dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 3 lut 2009, o 10:43

Dzień Dobry :) i mamy znów mrozik :| oby szybko odpuścił i prace szły do przodu :)

Kasia faktycznie masz cieżko bez windy :( ale dzielna z Ciebie kobietka :)
Morenka ja też chce wioooooooooooooooooooosne :)

równiez polecam indukcje,moja siorka bardzo poleca,zwłaszcza przy dzieciach i już kupiliśmy :)

miłego dnia ide sie w końcu ubrać :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 3 lut 2009, o 13:16

kasia napisał(a):Hej Sasiadeczki

Ewa, tak naprawde liczylam na McArona, myslalam ze on caly czas tam urzadza i pomoze sasiadce :) niestety go nie bylo, poradzilam sobie sama ale niezle bylo, ztarabanilam wozek, potem po malego, dobrze ze nie krzyczal tylko prawie spal, sama w butach po mieszkaniu, w ten sposob na chwile zostawilam go samego w domu, brrr okropne uczucie.
Boli mnie kregoslup wiec nie bardzo moge nosic ten wozek wiec tak schodek po schodku tylko. A co do spacerow, to my tak ze dwie godziny spacerujemy, wrocilam juz z tesciowa wiec mi pomogla. Dzisiaj mamy szczepionki wiec nie wiem jak jutro ale ktoregos dnia musimy sie umowic na spacerek.
Jak na zbawienie czekam na ta winde :)


Kasia, my zostawiamy wózek na parterze. Na którym stoją: 1 sanki, 3 wózki plus czwarty na dochodzące wózek, więc jest nieźle. Ale mam nadzieję sąsiadom z parteru to na razie nie przeszkadza, a wygoda duża. Gdybyś tak miała robić - to polecam tylko zakrywać wózek na czas nie-spaceru folią, bo roboty różne na klatkach trwają, i się kurzy.
Mam jescze pytanie do Ciebie, gdzie chodzisz z Dawidkiem na spacery? Idziesz w stronę Skoroszy, przedzierając się na początku przez naszą część Dzieci Warszawy? Zastanawiam się gdzie tu są fajne miejsca na spacery.

Pozdrowienia dla wszystkich:)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniavi » 3 lut 2009, o 15:54

Cześć :)

Ale się rozgadałyście. Teraz co chwilę muszę nadrabiać zaległości. Fajnie!
My cały weeekend malowaliśmy sypialnię. Dziś kończymy. Chyba wyszło całkiem fajnie i już mi się chcę dalej szaleć z kolorami :) A miało być na razie na biało...
Avatar użytkownika
aniavi
mieszkaniec
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:40
Lokalizacja: A-20-2

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 3 lut 2009, o 16:20

Własnie tez jestem ciekawa gdzie po przeprowadzce spacerowac z Majcią :)
Aniavi ale fajnie ze już macie kolorek w sypialni i na jaki sie w końcu zdecydowaliście ? :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 3 lut 2009, o 20:56

Dzień się powoli kończy, kolejny fajny dzień :radocha:

Dwa egzaminy za mną, komplementów worek od promotora ja tak codziennie po proszę :radocha:

No to może wieczorną czekoladkę na gorąco :>
Obrazek :rotfl:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 3 lut 2009, o 21:45

usia- pychota :) fajnie że mialas udany dzień- oby tak dalej :radocha:
kasia- rzeczywiście w ubiegłym tygodniu to McAron pracował w mieszkaniu całe dnie od rana do wieczora i układał panele a teraz już połozone i wpada od czasu do czasu do mieszkania na parę godzin- pomalowac jakąś ścianę, albo coś podłubać, bieda jest z wózkiem i bez windy ale chodza słuchy że od marca mają uruchomić już windy- dopiero wtedy na stałe się przeprowadzimy- a do tego czasu zrobimy ściany farbą, zrobimy szafy wnękowe no i jeszcze musimy poczekać na kabinę prysznicowa bo złą przysłali
na spacerki chętnie się możemy zdzwaniać, staramy się codziennie spacerować, zwykle chodzimy do centrum skorosze albo do parku achera, albo do czechowickiego albo do parku z kamieniami przy tomcia palucha i dzieci w-wy :), staram się chodzic po cichych osiedlowych uliczkach. Jak ja nie mam czasu to na spacer idzie McAron a czasami wychodzimy razem :)
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 3 lut 2009, o 22:03

Jesli chodzi o spacerki to ja dopiero zaczelam, w zeszlym tygodniu chodzila mama, troche jestem zawiedziona, na tarchominie duzo fajniej sie spacerowalo, same nowe osiedla, duze chodniki, mnostwo sklepow, cukierni ciastkarni, a tutaj czasami sie zapuszczalam w takie miejsca ze az sie balam, taki dziwny ten ursus, pomieszany stary z nowym. Faktycznie do centrum skorosze najlepiej bo tam fajnie, mysle ze jeszcze lepiej bedzie jak sie zrobi cieplo to do ogrodeczka na kawke bedzie mozna :) ostatnio w centrum skorosze nawet skusily mnie wyprzedaze i wstapilam do monnari - 50%, nawet kupilam fajny rozpinany dlugi sweter za przystepna cene...polecam zajrzyjcie i nawet mi sie Dawid nie rozplakal :)
A dzisiaj mielismy pierwsze szczepionki, o malo zawalu nie dostalam jak mu wbili igle, chyba bardziej zabolalo niz jego, ciekawe jaka noc przed nami czy nie bedzie goraczkowal.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 3 lut 2009, o 22:48

Witajcie kochane :>

Może rzeczywiście Ursus nie jest najpiękniejszy, ale za to jest tu bardzo spokojnie :) ( z drugiej strony Niedźwiadek podoba się mi o wiele bardziej niż Skorosze ). Kasiu, gdy zrobi się ciepło to napewno wtedy spacerki nabiorą uroku i być może zakochasz się w Ursusie... :lol:

Pamiętam, jak przyjechałam do stolicy z takiego maciupkiego miasteczka i nie mogłam się tu odnaleźć...ludzie ciągle gdzieś gonili, a jedyną ich rozrywką było spędzanie weekendów w centrach handlowych...teraz już się przyzwyczaiłam, ale ciężko było...a potem urodziłam Hanię i właśnie na spacerkach odkryłam uroki Ursusa :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:20

Dzień dobry :>
Zimno, mokro i szaro za oknem :( nic mi się nie chce :( :( nie lubię zimy, nie ciepię braku słońca...i wogóle mam chandrę :beczy:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 4 lut 2009, o 10:27

Hej Aga,
Dołączam do klubu :( smutno, dół, końca roboty w naszym mieszkaniu nie widać:( W nikim nie mogę znaleźć na tyle optymizmu, żeby trochę zabrać dla siebie :( cóż - czekamy na wiosnę!
Wracając do poprzedniej rozmowy to ja też długo nie mogłam oswoić się z Ursusem, a teraz zupełnie nie wiem jak uda mi się przeżyć daleko od kochanych Gołąbek. Tu dopiero sa spacery. Mnóstow małych uliczek, pięknych domów, no i te stare ogromne drzewa. Jest też ogromny plac zabaw dla dzieci....szkoda się będzie wyprowadzać.
ALE...NAJLEPSI SĄSIEDZI SĄ NA HARMONII!
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 4 lut 2009, o 10:32

Witajcie,niestety tez dołączam do klubu chandrowiczek :( zeby jeszcze pogoda była lepsza...

Morenko to musze kiedyś zobaczyć te Gołąbki :)

zgadza sie sąsiedzi są the best :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 4 lut 2009, o 10:36

madziulek napisał(a):Witajcie,niestety tez dołączam do klubu chandrowiczek :( zeby jeszcze pogoda była lepsza...

Morenko to musze kiedyś zobaczyć te Gołąbki :)

zgadza sie sąsiedzi są the best :)


Madziulek, jak tylko zrobi się zielono, koniecznie musisz przyjechać...poza tym ja bedę tam pewnie jeszcze mieszkała... :| W ogole to trzeba będzie jakoś "pożegnać" mieszkanie- wiec zaproszę sąsiadki na Gołąbki i kawę :)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:36

madziulek napisał(a):Witajcie,niestety tez dołączam do klubu chandrowiczek :( zeby jeszcze pogoda była lepsza...

Morenko to musze kiedyś zobaczyć te Gołąbki :)

zgadza sie sąsiedzi są the best :)


Madziu, musisz koniecznie :) tamta strona Ursusa jest zdecydowanie ładniejsza :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:39

Morena napisał(a):Hej Aga,
Dołączam do klubu :( smutno, dół, końca roboty w naszym mieszkaniu nie widać:( W nikim nie mogę znaleźć na tyle optymizmu, żeby trochę zabrać dla siebie :( cóż - czekamy na wiosnę!
Wracając do poprzedniej rozmowy to ja też długo nie mogłam oswoić się z Ursusem, a teraz zupełnie nie wiem jak uda mi się przeżyć daleko od kochanych Gołąbek. Tu dopiero sa spacery. Mnóstow małych uliczek, pięknych domów, no i te stare ogromne drzewa. Jest też ogromny plac zabaw dla dzieci....szkoda się będzie wyprowadzać.
ALE...NAJLEPSI SĄSIEDZI SĄ NA HARMONII!

dokładnie Magda...mam nadzieję, że z czasem przywykniemy do naszego osiedlai do tej części Ursusa...

jak my zaczynaliśmy remontowanie mieszkania w październiku, to też tam myślałam - boże, końca nie widać, kiedy my to skończymy, zawsze coś szło nie po naszej myśli - ale jakoś się udało...nie jest to jeszcze tak jak bym chciała, ale myślę, że dopracujemy i te mankamenty...oby
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kejti26 » 4 lut 2009, o 10:42

Witam wszystkie Kobiety po tak wspaniałym przywitaniu jestem tutaj i podobnie jak koleżanka musze nadrobić zaległości :) heheh.Bardzo się ciesze że dołączyłam do Was :) pozdrawiam. :radocha: :radocha: :lol:
kejti26 :) H-20-3
Avatar użytkownika
kejti26
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 gru 2008, o 13:27
Lokalizacja: H-20-3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości