dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 10:28

no nareszcie jestescie sąsiadeczki kochane :)

My klucze już mamy od 2 tyg,ale nadal czekamy aż zrobią nam balkon,wiec ekipy remontowej jeszcze nie wpuściliśmy nawet ( nie wspomne ze mieli 30 dni na usunięcie usterek i z 20 punktów usunęli tylko 3 :| ) dlatego nam zależy na czasie i reszte zrobi nam już ekipa,to co sie będzie dało to obciązymy OD

Kasiu piękne imie wybrałaś dla synka :) do pracy raczej nie wróce bo nie mam co z Majką zrobić,wiec pewnie jak dostanie sie do przedszkola we wrzesniu to dopiero pójde,wychowawczy mam do stycznia wiec lipa,dostane pewnie wypowiedzenie

widze ze większość z Was już ma urzadzone mieszkanka,tylko czekamy na pozwolenie na zamieszkanie,słyszałam o marcu :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 14 paź 2008, o 10:35

Hej:)
ja słyszałam od p. Olecha że jest szansa aby w grudniu zamieszkać i tego się trzymam w wielkiej nadziei że tak będzie. U nas ekipa od tygodnia robi remont, ale też bez pośpiechu bo to nic nie da... skoro i tak nie można tam być. Chociaz.... Ewa - skoro macie wykończone, to przynajmniej możecie sobie w weekend na kawkę wpadać do nowego mieszkania;)
Kasia - trzymam kciuki, 2kg to już prawie duży jest:). A potem czas nabiera takiego przyspieszenia że trudno się odnaleźć, nasza Ninka ma już 6.5 miesiąca!!!, a decyzję o zakupie mieszkania w harmonii podjęliśmy gdy miała 1.5. Lepiej byłoby gdybyście mogli urządzać się od razu w nowym, ale cóż - trzeba czekac.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 10:45

Beatko oby tak było zeby to był grudzien,bardzo bym chciała,mi Olech powiedział ze to marzec :( wiec sama nie wiem :| my tez nie bedziemy sie spieszyć.To wy krótko czekaliści na mieszkanie,my kupowaliśmy jak Majcia miała chyba coś ponad roczek,czyli 2 lata :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 14 paź 2008, o 10:48

Nam zalezalo na czasie wiec bardzo nie wybrzydzalismy, wiekszosc tutaj ma problem z tym ze windy nie dzialaja, czy klatki sa nie skonczone albo zielen wokol budynku, nam na tym tak bardzo nie zalezalo, wiadomo ze musza to zrobic :) Oczywiscie wniesienie 2 m lodowki na 2 pietro przez sasiednia klatke i pozno wieczorem wymagalo niezlej ekwilibrystyki ale moj maz i jego pomocnicy dali rade, tak samo plytki i inne historie :) Duzo usterek nie bylo, te co byly zrobili. Ja mam nadzieje ze jak juz zrobimy mieszkanie to po prostu zamieszkamy, nie wierze ze wszyscy beda czekali na pozwolenia.

Madziu, Beatko to jednak bedziemy chodzily razem na spacerki :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 10:53

Kasiula to mieliście szczęscie z ze wam wszystko zrobili :) u nas po prostu niektóre usterki były tak widoczne ze szok,ale cóż nam też zależy na czasie i bedziemy niedługo działać :)

No własnie wspólne spacerki przed nami :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 14 paź 2008, o 11:14

Spacerki koniecznie:), szukam w Ursusie (głównie na mapie póki co;) przyjemnych parków do spacerowania. Teraz mieszkamy na Ursynowie, tutaj jest sporo zieleni...
Ten termin marcowy to - z tego co zrozumiałam jako farbowana blondi;) - to termin podpisania aktów notarialnych, czyli możliwość wpisania banku na hipotekę (= obniżenie marży), ale zamieszkać będzie można już wcześniej, po odpowiednich odbiorach - straży poż, i jakiejś instytucji pip albo coś takiego.
Wnoszenie na górę to faktycznie ciężka sprawa, do nas wczoraj na 4-te musieli wtargać 700kg podłogi i glazurę jeszcze, a do wszystkich klatek w naszym bloku zrobili wyrównanie na poziomie wejścia - poza oczywiście naszą. No, łatwo nie jest ale czekamy, a jak się doczekamy - będzie cudnie:))
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 11:19

o Beatko to chyba mnie uspokoiłaś :rotfl:
my teraz mieszkany ma Mokotowie i tez jest duzo pięknej zieleni,nawet blisko mam do łazienek piechotką :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 14 paź 2008, o 11:28

cześć :)
ja żyję, tylko chora jestem i jakoś tak nie mam na nic ochoty i energii i w ogóle..
Madzia dobrze że się pojawiasz i mobilizujesz resztę :)
Morena gratulacje jeszcze ode mnie! -czekam na zdjęcia :)
Kasia to już wielki, porządny ludzik :)- wszystkiego dobrego!
Usia podrzuciłabyś jakieś zdjęcie kawki albo gorącej czekolady :)
Wszystkie Was pozdrawiam ciepło i kolorowo jesiennie! :)
m
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 12:00

Dziam to zdrówka życze kochana i wracaj do nas :)

mam nadzieje ze niedługo opijemy nasze spotkanko już na nowym osiedlu :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 14 paź 2008, o 12:11

Niedaleko jest mały, ale odnowiony park Achera z dużżżąąą fontanną po środku :]
Jest tam również odnowiony placyk zabaw dla dzieci...
Drugi, większy i równie ładny park jest bardziej w głębi Ursusa, niedaleko ulicy sosnkowskiego, z dużym, nowym i ładnym placem zabaw - to chyba ten park, w którym niedawno zastrzelono łosia :szok:

Spacerki bardzo chętnie, ale plac zabaw również :>
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 14 paź 2008, o 13:30

Moj synek sie pewnie jeszcze nie bedzie bawil ale mam nadzieje spal grzecznie w wozeczku nawet przy placu zabaw :) Ja tez planuje spacerki do Factory na piechotke, juz znam droge :)
Czy mamy jeszcze jakas mame z malym brzdacem na osiedlu ktora sie tutaj odzywala, na pewno jest w mojej klatce ale tutaj nie widzialam, w ogole z mojej klatki to prawie nikogo nie ma na forum.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 14 paź 2008, o 13:45

Kasiu na pewno sie znajdzie nie jedna mama z maluszkiem,z mojej klatki też sie nikt nie uaktywnia tutaj :( jedynie z Kasią sąsiadką z góry mam bardzo dobry kontakt :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 15 paź 2008, o 08:49

Doberek :)

Zgodnie z wczorajszym życzeniem zostawiam kawkę :)
Obrazek
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 16 paź 2008, o 19:08

Doberek,

chyba moja kawa działa odstraszająco, bo co zostawię coś to dziewczyny milkną ;)

Madziulek ja pisać do Cie na gg a tu cisza :mysli:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 paź 2008, o 20:52

Usiaku sorry,ale nawet zapomniałam włączyć gg,napisałam Ci wiadomość ;)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości