dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 21:07

Pati no cóż,ja już osiwiałam :( ale co zrobić,nie mamy na to wpływu kochana,jestesmy od nich uzależnieni i musimy czekać,dlatego ja jestem za tym,by sie z nimi spotkać i niech nam wyjaśniają wszystko od a do z :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 26 cze 2008, o 22:38

Witam wieczorową porą :)

Jestem tak zmęczona, że płakać mi się chce. Miały być wakacje i wolne a ja latam jakbym motorek w 4 literach miała. :| Dla nikogo nie mam czasu i w ogóle do bani. Co do rewelacji pojawiających się w temacie "opóźnienia" zaczynam mieć stosunek obojętny, bo nerwy nic nie zmienią. Zamierzam go omijać ;) Ale jeszcze tydzień i ukrywam się przed światem w górach :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 22:53

Usiaku no to niedługo odpoczniesz i pewnie wrócisz pięknie opalona :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 26 cze 2008, o 22:58

Madziulku ja z opalaniem na bakier trochę, nie czuje potrzeby posiadania śniadej cery ;) Chce psychicznie odpocząć, bardzo tego potrzebuje, bardzo. :) Ale i tak nie do końca się odcinam, bo lapka zabieram ze sobą a razem z nim net ;)

Mam pytanko kobiałki. Gdzie można kupić fajną, kolorową torbę podróżna na kółkach. Może być w kwiatki, mazaje cokolwiek byleby nie w jednym kolorze i nie w kratę ;) ?
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 cze 2008, o 23:21

Ja widziałam takie Usiaku w realu w Fort Wola,zaraz przy samie,na rogu jest taki sklepik z Walizami :) a słonko kochana to samo Cię tam weźmie :) w końcu w górach opalać sie nie trzeba,ale Ci zazdroszcze :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 27 cze 2008, o 15:45

Usia napisał(a):Witam wieczorową porą :)
Ale jeszcze tydzień i ukrywam się przed światem w górach :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:


Usia a gdzie dokładnie sie wybierasz? My chcemy pojechać w góry na dłuższy weekend, przed właściwym urlopem, który mamy zaplanowany na sierpień, ale nie mażemy znaleźć noclegów, jakaś masakra jest :(
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 cze 2008, o 13:49

Hej dziewczynki :) a gdzie wy sie podziewacie ? jak tam weekendzik Wam minął?

miłego dzionka :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 30 cze 2008, o 14:38

Cze dziewczynki ;)

Ja dziś jakoś się dziwnie, chyba przez tą pogodę czuję. Nic mi się nie chce :szok:
Poza tym trochę się z mężulkiem poprztykałam ahhh :uoee:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 30 cze 2008, o 17:55

Karola mi się tez nic nie chce,duchota na maksa i jestem nieprzytomna :szok: a co to za kłotnie z małżonem,mam nadzieje ze już sie pogodziliście ;)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 1 lip 2008, o 09:24

Cześć laseczki :lol:

Madziu pewnie, my nie potrafimy się kłócić i obrażać. Zawsze szybki rozejm, nie rozumiem jak niektórzy mogą się po kilka dni nie odzywać :szok:

Dziś chyba lepsze ciśnienie, zatem życzę wszystkim miłego dzionka :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 1 lip 2008, o 09:33

Hej :)

Karola no to super,my też kłocimy sie na minute,rózwnież nie rozumiem ludzi którzy nie odzywają sie tygodniami :(

ja dziś za to obudziłam sie w jakimś kiepskim humorze,ale już jest lepiej,mam nadzieje ze nie będzie znów takiego upału jak wczoraj ze było 32 stopnie w cieniu :szok: bo wtedy zdycham :(

miłego dnia,a gdzie reszta dziewczyn ????????????????? haloooooooo laski,meldowac sie :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 1 lip 2008, o 09:46

Doberek :)

ja przez ostatnich kilka dni byłam zabiegana i zakręcona jak but rumcajsa :rotfl: Dzisiaj trochę mi się zaspało, ale sen miałam fajny więc, opłacało się zaspać :lol: Zaraz się zbieram w poszukiwaniu torby podróżnej :) Bo mama już za mną chodzi, żebym się szykowała do wyjazdu. :>
Obrazek
Zostawiam coś na ochłodę :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 1 lip 2008, o 09:47

Cześć dziewczyny !
Ja trochę jeszcze obolała po weekendzie, mialam wyrwaną 8-mkę i męczę się od piatku, ale dziś już zdecydowanie lepiej.
Miłego słonecznego dzionka:)
PS. Madziu, ale Ci zazdroszczę tych spacerków w taka pogodę :tak:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 1 lip 2008, o 09:58

Aniap ja Cie najmocniej przepraszam, pytałaś mnie o coś. A ja zapomniałam CI napisać. Jadę do Iwonicza Zdroju.
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 1 lip 2008, o 10:07

Nic nie szkodzi :) tak podpytuję, bo tez sie wybieramy w góry, ale wszystko pozajmowane :( dziś robię drugie podejście i mam nadzieję, że znajdę jakieś fajne pokoiki z ogródkiem, bo jedziemy z dzieciakami.
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron