dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 sie 2008, o 19:03

no to racja jest,ja też cwiczyłam podczas ciaży i dużo przed ciazą,ja poród wspominam superancko,tego i Tobie życze kochana :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 20 sie 2008, o 11:41

Witanko Kobitki :)

U mnie powoli koniec urlopu. Jutro wracam do wawy i od razu pełno spraw do załatwienia. W piątek mam spotkanie z Tomaszem S. w sprawie ewentualnych zmian w lokalu. Jedyna zmianą jak na razie jest oklejenie okien od środka, żeby całe były w jednym kolorze. Zobaczymy czy da się to załatwić. :)
A co0 tam u Was? Tutaj tak cicho już na stałe, czy tylko wakacyjnie ;)?
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 20 sie 2008, o 11:57

Dziewczyny pewnie w szale zakupów do przyszłych mieszkań, wiec forum rdzewieje:) my też powinniśmy zacząć biegać , ale w głowie nam tylko ślub, wesle, honey moon , co zrobić? pewnie będziemy się urządzać na końcu :>
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 20 sie 2008, o 20:58

Witajcie,
czasem zaglądam na forum, ale do tej pory mało pisałam, bo mała Ninka skutecznie zajmuje mi czas. A ponieważ nie mam zbyt wiele czasu aby po sklepach chodzić, pomysłów na urządzenie mieszkania, i produktów szukam w internecie (cudownie że jest taka możliwość). No i z niecierpliwością czekamy na przełom października i listopada - bo wtedy zdaje się OD ma otrzymać pozwolenie na użytkowanie.
Tym z Was co na wakacjach życzę udanego wypoczynku, tym co przed ślubem (Morena:) - bezstresowych przygotowań, a tym co z brzuszkiem (Kasia:) cudownych chwil w oczekiwaniu.
Pozdrawiam,
Beata
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 22 sie 2008, o 10:01

Beata napisał(a):Witajcie,
czasem zaglądam na forum, ale do tej pory mało pisałam, bo mała Ninka skutecznie zajmuje mi czas. A ponieważ nie mam zbyt wiele czasu aby po sklepach chodzić, pomysłów na urządzenie mieszkania, i produktów szukam w internecie (cudownie że jest taka możliwość). No i z niecierpliwością czekamy na przełom października i listopada - bo wtedy zdaje się OD ma otrzymać pozwolenie na użytkowanie.
Tym z Was co na wakacjach życzę udanego wypoczynku, tym co przed ślubem (Morena:) - bezstresowych przygotowań, a tym co z brzuszkiem (Kasia:) cudownych chwil w oczekiwaniu.
Pozdrawiam,
Beata


Chej Beatko, dzieki za zyczenia :) teraz juz milo uplywaja mi chwile, bo juz nie pracuje, oddaje sie tylko lekturze na temat dzieci i szukaniem info na temat tego co musimy kupic, a kupic musimy wszystko bo to pierwszy brzdac. Z tego wynika ze nasze dzieci beda z jednego rocznika :) Do kiedy zamierzasz byc na wychowawczym, jak doczekam to sie na spacerku spotkamy. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 22 sie 2008, o 10:37

Witam Was dziewczynki po długiej przerwie. :radocha:
Ja właściwie tez już po urlopie, jeszcze tylko weekend i do pracy :(
Ale wypoczęłam i zebrałam siły, także nie narzekam i mam nadzieje, że teraz więcej czasu znajdę by zaglądać regularnie.
:>
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 23 sie 2008, o 10:22

Kasia, no tak - dzieci będą z dobrego 2008 roku;). Nasza Nineczka urodziła się na koniec marca, będzie miała lada moment 5 miesięcy. Na urlopie będę do czasu przeprowadzki - taki plan, czyli pewnie do konca listopada, potem niestety trzeba będzie "robić" na kredyt.... Ale na pewno będziemy się spotykać na spacerach, no i z czasem w piaskownicy;).
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sie 2008, o 17:52

Witajcie sąsiadeczki :)

Kasiu ja też czasem bede mogła chodzić na spacerki,mam nadzieje ze będzie jakiś fajowy plac zabaw na osiedlu :)
Ja mam wychowawcze do stycznia,takze też niedługo czeka mnie powrót do pracy.

miłego weekendu dziewczynki :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 sie 2008, o 18:08

Witam Sasiadeczki!
Madziu, Beatko, fajnie, trzeba bedzie jakos polaczyc sily :) zawsze bedzie przyjemniej. Widzialam tez pod moja klatka sasiadke z nosidelkiem i Maluchem w srodku wiec pewnie jakies 3 miesieczne :) ale chyba nie ma ich na forum. I z tego co pamietam czyjas zona, ktora sie nie udziela na forum jest w ciazy, wiec kolejny Maluch.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 23 sie 2008, o 19:37

no to bedzie nas troche mamuś :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 27 sie 2008, o 20:52

cześć sąsiadki!
ja już po urlopach, wyjazdach, weekendach itd... mam teraz tyle pracy (do nadrobienia), ze nie mam sie kiedy odezwać :( ... ale czasem zaglądam zobaczyć co u Was :)
Specjalne pozdrowienia dla Kasi z małym ludzikiem i wrzesniowej panny młodej Moreny :) i ogólnie dla wszystkich wszystkiego pozytywnego pod koniec lata! :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 28 sie 2008, o 09:21

Dziękuje Dziamko za pozdrowienia, w ogóle proszę Was trzymajcie kciuki, bo już stresik nam towarzyszy- gdyby jeszcze przekładał się na figurę ehhh :> Do ślubu 9 dni :stres:
buziaki dla Wszystkich!!!!
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 28 sie 2008, o 17:47

dziam napisał(a):cześć sąsiadki!
ja już po urlopach, wyjazdach, weekendach itd... mam teraz tyle pracy (do nadrobienia), ze nie mam sie kiedy odezwać :( ... ale czasem zaglądam zobaczyć co u Was :)
Specjalne pozdrowienia dla Kasi z małym ludzikiem i wrzesniowej panny młodej Moreny :) i ogólnie dla wszystkich wszystkiego pozytywnego pod koniec lata! :)


Dziamku, wielkie dzieki za pozdrowienia, my tez Cie pozdrawiamy :) trzymaj sie cieplutko i nie przemeczaj.
Morenko, trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo pomyslnie i o nic sie nie martw, los sprzyja Mlodym Parom, na pewno bedzie pieknie.

Madziula, a jak Majka, idzie do przedszkola od wrzesnia?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 29 sie 2008, o 10:50

Witajcie sąsiadeczki :) alez mamy pogode nie ma co :uoee:

My sami od przedwczoraj,Majcia u dziadków i znów troszke szalejemy :>

Kasiula Majcia nie dostała sie do przedszkola,ale jak sie przeprowadzimy to do stycznia chce ją zapisać znów jak sie uda,a jak nie,to pójdzie do prywatnego niestety,a ja moze jakoś do pracy wróce moze :)
Morenko 3mam kciuki za Was mocno,by was nerwy nie zeżarły :) obyście mieli piękną pogode :)
Dziamku i ja pozdrawiam cieplutko,mam nadzieje ze już sie odkopałaś z roboty w pracy :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 8 wrz 2008, o 15:34

Hwj dziewczynki co u Was ?

Morenko jak po ślubie ? mieliście piękną pogode,oby i Wasze małżeństwo zawsze było słoneczne,radosne i każdy dzień przynosił uśmiech na twarzy :) Wszystkiego Najlepszego dla Was :)
Kasia jak sie czujesz ?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron