dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 23 gru 2008, o 23:16

Beatko, wielkie dzieki, umowilam sie juz na sobote.
A nasz Maluch ma zoltaczke i dzisiaj zawiezlismy go do szpitala na naswietlanie i niestety ale zostawilismy, mamy nadzieje ze tylko do jutra :(
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 24 gru 2008, o 00:48

KASIU- dobrze że żółtaczka została szybko rozpoznana a naświetlanie szybko zbije bilirubinę, u naszego jasia wystarczyła doba więc nie martwcie się bo jutro już dawidek pewnie będzie z wami świetował :) w domu
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 24 gru 2008, o 01:00

nitewka napisał(a):KASIU- dobrze że żółtaczka została szybko rozpoznana a naświetlanie szybko zbije bilirubinę, u naszego jasia wystarczyła doba więc nie martwcie się bo jutro już dawidek pewnie będzie z wami świetował :) w domu



Ewa, tez sie ciesze ze juz jest pod fachowa opieka, bo rano byla opcja ze sama mam ta bilrubine zbic dokarmiajac go pipetka i podajac glukoze. Wole ze sami to szybko zalatwia. Dzisiaj mamy noc bez naszej Zabki, podlecze sobie troche piersi, posprzatalam wlasnie cale mieszkanie, bo sie zrobilo juz nieciekawie, a dziadkowie maja przyjechac w odwiedziny :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 gru 2008, o 01:03

Kasiunia najważniejsze ze Dawidek jest pod kontrolą lekarzy,a Ty wypocznij,pośpij,podlecz piersiątka i 3maj sie :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 24 gru 2008, o 11:15

witajcie dziewczyny :>
Aniu, GRATULACJE :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 25 gru 2008, o 21:21

Hej Dziewczynki,

Moi chlopcy sie pospali wiec mam chwile ale pewnie nikogo nie ma :)
Juz wczoraj wieczorem oddali nam Dawidka do domu ze szpitala, a na mnie jakos super podzialala przerwa w karmieniu, bo jakby problem sam zanika, nie boli juz karmienie ale do poradni i tak jestem umowiona.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 26 gru 2008, o 00:12

hejka
cieszę się kasiu że macie dobre nowiny i dawid jest juz z wami i święta już od wigilii jesteście w komplecie :) a przy okazji poprawił sie komfort karmienia. Wizyta w poradni laktacyjnej na pewno nie zawadzi, zawsze coś pożytecznego się dowiecie :) a kiedy układacie podłogę, skoro już od jakiegoś czasu grzeją to poziom wilgotności się obniżył :) na kiedy planujecie przeprowadzkę??
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 26 gru 2008, o 13:17

Witajcie sąsiadeczki światecznie :) jak Wam święta mijają ? Brzuszki pełne :)

my od rana odpoczywamy,spacerujemy a później jedziemy do mamy na obiadzio :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 26 gru 2008, o 13:29

Madziu, święta to okropność, tylko jedzonko, jedzonko i jedzonko...aż nie chcę myśleć ile przytyłam.... :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 26 gru 2008, o 22:53

aga- nie martw się - w sylwestra spalisz wszystkie kalorie :okok:
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 27 gru 2008, o 00:31

Ewa, jak na razie nie zanosi się na spalanie kalorii...moja połowa raczej do "tanecznych" nie należy więc takie rozrywki raczej są mi obce hihi... a poza tym jak tak dalej pójdzie to nie zmieszczę się w żaden ciuch z mojej szafy :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 gru 2008, o 01:13

Aguś pociesze Cie,ze moja połowka taka jak Twoja niestety :) ja niestety tez przytyłam,ale nie tylko przez święta,ogólnie widze ze od kiedy zrobiło sie chłodniej to więcej jem :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 27 gru 2008, o 14:24

nitewka napisał(a):hejka
cieszę się kasiu że macie dobre nowiny i dawid jest juz z wami i święta już od wigilii jesteście w komplecie :) a przy okazji poprawił sie komfort karmienia. Wizyta w poradni laktacyjnej na pewno nie zawadzi, zawsze coś pożytecznego się dowiecie :) a kiedy układacie podłogę, skoro już od jakiegoś czasu grzeją to poziom wilgotności się obniżył :) na kiedy planujecie przeprowadzkę??


Ewciu, podloga juz polozona, odlezala swoje teraz tylko wykonczenie - cyklinowanie i lakierowanie (chyba) poza tym przyszly juz szafki do lazienek i sypialnia tez do odebrania, tak wiec konczymy powoli, wprowadzamy sie do konca stycznia :)
Bylismy dzisiaj w tej poradni, duzo sie dowiedzialam ale poza tym wszystko z moim karmieniem ok, tyle tyle tylko ze musze podawac obydwie piersi i karmic bardzo czesto bo cos slabo przybiera. Powiedziala tez zebym jadla wszystko tylko w rozsadnych ilosciach.
Dawid tez juz sie uregulowal, w nocy spi po 4, 5 godzin, tak wiec sie wysypiamy, teraz tez nakarmilam, chwile polulalam i spi w lozeczku. Jest bardzo grzeczny :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 27 gru 2008, o 16:02

Kasiunia ciesze sie ze Dawidek bardzo grzeczny chłopczyk jest i daje Wam wypoczać i wyspać sie,oby tak dalej :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 28 gru 2008, o 12:32

kasiu super że Dawid jest taki grzeczny :) teraz ma taki etap, że głównie je, śpi i rośnie
fajnie że już wkrótce przeprowadzacie się, a nasi sąsiedzi goomowi tez chyba lada chwila bo już przed świętami jak byłam u nich to mieli prawie urządzone :)
my jesteśmy teraz na etapie elektrycznych kabli i gniazdek czyli jeszcze długa droga przed nami ale myślę że w okolicach wiosny- marzec? będzie przeprowadzka
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości