dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 16 sty 2009, o 12:45

Morenko a dlaczego wy właściwie zmieniliście mieszkanie? Tamto też ładne i chyba dwa pokoje macie?
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 16 sty 2009, o 12:50

burdziki napisał(a):Morenko a dlaczego wy właściwie zmieniliście mieszkanie? Tamto też ładne i chyba dwa pokoje macie?

Tamto mieszkanie ładne,i jak na pierwsze własne M było wstarczające dla nas 2 pokoje 52 m.
Teraz myślimy już przyszłościowo :> i wymarzyliśmy sobie 3 pokoje , 2 łazienki i garderobe- czego chcieć wiecej? no może domku.

Burdziki , macie już na oku mieszkanie do wynajęcia? może chcesz jakieś ogłoszenia? U mnie w bankowym intranecie jest ich sporo ( i z Ursusa są)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 16 sty 2009, o 13:21

My też się powoli urządzamy. Na razie wszystko na biało, jeszcze prawie bez mebli, ale u siebie i to jest najważniejsze. Wymyślam, spotykam się i ogladam a w międzyczasie po prostu cieszę z tego naszego bałaganu :) Czasem sąsiedzi wpadna "na chwilę" ;), żeby pogadać. Aniap masz już zaległości :nono:
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 16 sty 2009, o 13:45

Morenko mamy jedno na oku, ale nie wiem czy nam wynajmą, okazuje się , ze teraz nawet na to jest selekcja :lol:
Także chętnie skorzystam z Twojej pomocy ;)
A z mieszkankiem to widać tak samo jak my, ale może i lepiej, ze od razu 3-pokojowego nie kupiliśmy bo teraz można sobie od nowa pourządzać :]
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 16 sty 2009, o 14:38

aniavi napisał(a):My też się powoli urządzamy. Na razie wszystko na biało, jeszcze prawie bez mebli, ale u siebie i to jest najważniejsze. Wymyślam, spotykam się i ogladam a w międzyczasie po prostu cieszę z tego naszego bałaganu :) Czasem sąsiedzi wpadna "na chwilę" ;), żeby pogadać. Aniap masz już zaległości :nono:


Wiem, wiem Aniu :skromny: poprawię się, obiecuję! I zgadzam się, że najważniejsze, że w końcu u siebie, tylko wciąż zero spokoju a ja o 20.00 to już w chętnie w łóżku układałabym się do snu :) mam nadzieję, że jeszcze trochę i mi przejdzie to pernamentne zmęczenie.
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 16 sty 2009, o 14:59

Aniap, nie ma chyba niestety dobrych ekip... My niestety na pewne sprawy już po prostu przymknęliśmy oko, by nie powiedzieć tego bardziej dosadnie. Ale co robić, mieszkać trzeba, a np. fuga nie w tym kolorze to już właściwie po ptakach, albo deska na podłodze położona inaczej niż wszystkie. Co zrobić. Szkoda tylko, że płaci się takie duże pieniądze i wzsystko jest niby ok, a jak się przyjrzysz - to właśnie takie kwiatki wychodzą. Generalnie - teraz to już zlewamy to.:) Najważniejsze że u siebie:)))
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 16 sty 2009, o 15:34

dziam napisał(a):Mo, szczerze mówiąc to zwykle patrzę na to co się dzieje na dole :) wiesz piętro niżej robi pewną różnice w widoczku ;)
a przy zmywaniu (co mam nadzieję będzie za mnie zawsze robiła maszyna) pooglądam owszem :) a że zmywać tam będę dopiero za kilka miesięcy to pewnie będzie już wszystko zielone, kolorowe i słoneczne :]
A jak postępy u Was dziewczyny?? Jakie macie kolorki, wzorki i takie tam? :)


Dziamko,
My też za szybko nie zamieszkamy, no chyba że ktoś złapie apetyt na nasze obecne M. Jeśli pomysly i wizje pozostaną te same to dominować będą kolory :
blady róż, czerń, kawa z mlekiem, biel i szarości, no i białe meble - w dzieciństwie były dla mnie oznaką mega luxusu:)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 16 sty 2009, o 16:26

U mnie biel i szarości, bordo + kawa bez mleka :) , beż i czerń. A w dodatkach poszaleje trochę z czerwienią i orientem :) Chyba...
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 16 sty 2009, o 17:19

U nas w poprzednim mieszkaniu białe ściany, ciemna podłoga i kawowe meble. A teraz słonecznie - jasna podłoga, ściany jasne, np. cudownie nazywający się kolor "yolk" - no żółteczko po prostu:), to do sypialni bo najbadziej na północ. A meble - cóż wciąż te same;). Ach, a u Ninki w pokoju tapeta w cudne misie!
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 16 sty 2009, o 17:20

aniavi napisał(a):U mnie biel i szarości, bordo + kawa bez mleka :) , beż i czerń. A w dodatkach poszaleje trochę z czerwienią i orientem :) Chyba...


Dodatki suszi :radocha: moje ulubione a co z makaronem ? :lol:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 16 sty 2009, o 17:39

Hi girls!
aniavi napisał(a):Czasem sąsiedzi wpadna "na chwilę"
jaaaaaaa jak fajnie :lol:
Ciekawe kolory :) U nas w planach biało-szaro puki co ale podoba mi się też kolor czekolady i groszku... Jeszcze daleka droga przed nami ale ja i tak już myślę o dodatkach np obrazach :)
A białe mebelki też będą u nas ale nie takie do siedzenia niestety.

Miłego weekendowania :)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 16 sty 2009, o 17:50

dziam napisał(a):A białe mebelki też będą u nas ale nie takie do siedzenia niestety.

Miłego weekendowania :)


No coś Ty białe do siedzienia? bałabym się :) ciekawe czy któraś sie zdecydowała na takie rozwiązanie ?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 17 sty 2009, o 00:27

no to odważnie pojechałyście dziewczyny z tymi kolorami :brawo:
u mnie raczej bardziej neutralnie i bezpiecznie, troszkę fioletu w kuchni, pistacja w salonie i sypialni , biel w łazienkach ( ale kafelki koralowe,niebieskie i bezowe, a u dziewczyn róż, fiolet i żółty....
a oprócz tego ciągły kurz na podłodze i innych sprzętach...ale cóż, takie uroki mieszkania na budowie :)

Beata, jak się mieszka?

A tak wogóle to także zapraszam na kawkę:) Tym bardziej, że teraz jest możliwość łatwego dojścia , bo jak przyjdzie odwilż, to wypożyczalnie kaloszy otworzę :rotfl:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 17 sty 2009, o 00:31

Hej Laseczunie,

U nas juz koncowka, podloga, drzwi, kuchnia, lazienki - sypialnia i garderoba juz sa. Swiatelka tez juz podobno, jeszcze raz malowanie, troche tapetowania i finito, tylko gary do indukcji trzeba kupic :)
Bea, u nas tez u Dawida tapeta w misie, moze taka sama, z Leroya z katalogu na zamowienie ???
24 dolaczamy do mieszkancow :) A co do partaczy, ja juz o tym pisalam - koszmar, przylaczam sie - nie ma dobrych ekip, trzeba stac i patrzec im na rece bo sa w stanie wszystko spieprzyc.

A u mnie dzisiaj byla tesciowa, bo tracilam cierpliwosc do naszego Skarba a Tomek caly dzien na budowie, ciesze sie ze w Ursusie bedzie obok, na pewno pomoze. A wlasnie dziewczyny co mieszkaja juz i maja dzieci w wozkach, jak z windami, gdzie trzymacie wozki i jak znosicie ?

Bea, znalazlas kogos do sprzatania i mozesz polecic dobra firme od zaluzji i rolet ?
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 17 sty 2009, o 21:30

Dziewczyny, Aga, kawa koniecznie. Może next weekend? Dziś wybyłam do rodziny i zostawiłam Krzysia na gospodarce:). A mieszka się super!!! nieważne że jeszcze po partyzancku, po prostu jest super@!
Kasia, wózek zostawiam na dole, centralnie a co tam... nie dam rady wtargac na 4-te, i jak dotąd nikt nie mówił że to przeszkadza. Wychodzic z Dawidkiem na spacer przecież trzeba, więc to chyba najlepsze rozwiązanie.
Tapeta oczywiscie z leroya:)), nie zamawiałam jej bo była na półkach. Nasza jest w misie,baloniki i kilka serduszek. Bardzo cudna, nasze dzieciństwo nie było tak słoneczno-bajeczne.
A w sprawie sprzątania - na razie temat trochę wstrzymałam bo niania która przychodzi do Ninki zadeklarowała że jeśli da radę (przychodzi do nas ze swoją córeczką - więc nie wiadomo czy znajdzie czas, dopiero się docieramy). Więc jesli da radę - to będzie się zajmowała także sprzątaniem. Ale wspominała że ma znajomą która mieszka w Ursusie i szuka pracy dodatkowej. Zapytam ją, a może np. mogłaby przyjeżdżac np. w weekend (zostawic swoja Małą z mężem) i posprzątac u Ciebie. Bo mam do niej zaufanie pełne. Porozmawiam z nią w poniedziałek i dam Ci znac.
W jaki sposób Dawidek daje Wam w kośc? Kolki? głodny? nie śpi?

Pozdrowienia dla wszystkich fajnych lasek:)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości