dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 4 lut 2009, o 10:50

Kochane chandrowiczki, chwilka na pewnego rodzaju terapię...
- mamy zdrowe dzieci, w szpitalach tylko w Warszawie, codziennie cierpią niewinne duszyczki - 1 powód do szczęścia
- mamy lekko beznadziejną pogodę, ale w Afryce codziennie umierają ludzie, w tym również dzieci, bo pogoda choć piękna, jednak zabójcza - 2 powód do szczęścia
- mamy pracę, lepszą lub gorszą, ale mamy, a tylko w Polsce dziesiątki tysięcy ludzi już straciło pracę - 3 powód do szczęścia
- mamy kochających mężów, a w co trzeciej polskiej rodzinie kobiety są maltretowane (psychicznie lub fizycznie) - 4 powód do szczęścia
- mamy mieszkanka, prędzej czy później, a tylko w poprzednim miesiącu koleżanka z pracy straciła swój świeżo wykończony dom i cały dobytek życia, z małym dzieckiem i mężem zostali na pustych fundamentach - 5 powód do szczęścia...

Więc kochane wszystkim życzę pogodby ducha, na świecie jest pełno zła i nieprzyjemnych sytuacji, ale pogoda w gruncie rzeczy jest tylko błachostką ;)
Łebki do góry, słoneczko jest nie tylko na niebie ,ale w duszy też nam gra :lol: pomyślcie, ze na syberii nigdy nie mają wakacji i opalania w bikini, a to wszystko już niebawem przed nami :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:52

kejti26 napisał(a):Witam wszystkie Kobiety po tak wspaniałym przywitaniu jestem tutaj i podobnie jak koleżanka musze nadrobić zaległości :) heheh.Bardzo się ciesze że dołączyłam do Was :) pozdrawiam. :radocha: :radocha: :lol:


Kejti, witaj na naszych pogaduchach :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:54

burdziki napisał(a):Kochane chandrowiczki, chwilka na pewnego rodzaju terapię...
- mamy zdrowe dzieci, w szpitalach tylko w Warszawie, codziennie cierpią niewinne duszyczki - 1 powód do szczęścia
- mamy lekko beznadziejną pogodę, ale w Afryce codziennie umierają ludzie, w tym również dzieci, bo pogoda choć piękna, jednak zabójcza - 2 powód do szczęścia
- mamy pracę, lepszą lub gorszą, ale mamy, a tylko w Polsce dziesiątki tysięcy ludzi już straciło pracę - 3 powód do szczęścia
- mamy kochających mężów, a w co trzeciej polskiej rodzinie kobiety są maltretowane (psychicznie lub fizycznie) - 4 powód do szczęścia
- mamy mieszkanka, prędzej czy później, a tylko w poprzednim miesiącu koleżanka z pracy straciła swój świeżo wykończony dom i cały dobytek życia, z małym dzieckiem i mężem zostali na pustych fundamentach - 5 powód do szczęścia...

Więc kochane wszystkim życzę pogodby ducha, na świecie jest pełno zła i nieprzyjemnych sytuacji, ale pogoda w gruncie rzeczy jest tylko błachostką ;)
Łebki do góry, słoneczko jest nie tylko na niebie ,ale w duszy też nam gra :lol: pomyślcie, ze na syberii nigdy nie mają wakacji i opalania w bikini, a to wszystko już niebawem przed nami :lol:


masz rację Karola, ale jakoś tak mnie dzisiaj napadł zły nastrój i jakaś niemoc ogólna :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 4 lut 2009, o 10:56

no własnie Aguś zawsze przy remontach jest coś nie po mysli,ale z czasem mozna kombinowac po swojemu i wspaniale sie czuć w końcu na swoim miejscu,wymarzonym mieszkanku :)
Kejti witaj i pisz nam tu troszke o sobie :)
Karola świete słowa...Polak to jednak lubi narzekać... :|
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 10:56

Madziulek, jak mieszkanko?
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 4 lut 2009, o 10:58

Kejti witamy kolejengo zawodnika w naszej babskiej drużynie :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 4 lut 2009, o 11:00

Witam witam :radocha:

Pogoda jest taka sobie, ale i tak jest fajnie :rotfl: Bo tak! :luzik:

Zostawiam coś na dobre humorki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 4 lut 2009, o 11:02 przez Usia, łącznie edytowano 1 raz
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 11:01

Usia napisał(a):Witam witam :radocha:

Pogoda jest taka sobie, ale i tak jest fajnie :rotfl: Bo tak! :luzik:

Zostawiam coś na dobre humorki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


mniam, mniam....dzięki Usia :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 4 lut 2009, o 11:03

Kejti, Fajnie że dołączyłaś!!!!! Uwielbiam jak nasi faceci marudzą, że nie nadążają z czytaniem tego tematu :) nikt im nie każe a jednak zaglądają tu :] ..
Wiecie co, ja nie chce narzekać, tylko potrzebuję pocieszania:) i pisze to otwarcie, taka własnie jestem nieszczęsna mała dzidzia.
Karola , bardzo dobrze że napisałaś te 5 pkt- cieszmy się, i doceniajmy to co mamy
buziak
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 4 lut 2009, o 11:03

Aga nie wiem, czy nie pokręciłam ale dopytam, ty masz dwie księzniczki w domu, czy jest tylko Hania? ;)
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 4 lut 2009, o 11:05

Kejti witam Cię na babskich :lol:

Agauś cała przyjemność po moje stronie :radocha: Ja lubię takie rzeczy, więc pewnie u mnie w moim nowym domku będą takie czekoladowe pyszności oczywiście w wersji dla dzieci i dla dorosłych :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 4 lut 2009, o 11:10

burdziki napisał(a):Aga nie wiem, czy nie pokręciłam ale dopytam, ty masz dwie księzniczki w domu, czy jest tylko Hania? ;)


Karola, mam w domu dwie blondynki - 3-letnią Hanię i 12-letnią Iwonę
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 4 lut 2009, o 11:13

burdziki napisał(a):Aga nie wiem, czy nie pokręciłam ale dopytam, ty masz dwie księzniczki w domu, czy jest tylko Hania? ;)


jest jeszcze Iwonka :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 4 lut 2009, o 11:15

No właśnie tak myślałam ;)

Morenko :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: i koniecznie zjedz coś pysznego, skorzystaj z porpozycji niezawodnej Usi :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez ewaw » 4 lut 2009, o 11:21

Witam Kejti i resztę " babskiej bandy".Aby do wiosny.My już przyzwycziliśmy się do naszego mieszkanka i bardzo nam dobrze.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
ewaw
mieszkaniec
 
Posty: 120
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 13:56
Lokalizacja: C-30-4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości