dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 19 paź 2008, o 15:35

Usia dzięki :)
bardzo lubię zdjęcia, a to jest kolorystycznie i kompozcyjnie zdecydowanie w moim klimacie (więc poprawiło mi humor) :)
Ty przypadkiem sama nie robisz tych zdjęć?
Pozdrawiam dziewczyny!
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 20 paź 2008, o 07:31

Dziam bardzo się ciesze, że poprawiłam Ci humor :radocha:
Niestety to nie ja robię te zdjęcia :skromny: Ale kawy o podobnym wyglądzie zdarza mi się robić, więc jak zostaniemy sąsiadkami zapraszam serdecznie :lol:

Wczoraj mnie przybił fakt, jak mało czasu mam do obrony. Mam dwa miesiące na napisanie 80% pracy. Niby dużo czasu, ale... :mysli:

Zostawiam kawę kobitki i lecę poczytać prezentacje, którą mam dzisiaj wygłosić na uczelni i kurde wstydzę się nooooo :skromny:
Obrazek
Obrazek

Miłego poniedziałku :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 20 paź 2008, o 08:38

Dzień Dobry :)

Usiaku dasz rade,na pewno sie uda :) 3mam kciuki za występ :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 20 paź 2008, o 09:08

Madziulek kochana weszliście juz z ekipą wykończeniową?
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 20 paź 2008, o 09:28

Karola byli teraz własnie wczoraj oglądać nasze mieszkanie i czekamy na kosztorys :) na razie wstępnie powiedzieli ze zrobią w 2 tyg wszytsko :lol: ma być ich 6 albo 5 facetów,no zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 20 paź 2008, o 09:30

Madziulek a dużo macie rzeczy do zrobienia, sufity podwieszane, jakieś przesuwanie ścian ??
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 20 paź 2008, o 09:43

Karola własnie nie,nie robimy dużo udziwnien,bedzie sufit podwieszany w łazience,w kuchni coś a la łuku,ale sie zastanawiamy i wyburzamy jedną ścianke od garderoby,i to chyba tyle :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 20 paź 2008, o 10:17

Pytam bo my zmieniliśmy wszystkie ścianki działowe w mieszkaniu, ale udało się nam to jeszcze w momencie, gdy developer nie postawił żadnej więc teraz sami nic nie musimy robić.
W ogóle nie wiem ile teraz kosztują takie prace wykończeniowe, myślicie , ze w 10 tys uda się zamknąć?
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 20 paź 2008, o 10:26

To zależy jak duże macie mieszkanie. Ale 10tys. to chyba nie jest niestety powalająca kwota dla ekipy wykończeniowej..... NIESTETY!
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 20 paź 2008, o 10:30

No to mnie pocieszyłaś :radocha:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 20 paź 2008, o 10:42

karola chciałabym zeby to było do 10 tys :) wiesz my nie mamy dużego mieszkania,po za tym maz chce sam z bratem kłaść panele i malować ściany wiec moze nie bedzie tak źle :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 20 paź 2008, o 10:45

Jestem już po wystąpieniu przed gronem ignorantów ;)

Zmieniając temat i jeśli mi wolno coś powiedzieć to.... ;) ja szykuje się ok 20-30 na ekipę. Mam nadzieje, że podliczą mnie mniej. :mysli: Ale wolę zapłacić więcej i mieć wszystko fajnie zrobione i bez poprawek przez inne ekipy. Mimo, że odbieram mieszkanie w marcu (teoretycznie ;P )to powoli zaczyna oglądać płytki, podłogi, meble. Psychicznie się szykuje ile mnie ta cała przyjemność jakim jest urządzanie mieszkania kosztowała :lol:
Oprócz urządzania mieszkania planuje zakup 4 kółek w przyszłym roku też. :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 20 paź 2008, o 10:50

Nie no co wy... 20-30 tys. za ułozenie płytek i zrobienie sufitów podwieszanych??? tyle to chyba jak w własnym materiałem przyjdą :>
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 20 paź 2008, o 10:54

Ja liczę jakieś 15-16tys. choć wolałabym żeby było mniej. Nie robimy żadnych podwieszanych sufitów (poza zabudową rury od okapu do wyciągu). Reszta to standard, no i tyle to wyniesie niestety. Do tego oczywiście dochodzą koszty materiałów. Taki teraz czas że ekipy sobie liczą... a znalezienie dobrej, pewnej też chyba nie jest łatwe.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 20 paź 2008, o 10:58

Burdziku u mnie będzie trochę więcej do roboty, bo będą np stawiać mi wyspę w kuchni a raczej pomiędzy aneksem kuchennym a saloooonem. Ja wolę asekuracyjnie podejść do kosztów na brygadę, niż potem zostać zaskoczona, że wyszło więcej niż planowałam. Jak robili u moich rodziców to za mój pokój zapłaciliśmy 4, a za mamy 3 tys. Było tam zrywanie tynków, gładzie, kładzenie nowych podług, malowanie, elektryka. Więc tak liczę na każde pomieszczenie ok 4. No to ok 20 mi wychodzi właśnie.

Ja mam ekipę sprawdzoną. Tania nie jest, ale jest naprawdę świetna. Remonty przeprowadzają w całej rodzinie i nawet babcia jest zadowolona, a ona wynajdzie nawet najmniejsze niedociągnięcie.
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości