dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 16 gru 2008, o 11:33

Witam wszystkie sasiadki
Super Aga że już macie choinkę i spędzicie Święta w nowym domku.My dołączymy w połowie stycznia .
Kasiu ja też trzymam kciuki i myślę,że świetnie sobie poradzisz z " nowym obywatelem".
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 16 gru 2008, o 12:26

A ja byłam w sobotę na osiedlu, czułam się jakbym grała w jakimś horrorze :P
Były pustki, paskudna pogoda, zimno, wiał silny wiatr i wtórowały mu głośno szczebiocące folie na oknach... brrr aż mi ciarki przeszły po plecach :lol:

Aga, ale za to widziałam chyba w Twoje okienka, bo jako nieliczne juz miała firanki, na samej górze w bloku F, jeżeli to Wy, to będziemy sobie mogły swobodnie pomachać, ty z okienka a ja w ogródka :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 16 gru 2008, o 15:43

Dziewczyny, w sprawie cc - nie mogłam wybierać, więc nie wiem co jest lepsze. Ale taka anegdota..... póki jeszcze była opcja na naturalny poród (tzn. gdy leżałam już na sali porodowej), to po puszczeniu wód miałam badanie.... Bolało jak s.................. no nie napiszę jak. Więc pytam położną jak ten ból ma się do bólu porodu. Ta się tylko roześmiała i wiedziałam że jakby co - to bez znieczulenia nie pojadę. No ale zaraz okazało się że trzeba na gazie ciąć, i zaraz było po wszystkim. Ogólnie super, bo bez bólu faktycznie, Ale np. Nineczkę dostałam dopiero po prawie 9 godzinach, i bardzo mi jej brakowało wcześniej. Więc i jedno i drugie rozwiązanie ma dobre i złe strony....

Aga, no właśnie. Następnym razem już będę wiedziała że to Ty:)

pozdrawiam wszystkie harmonijne laski:)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 16 gru 2008, o 16:22

hejka
my dopiero zaczynamy wykanczac mieszkanie, od wczoraj ekipa weszła do mieszkania i zacznie od poprawek szlichty a potem ścianki działowe wiec najwczesniej to pewnie w lutym albo w marcu przeprowadzka :)
swieta w tym roku jeszcze w starym ciasnym mieszkanku :P
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 gru 2008, o 21:45

Witajcie dziewczynki kochane :)

Kasiula jestem z Ciebie dumna :) BRAWO za poród :brawo:
a swoją drogą ciekawe jak Nasza Kasia urodziła,czy naturalnie czy przez cc ?
Ja równiez polecam poród naturalny,ja miałam super poród,rodziłam bez znieczulenia i z mezem,niesamowite uczucie :) a ostatnia faza jak już widac głowke to coś nie do opisania :)
Aguś no wlasnie,ja byłam na osiedlu w weekend i zapomniałam zobaczyć przez okno co u Was ? :) tak byłam zaoferowana remontem u nas ze mi sie zapomniało :) moze znów jakoś na ploty zadzwonie :)

pozdrawiam Was cieplutko sąsiadeczki :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 16 gru 2008, o 23:27

burdziki napisał(a):
Aga, ale za to widziałam chyba w Twoje okienka, bo jako nieliczne juz miała firanki, na samej górze w bloku F, jeżeli to Wy, to będziemy sobie mogły swobodnie pomachać, ty z okienka a ja w ogródka :lol:


dokładnie...te okienka na górze w F to moje :) no to będziemy sobie machać, a co, w końcu to fajne osiedle i fajni sąsiedzi :radocha:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 16 gru 2008, o 23:32

madziulek napisał(a):Aguś no wlasnie,ja byłam na osiedlu w weekend i zapomniałam zobaczyć przez okno co u Was ? :) tak byłam zaoferowana remontem u nas ze mi sie zapomniało :) moze znów jakoś na ploty zadzwonie :)


No wiesz Madzia :nono: byłaś i nie dałaś znać...Ty to jesteś.... A dzisiaj to chyba Kris remontu doglądał i zdjęcia pstrykał, co?
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 16 gru 2008, o 23:44

Aguś nie weszłam kochana wtedy bo byliśmy raptem na szybcika po zakupach i Majka zakatarzona cały czas,już nie chciałam by sie pociła,bo i tak przez to jeżdzenie po sklepach to nadal prycha biedna :(
a żebyś wiedziała ze Kris własnie wróćił do domu i podniecam sie własnie zdjeciami i Majci pokoikiem,już pomalowany i panele u niej połozone :radocha: :radocha: :radocha: ale mam radoche :> :> :>
teraz mam być sama w sobote lub niedziele to obiecuje ze zajrze do Ciebie :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 17 gru 2008, o 00:03

madziulek napisał(a):Aguś nie weszłam kochana wtedy bo byliśmy raptem na szybcika po zakupach i Majka zakatarzona cały czas,już nie chciałam by sie pociła,bo i tak przez to jeżdzenie po sklepach to nadal prycha biedna :(
a żebyś wiedziała ze Kris własnie wróćił do domu i podniecam sie własnie zdjeciami i Majci pokoikiem,już pomalowany i panele u niej połozone :radocha: :radocha: :radocha: ale mam radoche :> :> :>
teraz mam być sama w sobote lub niedziele to obiecuje ze zajrze do Ciebie :)


no to super Madziu :radocha:
właśnie widziałam, że już podłoga położona...to nasze córcie będą mogły sobie machać z okienek, bo okna pokoju mojej Hani wychodzą na Waszą stronę :>
dzisiaj Wasza ekipa coś szybciutko poszła spać, ale za to wczoraj siedzieli bardzo długo :]
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 17 gru 2008, o 00:09

To i ja się pokwapię w weekend, nie widziałm jeszcze nawet jak wygląda "normalny" blok wewnątrz bo u nas niestety porażka :(
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 17 gru 2008, o 00:16

burdziki napisał(a):To i ja się pokwapię w weekend, nie widziałm jeszcze nawet jak wygląda "normalny" blok wewnątrz bo u nas niestety porażka :(


:)
to co, integracja nr 3?
Tylko lojalnie uprzedzam, brak u mnie drzwi wewnętrznych i panuje lekki chaos i bałaganik :( ale jeśli Wam to nie przeszkadza to zapraszam :>
Nawet winko domowej roboty się znajdzie ;)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 17 gru 2008, o 00:22

Nasz blok tez w wewnątrz w opłakanym stanie,ciekawe czy to popsprzątają czy nie,bo jak ja byłam i było już ciemno to bym sie pozabijała o rzeczy leżace na klatce,nawet światła nie było :uoee:

Aguś a Ty masz już net na nowym mieszkanku ?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 17 gru 2008, o 13:02

no wasnie ciekawa jestem jak jest z netem na OD, ja po przeprowadzce nie wyobrażam sobie życia bez dostępu do internetu i bez forum OD :beczy:
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 17 gru 2008, o 22:59

niestety nie mam netu, ale od czego są komórki :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 18 gru 2008, o 20:11

Bry,
a my dziś byliśmy w domku na chwilę :lol: tak nam poprzestawiali ściany że nie poznałam mieszkanka :) i coś czuję że moje projekty wnętrza się jeszcze pozmieniają :mysli:
I w ogóle fajnie że tak dużo ekip wykończeniowych działa, btw czy aniap ma fioletowy pokoik? czy źle piętra policzyłam :)
Oficerki w błocie, latarnia daje czadu centralnie przez okno do naszej sypialni ale co tam, jest pięknie :)
Pzdr!
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości