dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 29 sty 2009, o 11:59

Aniu a nakiedy masz termin?
Wypatruję Cię w 191 i bez skutku :lol:

Właśnie kochane, jak będziecie do pracy dojeżdżać? Wszystkie mobilne jesteście, bo ja nie mogę się zdecydować na prawo jazdy, tak się egzaminu boję :uoee: ;)
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 29 sty 2009, o 12:02

Morenko to do roboty :lol: chciaż wiem, ze to nie takie łatwe, a nawet dla mnie to jest na pograniczu cudu.

Płeć najwczesniej ok 20 tygodnia, chyba, że teraz już są inne metody. U mnie w 21 tygodniu miała być dziewczynka, bardzo się cieszyłam, ale w siódmym miesiącu malutka niespodzianka zdążyła urosnoąć międzu nóżkami :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 29 sty 2009, o 12:03

Morenko może już byc widać, ale nie musi i jak lekarz będzie miał jakieś przypuszczenia, to jeszcze żaden pewniak. Wszędzie piszą, że płeć określa sie dopiero po 16 tyg.
Chociaż mojego kierownika żonie po 12 tyg. lekarz powiedział, że będzie chłopka i po 16 tyg. potwierdził :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 29 sty 2009, o 12:05

burdziki napisał(a):Aniu a nakiedy masz termin?
Wypatruję Cię w 191 i bez skutku :lol:

Karola, bo ja w 191 tylko sporadycznie, jak Roberta nie ma i muszę autobusem dojechać. A na codzień jeździmy autkiem, pracuje na Bródnie więc mam kawałek :( ale jak tylko będę się wybierac 191 dam znac :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 29 sty 2009, o 12:10

burdziki napisał(a):Aniu a nakiedy masz termin?
Wypatruję Cię w 191 i bez skutku :lol:

Właśnie kochane, jak będziecie do pracy dojeżdżać? Wszystkie mobilne jesteście, bo ja nie mogę się zdecydować na prawo jazdy, tak się egzaminu boję :uoee: ;)


Ja jestem mobila ale w stanie nieczynnym :) do pracy nie wiem jak :( bo i w Alejach, i w stronę tunelu na Dźwigowej są ogromne korki, a ja musze dojechać na Wolską ...może ktoś autem będzie w tamtą stronę jeździł, to się podłącze :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 29 sty 2009, o 12:12

Ja do sierpnia nie pracuje,wieć na razie nie wiem :)

Aniap tez na pierwszym usg uroniłam łezke :) daj nam znac po usg,jak tam dzidzia sie rozwija :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 29 sty 2009, o 12:38

burdziki napisał(a):Aniu a nakiedy masz termin?


Termin mam na 11 sierpnia, mam nadzieję że dam jeszcze radę pojechac na wakacje na początku lipca :)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 29 sty 2009, o 12:57

hejka
kamila- witam i macham tez wirtualnie do ciebie :)
morena- co prawda dzisiaj nie piątek ale dopiero czwartek ale pomyśl sobie że mogło być gorzej jakby dziś był poniedziałek :szok:
madzulek- u mnie wczoraj tez z balkonu papiery latały bo sprzątał McAron w mieszkaniu
agazf- dla mnie na migrenę jedyny skuteczny ketonal w zastrzyku, jakby co to się polecam i moge cię ukłuć a mieszkam niedaleko :) a wkrótce już w sąsiednim bloku- myślę że tak ok. marca się przeprowadzimy- panele już ułozone a teraz malujemy ściany, jeszcze trzeba zrobic szafy wnękowe i juuu
aniap- ale to szybko zleciało- już drugi trymestr zaczynasz- trzymam kciuki za usg i piekne widoczki. Ja na usg genetycznym w 12 tyg. nie widziałam płci , ale już na połówkowym usg widac było na 100% że to faceci :):)
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez finek » 29 sty 2009, o 13:04

Chciałem pozdrowić sąsiadkę z okna naprzeciw z 1 piętra, bo jej pomachałem ale na forum nie widzę ;)
Za to agazf bedzie mieć widok na nas :lol: :lol:
Lądy i morza przemierzam Kulę Ziemską z otwartym czołem Polski mam paszport na sercu Skąd pytam, skąd go wziąłem
A wziąłem go z dumy i trudu Ze znoju codziennej pracy
Ze stali, z żelaza, z węgla A węgiel to koks, to antracyt
Avatar użytkownika
finek
moderator
 
Posty: 2241
Dołączył(a): 20 sty 2009, o 10:42
Lokalizacja: DDD

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 29 sty 2009, o 13:07

nitewka napisał(a):hejka
morena- co prawda dzisiaj nie piątek ale dopiero czwartek ale pomyśl sobie że mogło być gorzej jakby dziś był poniedziałek :szok:
[agazf- dla mnie na migrenę jedyny skuteczny ketonal w zastrzyku, jakby co to się polecam i moge cię ukłuć :):)


Nitewko,
Racja, wszędzie trzeba szukać optymistycznego elementu , dla mnie tydzień mógłby wyglądać tak : poniedziałek -robota, wtoek-wolne, środa-robota do 14:00, czwartek-wolne, piatek-robota :) co Wy na to?
Kiedyś baaardzo lubiłam ketonal w zastrzykach, nawet aż za bardzo...Nitewko, jesteś z branży medycznej?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 29 sty 2009, o 13:18

Morenko no tak to i ja bym chciała by było :>
wlasnie Ewuś pochwal sie swoją wiedzą,pewnie studiowałaś medycyne lub coś w tym stylu ? :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 29 sty 2009, o 13:53

madziulek, morena- macie dobra intuicję- zgadza się , jestem z branży medycznej :)ale teraz mam przerwę macierzyńską :)
a medycnę się studiowało lata, lata temu - stare dobre czasy, a jaki wtedy umysl był chłonny, az się teraz dziwię że kiedyś tyle rzeczy umiałam wykuc i zaliczyć na egzaminach :)
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 29 sty 2009, o 13:56

nitewka napisał(a):madziulek, morena- macie dobra intuicję- zgadza się , jestem z branży medycznej :)ale teraz mam przerwę macierzyńską :)

a możesz zdradzić czym się zajmujesz? jeśli robisz zastrzyki z ketonalu...to na pewno ratujesz w bólu
:brawo: :brawo: i ja pewnie się kiedyś do Ciebie zgłosze- oczywicie mam nadzieje, że nie, ale..
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 29 sty 2009, o 14:14

Dziewczynki, jeszcze na chwilę zejde na temat mnie interesujący, gdzie rodziłyście, gdzie robiłyście usg (u jakich lekarzy) i który lekarz prowadził ciążę?Możecie oczywiście pisać na priva w razie poruszania jakiś intymnych tematów :) dzieki !!!!
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 29 sty 2009, o 14:31

finek napisał(a):Chciałem pozdrowić sąsiadkę z okna naprzeciw z 1 piętra, bo jej pomachałem ale na forum nie widzę ;)
Za to agazf bedzie mieć widok na nas :lol: :lol:

Czyli jednak będziecie mieszkać?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości