dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 20 gru 2008, o 21:19

Kasia, wiesz jak to szybko mija? Ninka skończy niedługo 9 mies. i jest juz taka cudowna, kontaktowa. A mimo to czasem tęsknię to takiej małej kruszynki (niektórzy mówią żeby się o drugie starac;). Ja dopóki czytałam w gazetkach mamowo-dzieciowych historie lasek które były świetnie zorganizowane - to myślałam że tylko ja jestem taka lama co nie potrafi sobie poradzić. Aż przeczytalam list dziewczyny która napisała że czasem to nie ma chwili na siku, a zęby myje o 14 - no i okazało się że bywa różnie, i nie ma nic złego jeśli się nie obrabiasz całkiem, bo zgiąć się nie potrafisz, albo siły nie masz albo śpisz na stojąco... Po prostu trzeba wiedzieć że jesteś najlepszą Mamą na świecie dla Dawidka, nawet wtedy gdy się go dopiero uczysz:)))). Ale cudownie miec taką Kruszynke w domu:)!
Sciskamy Was, trzymaj się ciepło. W razie problemów natury technicznej etc. dawaj znać, jest nas tu kilka świeżych mam to możemy czasem coś podpowiedzieć.
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 20 gru 2008, o 21:42

Aguś dzięki za super spotkanko,masz przepiękne córy :radocha: mowilam Krisowi ze niech żałuje ze nie poznał Dawida :)
Karola szkoda ze nam sie nie udało spotkać :( mam nadzieje ze w przyszły weekend nam sie uda :)

strasznie dziś mialam zalatany dzien,padam na pyszczek :| co chwila coś trzeba zmieniac przy remoncie,bo w praktyce wszystko jakoś inaczej wychodzi
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 21 gru 2008, o 22:30

tak to już jest z tymi remontami Madzia, teoria swoje, a praktyka też swoje, ale powolutku powolutku i coraz bliżej do celu :>
a co tak tu cicho dziewczyny? czyżby przedświąteczne przygotowania?

Karola, czemu nie wstąpiłaś na pogaduchy do mnie? :nono:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 gru 2008, o 22:38

Hejka :)
no własnie my dziś tez cały dzien zalatany :) już powoli opadam z sił,a jeszcze Tesciowa poparzyła sobie bardzo dłoń żelazkiem i bede musiała jechac wczesniej i pomóc jej w przygotowaniach,stwierdziałam ze musze jej pomóc :) takze święta w biegu :)
własnie Karola,ja nie dałam rady,ale z Agą mogłaś sie spotkac :)

teraz jak bede jechac to bede dawała znac Wam wczesniej tutaj :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 21 gru 2008, o 22:46

a to pech Magda z tą teściową :(
swoją drogą jak szybciej wyjedziecie to trochę odoczniesz od latania po sklepach budowlanych i myślenia o remontach :)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 21 gru 2008, o 22:52

agazf napisał(a):a to pech Magda z tą teściową :(
swoją drogą jak szybciej wyjedziecie to trochę odoczniesz od latania po sklepach budowlanych i myślenia o remontach :)


no masz racje w sumie,chłopaki i tak w święta nie beda robić :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 21 gru 2008, o 23:13

no właśnie, skoro ekipa ma wolne to spokojnie możecie na chwilkę zapomnieć o farbach, gresach itp... :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aptak » 22 gru 2008, o 13:00

Czesc Wszystkim,
U nas w domu szpital - takich swiat jeszcze nie było - wszyscy jestesmy chorzy.
Ogolnie - totalny dół.

Kasiu - mi pediatra kazała budzic na karmienie - mowila ze w nocy dla takmałego to max 5 godzin snu i karmic - mozna przez sen , poza tym tak jak Madzuilek slusznie pisze piersi bedą pekac i bolec. Ale wiesz , rady radami a i tak najlepiej zapytac swojego lekarza, alebo robic jak uwazasz :). Jak to móią kazde dziecko innego.

U nas w mieszkaniu juz niby wszystko jest a tyle jeszcze drobiazgow zaostało, ze ja juz nie wiem kiedy sie wprowadzimy, a to listwa a to karnisze a to to a to tamto.

Hmmm. skoncze bo pogoda i choroba optymistycznie nie nastrajają a juz na pewno nie swiatecznie...

Anka
Avatar użytkownika
aptak
mieszkaniec
 
Posty: 56
Dołączył(a): 29 paź 2008, o 20:12
Lokalizacja: C-10-5

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 gru 2008, o 13:46

witajcie :) pogoda koszmarna :uoee:

Kasiu racja jak dziecko maleńkie trzeba karmić przez sen,by za bardzo z wagi nie spadło
aptak ojej :( zdrówka dla Was,3majcie sie sie

co u Was nowego ? My już jutro wyjeżdzamy
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 22 gru 2008, o 13:50

hej Babeczki,
Współczuję wszystkim chorym, bo ani pogoda, ani samopoczucie nie nastarajają na Święta, pracy dużo, kasy mało:( ehh
Najważniejsze , że z nowych mieszkań możemy się cieszyć , i delektowac kazdą nową klepką, klamką czy kafelkiem.
Dużo optymizmu w ten obrzydliwy dzień!!!
buziaki
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 gru 2008, o 13:52

Morenko dokładnie,każda rzecz nowa w mieszkanku cieszy :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 22 gru 2008, o 22:17

Hej Dziewczyny,

6 dzien Maluchowi minal, wrzucilam aktualna fotke na nasza klase, jak chcecie zobaczyc malego misia. Juz minal najgorszy okres, puscilo mi takie max zdenerwowanie i strach, moge jesc :) jest coraz lepiej, tylko jeszcze te cycki, pogryzione do krwi :) budzimy Malego na jedzenie w nocy, ale na pewno je rzadziej niz w dzien, jutro pierwsza wizyta u pediatry...
Jest prze....slodki, mozna go tylko kochac i calowac :) polecam tym, ktorzy jeszcze nie maja.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 22 gru 2008, o 22:25

Cześć Dziewczyny,
pogoda do bani, ale cieszy nas wizja bliskiej przeprowadzki :) Tylko Święta jakieś takie krótkie i mało świateczne, tyle jeszcze pracy mamy, a czasu mało...
Ale nawet nie śmię narzekać :radocha:
Kasiu - widziałam zdjęcie Twojego bąbla wczoraj, cukierek normalnie, ucałuj go i ode mnie :)
No i jak obiecałam, mam nowinę: małą fasolkę w sobie :) badanie potwierdziło, także juz odważniej o tym mówię. Może trochę wcześnie, ale nie mogę się powstrzymać :)
pozdrawiam gorąco :p:
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 22 gru 2008, o 22:29

Ania!!!! Gratulacje:0, trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok! Nowa koleżanka/kolega dla Nineczki i reszty ferajny z Harmonii:)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 22 gru 2008, o 22:30

aniap napisał(a):Cześć Dziewczyny,
pogoda do bani, ale cieszy nas wizja bliskiej przeprowadzki :) Tylko Święta jakieś takie krótkie i mało świateczne, tyle jeszcze pracy mamy, a czasu mało...
Ale nawet nie śmię narzekać :radocha:
Kasiu - widziałam zdjęcie Twojego bąbla wczoraj, cukierek normalnie, ucałuj go i ode mnie :)
No i jak obiecałam, mam nowinę: małą fasolkę w sobie :) badanie potwierdziło, także juz odważniej o tym mówię. Może trochę wcześnie, ale nie mogę się powstrzymać :)
pozdrawiam gorąco :p:


Aniu Kochana!!!! Gratulacje przeogromne!!!!!, strasznie sie ciesze ze zasilisz grono mlodziutkich mam :) prawie jeden rocznik, super.... jakby co sluze swiezo zdobyta wiedza na temat ciazy itp.
Dzisiaj wrzucilam nowa fotke Dawidka, juz z domu, tamta jest taka bezposrednio poporodowa.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości