dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kejti26 » 5 lut 2009, o 10:56

Pracuje w Domu Kultury "Włochy" a właściwie to w Filii na ul. 1-go Sierpnia 36a i jestem pracownikiem biurowym :). Mamy Okęcką salę widowiskową i zapraszam wszystkie mamy i tatusiów :) z dziećmi na bajki co drugą niedzielę najbliższa bajeczka pt: Ratujmy naszą Ziemię" Agencja ART-ES Warszawa jest 8.02.2009 o godz 12:15 na III pietrze wstęp płatny 5zł a moje plany na weekend to w sobote zdać ostatni egzamin w sesji a potem karnawałowe szaleńsWto :)
kejti26 :) H-20-3
Avatar użytkownika
kejti26
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 gru 2008, o 13:27
Lokalizacja: H-20-3

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 5 lut 2009, o 11:05

burdziki napisał(a):Kasiu to spróbuj kochana bez butelki, skoro masz pokarm, ale uważam, ze matka jest najlepszym lekarzem dla sowjego dziecka, więc jak zuważysz, ze Dawidek się nie najada, to słuchaj własnej intuicji :) Poza tym powiem Ci szczerze, że co lekarz to inna opinia, niestety...
Ale jak noce tak już wyglądają to super, śpicie razem, czy mały książe w swoim łożu?

Morenko karnawał to ja mam na co dzień w domu :lol: A tak poważnie to tak mnie ostatnio jakiś leniuch dopadł, ze nic mi się nie chce , no poza małymi wyjątkami ;)


Karola, on sie moze i najada ale po butelce potrafi spac w dzien a bez, co pol godziny cyc, spi w nocy w swoim pokoiku w lozeczku.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kejti26 » 5 lut 2009, o 11:09

Oczywiście mamy również inne atrakcje zapraszam na stronę www.dkwlochy.pl jesteśmy pod niebieskim kwadracikiem :)
kejti26 :) H-20-3
Avatar użytkownika
kejti26
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 gru 2008, o 13:27
Lokalizacja: H-20-3

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 5 lut 2009, o 11:18

Kejti, czyli pracujesz "z kulturą" to chyba fajna i ciekawa praca?
Napisz czy są zajęcia typu fitness?
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kejti26 » 5 lut 2009, o 11:31

No pewnie że jest Aerobic zapraszam dwa razy w tyg pon i czw. godz 17:30 koszt 80zł/mies. Mamy również Body Condition z połączeniem jogi i pilatesu ćwiczenia na rozciąganie :) też dwa razy w tyg wt i czw o godz 20:00 też 80zł/mies. Ciekawa praca bo dużo się dziej jest mnóstwo imprez teraz szykujemy się do Wiosennego Turnieju Tańca Towarzyskiego i w związku z tym jest dużo pracy impreza będzie na ponad 300osob...
kejti26 :) H-20-3
Avatar użytkownika
kejti26
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 gru 2008, o 13:27
Lokalizacja: H-20-3

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 5 lut 2009, o 11:38

burdziki napisał(a):
Kasia, bardzo bym chciała być w gronie spodziewających się, - niestety nie jest tak łatwo, wiec przydadzą się wskazówki Niestety,bocianów nie widuje
, wrzuć tu jakieś zdjęcie Dawidka, musze się zapatrzeć


Morenko ja służę pomocą (poradą), sama wiele już doświadczyłam...niestety, ale ważne, ze jest Igor :]


Dzięki Karola
:buzki:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 5 lut 2009, o 11:50

I ja dla Ciebie :buzki:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 5 lut 2009, o 13:37

kasia napisał(a):Witam wszystkich :)
Bea, czy wiesz kto jeszcze w naszej klatce mieszka, bo zdaje sie ze tylko gumowi i my :)


;) nieźle, występuję jako szpieg z krainy deszczowców.... Kasia, prawdę powiedziawszy to nie wiem czy ktoś jeszcze. Z tego co pamiętam (tylko nie wiem jaki jest podział na klatki) - w pierwszej klatce na I chyba piętrze ktoś mieszka, potem Wasza klatka, to Wy i chyba na tym samym piętrze sąsiedzi? A potem albo Wasza klatka, albo kolejna, nie wiem - w każdym razie na III piętrze - po skosie od Was, i potem w prawo. A potem to już nie wiem:). Ale jakby co - będę donosić;)
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 5 lut 2009, o 14:20

Dziewczynki podczytuje Was od rana ale jakoś brak czasu na pisanie :szok: dziś wywozimy Majcie i cały czas jest coś do zrobienia

Kasiu jak mozesz to zostaw mi z 5 kartonów,reszte mozecie oddać lub wyrzucić,postaram sie już dziś po nie wstąpić,albo jutro :) dziekuje za pamiec :buziak:
kejti to masz fajna luźną prace,zyć nie umierać,super :)

mam takiego lenia ze szok,chyba znów musze strzelić sobie kawke :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kejti26 » 5 lut 2009, o 14:59

Wiesz czasem to nie mam w co rąk wsadzic a czasem z nudów ogladamy filmy na mega wielkim ekranie który mamy na sali prawie jak w kinie tylko popcornu brak :) hehehe
kejti26 :) H-20-3
Avatar użytkownika
kejti26
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 gru 2008, o 13:27
Lokalizacja: H-20-3

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 5 lut 2009, o 19:48

hejka
ja tez was na bieżąco podczytuję ale u mnie nic ciekawego no i przy maluchach cały czas musze zagęszczać ruchy więc nie ma weny ani czsu na pisanie ale z doskoku podczutyję was wiec jestem na bieżąco ;)
byłam dzisiaj w pracy bo kończy mi się macierzyński ale mam jeszcze sporo zaległego uropu :) więc jaki taki dopływ gotowki jeszzxcze będzie ;)
no i musze już konczyć z pisaniem bo krzysiek kwęczy :uoee:
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 5 lut 2009, o 20:29

Madzia, dobrze to wpadnij jutro, jak mnie nie bedzie to bedzie Tomek, ja pewnie pojde na spacer ok 12, na dwie godzinki.
2 pietro, pierwsze drzwi po lewej stronie :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 6 lut 2009, o 09:54

Dzień dobry Kobitki,

Panuje globalne podczytywanie, tylko pisanie mniej globalne, ale i tak fajnie bo ruch jest.
Wstałam oczy mi się zamykają same :| a Tu cały dzień nauki na jutrzejszy egzamin (kolejny w tym tygodniu). Ale pocieszam się, że jeszcze 3 egzaminy i absolutorium będzie :radocha:

Kejti śniadanka u mnie ubogie, ale kawa zawszę się znajdzie i duuuużo smaków herbaty :luzik:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 6 lut 2009, o 10:56

Usia a co studiujesz :lol:

Jaki temat pracy masz :mysli:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 6 lut 2009, o 11:58

Dzień Dobry w najcudowniejszy dzień tygodnia :brawo:
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron