dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aptak » 26 lis 2008, o 17:06

Beata, ja wracam od stycznia do pracy i rzeczywiscie plus tego jest taki ze z toalety bede mogla w spokoju i w samotnosci skorzystac :), a minus taki ze tesknic bede do Mai straszliwie choc milo bedzie tez miec obie nogi wolne, bo ostatnio Maja moja coagle stoi przy mojej nodze :).

Co do stacjonarnego telefonu to my chyba zrezygnujemy, teraz tez nie mamy, i widze ze nie tylko my spimy z komorką w lozku jako budzik :)
Ostatnio czytalam bardzo zlym wplywie fal komorek na komorki mozgowe i moze jednak stacjonarny to nie taki zly pomysl...

Ale dzis cały dzien mysle o nowym mieszkaniu. Juz nie moge sie doczekac...
Avatar użytkownika
aptak
mieszkaniec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 29 paź 2008, o 20:12
Lokalizacja: C-10-5

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 26 lis 2008, o 17:44

aptak napisał(a):Beata, ja wracam od stycznia do pracy i rzeczywiscie plus tego jest taki ze z toalety bede mogla w spokoju i w samotnosci skorzystac :), a minus taki ze tesknic bede do Mai straszliwie choc milo bedzie tez miec obie nogi wolne, bo ostatnio Maja moja coagle stoi przy mojej nodze :).



W jakim wieku jest Maja? Moja Ninka jeszcze nie stoi, ale za to na czworakach do nóg mi przylega, przechodzi pomiędzy nimi, i się do nich przytula...... Nawet nie staram się myśleć co będzie od poniedziałku, bo chyba łzy jak grochy, i to wcale nie u niej......
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 26 lis 2008, o 17:52

aniap dzięki za info... a to łobuzy :) a mieli być grzeczni i przestrzegać zasad (jakie by nie były) :)
ale dobrze że coś sie dzieje w ogóle :)

o rany dziewczyny jak tak mówicie o tych dzieciach.. nie mogę uwierzyć że lada moment Kasia może urodzić :) oj będzie wesołe osiedle rozbiegane :)

a stacjonarnego tel to nie bedziemy mieli jak sądzę....jak bedzie internet to juz z resztą rzeczy jakos sobie poradzimy ;) :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 26 lis 2008, o 17:58

Czesc dziamku :)

SPanie z komorka bylo niezamierzone, poniewaz jestem nie do konca sprawna, wiec caly czas mam lozko w salonie rozlozone zeby mi bylo wygodnie, a obok mnie wszystkie gadzety zebym nie musiala po nie daleko chodzic i tak tez byl tel a potem scielilismy lozko i sie zapodzial pod przescieradlem, wpadl pomiedzy czesci lozka i sie polamal :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 lis 2008, o 18:51

Kasiula to niezła akcja z tym telefonem :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 26 lis 2008, o 22:08

Buźka :)

My też już zaczęliśmy. Byłam dzisiaj i tak jakoś cieplutko się zrobiło :) Fajnie, że już grzeją. Co prawda nadal jesteśmy w lesie, ale lubię jak coś się dzieje :) Dziś baaaardzo mocno poczułam, że chcę się już wprowadzać!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 lis 2008, o 22:27

Aniu wyglądasz super :radocha: a czy ta fryzura nie jest taka sama jak ma Morenka ?
Fajnie ze już zaczeliscie działać z remontem :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 27 lis 2008, o 09:32

Dzień doberek.

Dzionek pochmurny i mokry, ale trzeba się uśmiechać. W końcu słonko jest w Nas i to najważniejsze :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 lis 2008, o 09:51

Witajcie :) własnie pogoda do bani,wstać nie mogłam,nawet Majka mnie za reke ciągnęła,w końcu mleko wyjęła z lodówki i wołała,no mama pij kawe :radocha: :radocha: :radocha:

uśmiechu kochane na cały dzien i miłego spokojnego dnia :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 27 lis 2008, o 09:56

madziulek napisał(a):Aniu wyglądasz super :radocha: a czy ta fryzura nie jest taka sama jak ma Morenka ?

Hej!
Wszelkie podobieństwo do rzeczywistych postaci jest przypadkowe ;) A tak serio... Od dawna się prymierzałam do takiej zbrodni na moich długich włosach. Madzia była odważniejsza . U niej wyszło super, więc pomyślałam raz kozie śmierć i zadziałałam podobnie :)
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 27 lis 2008, o 10:07

Witajcie dziewczyny :]
Aniu, super fryzurka:) :okok:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 27 lis 2008, o 10:44

aniavi napisał(a): Madzia była odważniejsza . U niej wyszło super, więc pomyślałam raz kozie śmierć i zadziałałam podobnie :)


Wyglądasz ślicznie, i to Ty jesteś odwazniejsza, bo ciachnęłaś od razu z długich na krótkie:) a ja schodziłam stopniowo.
Generalnie, fryzurki podobne- bo z ręki tej samej fryzjerki .

a tak w ogóle to witam się , dzień dobry w czwartek
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ralph » 27 lis 2008, o 14:32

kasia napisał(a):tak sie zastanawiam, moze w przyszlym mieszkaniu warto jednak miec tel stacjonarny :)


Nie opłaca się zupełnie. Jeśli już to VoIP, albo po prostu wykupić abonament Skype ;)
http://skype.com/intl/pl/allfeatures/subscriptions/#europeanSubscriptionTab

Działa to tak, że kupujesz sobie słuchawkę, którą zamiast do gniazda tel, podpinasz do internetu (nie wymaga komputera), dostajesz swój numer i dzwonisz gdzie chcesz ;)

Jedyny minus jest taki, że brak internetu=brak telefonu, ale wtedy zawsze zostaje komórka ;) Jednak przy obecnej jakości łączy i ich przepustowościach tym raczej bym się nie martwił.
Avatar użytkownika
ralph
administrator
 
Posty: 624
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 10:57
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 lis 2008, o 15:24

ralph napisał(a):
kasia napisał(a):tak sie zastanawiam, moze w przyszlym mieszkaniu warto jednak miec tel stacjonarny :)


Nie opłaca się zupełnie. Jeśli już to VoIP, albo po prostu wykupić abonament Skype ;)
http://skype.com/intl/pl/allfeatures/subscriptions/#europeanSubscriptionTab

Działa to tak, że kupujesz sobie słuchawkę, którą zamiast do gniazda tel, podpinasz do internetu (nie wymaga komputera), dostajesz swój numer i dzwonisz gdzie chcesz ;)

Jedyny minus jest taki, że brak internetu=brak telefonu, ale wtedy zawsze zostaje komórka ;) Jednak przy obecnej jakości łączy i ich przepustowościach tym raczej bym się nie martił.


NO tak, tylko czy ze skypa mozna dzwonic na telefon, komorke. Sorki za glupie pytanie ale nigdy nie korzystalam z tego dobrodziejstwa.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 lis 2008, o 15:30

Kasiula na komórke to nie wiem,ale na zwykły telefon na pewno można
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości