09:35

pestek napisał(a):
kasia napisał(a):...boczny wiatr na serpentynach nad morzem, kiedy samochód spycha w przepaść i trzeba kontrować, a potem właśnie powrot podczas sztormu takim malym promkiem na wyspe
o ja Cie... ale wypas, może motocyklem jednak...
Na pewno byliście w Chorwacji na nie Horn :figielek: ? W jakim miesiącu?
Jechaliście autostradami czy cała trasę wzdłuż wybrzeża magistrala adriatycką?


Pestek, jechalismy do Chorwacji i z Chorwacji autostradami, ten ostatni odcinek jechalismy wybrzezem ale to bylo ok 40 km, trasa przepiekna jak nic sie nie dzieje, ale naprawde podczas tamtej wycieczki przezylam chwile grozy...i zrozumialam o co chodzi z tymi tabliczkami co jakis czas - wiatr boczny i uwaga lawiny...a barierki nie wszedzie i czasami calkiem male, wiatr byl bardzo duzy, jak Tomek chcial umyc przednia szybe z soli to woda plynela poziomo :) dopiero jak wjechalismy na wyspe Raab to przestalo tak wiac. Aaa i autokary podczas takiej pogody mialy zakaz wjazdu na serpentyny. Ja chcialam tam zostac, gdziekolwiek byle nie jechac juz ta trasa. Samochody jechaly 10,20 na godzine... A pogoda popsula sie w ciagu kilku godzin, jak wyjezdzalismy z raabu bylo pieknie, jak wracalismy sztorm. Np. promy nie zabieraly wszystkich samochodow na raz, pamietam ze dwie cysterny poplynely same, nikogo wiecej nie wpuscili, a prom nie byl w stanie wykrecic w zatoczce zeby latwo bylo wyjechac (tak jak robil to zwykle). Bylismy we wrzesniu. Wiem ze w sezonie na autostradach bywaja korki przed wjazdami do tuneli, zalózcie ze bedziecie jechac dluzej niz przewidujecie, my sie troche na tych obliczeniach przejechalismy.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 25 cze 2008, o 13:08

Witanko,

ja dzisiaj od ranach na nogach. Teraz popijam kawkę. Co do bierzących futrzaków, przedstawiam moje dwa opalające się ;)
Melania
Obrazek
Kapslowaty
Obrazek
A to kawką mrożona dla chętnych
Obrazek
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 25 cze 2008, o 13:41

Usia napisał(a):
Morena napisał(a):Muszą być plotki, sensacje, podsycanie i tak nienajlepszej atmosfery i opinii o OD- inaczej nudno ehhhhh :uoee:
Wszystko będzie dobrze Dziewczyny...piszę to ja - pesymistka :)


A ja myślałam, że nasze słodko-cudowne forum się obejdzie bez takich czynników :uoee: Bo ja w kwestii budowy jestem ostoją spokoju, ale nawet mnie to ruszyło. :uoee:

Dobry Pięknym Paniom i ewentualnie Panom ;)

Rany ale mnie siekło zasnęłam czytając książkę ok 20 i spałam do 7:30 rano :szok:

Usia,
Ladymisfit napisała to tak, że jej wierzę :( mam tylko nadzieję, że to przejściowe i standardowe problemy na tego rodzaju inwestycjach..oby..
Kochana, jaka książka Cie tak wciągnęła? Ja czytam teraz "Ruiny" Scotta Smitha, i muszę przyznać, że siłą odciągam się od tej książki..też wczoraj kończąc spojrzałam na zegarek przy łóżku..00:42, a rano masakra
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 25 cze 2008, o 13:54

Morena czytam "188 dni i nocy" Domagalik i Wiśniewskiego. Książka super, tylko u mnie jest bardzo duże zmęczenie materiału :(
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 25 cze 2008, o 14:24

Co się dzieje z AniaP? tak dawno z nami nie plotkowała:( Aniu gdzie się podziewasz?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 25 cze 2008, o 14:36

no własnie,nie przyszła na spotkanko,nie odezwała sie :( mam nadzieje ze do nas zajrzy :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 25 cze 2008, o 14:48

witam Was dziewczynki w to przemiłe popołudnie (mam na myśli niestety jedynie pogodę :) )
OD komentować nie będę żeby siebie i Was nie dobijać..
Usia -Malania jest boska(i)! :)
a Ania P pewnie pojawi się z nienacka z jakąś kosmiczną nowiną typu ciąża ;) :)

dorzucę coś do mrożonej Usiowej :)
Obrazek
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 25 cze 2008, o 14:56

ale pyszności wklejacie :) martwie sie tym OD,tez jestem pesymistką i powinnam wierzyć z bedzie dobrze,ale.... :beczy:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości