dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 13 lut 2009, o 20:34

madziulek napisał(a):
agazf napisał(a):...ale do wiosny niedaleko :radocha:


i to mnie pociesza :) najbardziej mi szkoda Majci ze w czterech scianach siedzi i ma mniejszy kontakt z dziećmi :( mam nadzieje ze jak sie przeprowadzimy to dzieci bedą codziennie :>

zadzwonili do nas z Agata Meble ze nie ma jeszcze sofy :| bedzie na początku marca :uoee: opóźnienie już ma ponad 2 mce,czujecie :( musimy kupić materac do spania :(


Kochana, czuję jak nic...w końcu sama czekam już prawie 3 miesiące na drzwi :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 13 lut 2009, o 20:37

madziulek napisał(a):zadzwonili do nas z Agata Meble ze nie ma jeszcze sofy :| bedzie na początku marca :uoee: opóźnienie już ma ponad 2 mce,czujecie :( musimy kupić materac do spania :(


Pomyśl, że moja kuzynka czekała pół roku na regał :| Bo koleś przejechał po nim wózkiem widłowym i trzeba było kolejny ściągać :|

Powiem Wam szczerze Dziewczyny, że z jednej strony nie mogę się doczekać urządzania, wybierania etc. ale z drugiej strony przeraża mnie to trochę :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 21:04

no właśnie wszystko jest fajne dopóki nie robią sie schody typu opóźnienia,przesunięcia terminowe itd,dlatego nie ma co sie nastawiać na konkretne plany,zawsze coś wyskoczy...

no własnie Aga i kiedy będą z tymi drzwiami ? :(
Usia wszystko przed Tobą :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 13 lut 2009, o 21:06

Madziulek właśnie podliczyłam wstępne koszty i jestem przerażona :szok: Mam nadzieje, że wyjdzie mi mniej :szok:
U mnie o tyle dobra sytuacja, że aż tak mi się nie spieszy więc terminy gonić nie będą, ale wkurzać na pewno ;)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 21:25

Usiaku no własnie nic Cię nie goni i to jest dobre a ja chce też już sie wyniesć z wynajmowanego i Majcie i dac w końcu do przedszkola :) pociesze Cię ze my tez mieliśmy wycene i wyszło nam dużo wiecej wiec nastaw sie od razu ze będzie więcej :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 13 lut 2009, o 21:43

madziulek napisał(a):no właśnie wszystko jest fajne dopóki nie robią sie schody typu opóźnienia,przesunięcia terminowe itd,dlatego nie ma co sie nastawiać na konkretne plany,zawsze coś wyskoczy...

no własnie Aga i kiedy będą z tymi drzwiami ? :(
Usia wszystko przed Tobą :)


a kto to może wiedzieć Madziu...pewnie dopiero posadzili drzewka na te drzwi :( :(
dzwoniłam do Ciebie, ale nie odbierałaś :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 21:51

Aguś o kurczeeeee,ja mam przyciszony tel,zaraz oddzwonie do Ciebie :( sorki

oddzwaniam na ten 50o coś tam i nie moge sie dodzwonic :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 13 lut 2009, o 21:53

nie szkodzi...myślałam, że usypiasz księżniczkę :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 21:55

agazf napisał(a):nie szkodzi...myślałam, że usypiasz księżniczkę :>


bo tak było,tzn ona sama zasypia,a my przyciszamy tel :) jak mozesz to zadzwon bo ja sie dodzwonić nie moge
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 13 lut 2009, o 22:05

Hej Laseczunie,

Madzia, wciaz mam dla Ciebie kartony. Kiedy sie przeprowadzacie, nie pracujesz, to bedziemy razem na spacery chodzily, na razie czasami uda mi sie zgrac z sasiadka gumowa :)))
Bea, dostalam wycene z M&M Decor, sa duzo drozsi niz ta firma z Ursusa i w tej z Ursusa, mozna samemu material na rzymskie kupic, bo maja maly wybor, w M&M maja ogromny ale nie w takim kolorze co mnie interesowal, wiec nie do konca wybralam material.
A tak poza tym Dawid rosnie jak na drozdzach, juz guga calymi zdaniami i czesto sie usmiecha, np o 4:30, 5:00 rano :) sama slodycz, wyrasta z ciuszkow, juz zaczelam go w dorosle ubierac - takie dwuczesciowe.
Jutro i pojutrze mamy sprawdzian, z Dawidem na slub a w niedziele na chrzciny, pewnie da nam popalic.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 22:13

Kasiula jak miło czytac tyle wspaniałych rzeczy o Dawidku :) poprosze Krisa bo wpadł jutro do Was po te kartony,albo ja bede w niedziele,dzieki ze nadal 3masz :*
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 13 lut 2009, o 22:46

Kasiu, aż się miło czyta i uśmiech sam się ciśnie na twarz :> :>

Apropo twarzy, od tej naszej "harmonijnej" wody zrobiła mi się jakaś skorupa na twarzy :( :beczy: macie może jakieś sprawdzone sposoby na super nawilżenie skóry?? help me...
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 13 lut 2009, o 22:51

Aga może jakąś maseczkę super nawilżającą i jakieś serum dodatkowo nawilżające do kremu? No i do twarzy przestań używać wody. Ogranicz się do mleczka i toniku, albo mleczka i płyn miceralny. Zapomnij po prostu o myciu twarzy wodą. Ja nie używam wody do mycia twarzy w ogóle bo mam suchą skórę. Tylko tego płynu. Jest ok :)

http://www.nokaut.pl/szukaj/zdrowie-i-u ... larny.html
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 13 lut 2009, o 23:01

Aguś na początek to na pewno krem jakiś nawilżająco-odżywczy a po za tym moze podlecz bużke,przemywając ją tylko tonikami i przegotowaną wodą bidulko :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 14 lut 2009, o 00:00

Usia napisał(a):Aga może jakąś maseczkę super nawilżającą i jakieś serum dodatkowo nawilżające do kremu? No i do twarzy przestań używać wody. Ogranicz się do mleczka i toniku, albo mleczka i płyn miceralny. Zapomnij po prostu o myciu twarzy wodą. Ja nie używam wody do mycia twarzy w ogóle bo mam suchą skórę. Tylko tego płynu. Jest ok :)

http://www.nokaut.pl/szukaj/zdrowie-i-u ... larny.html


właśnie zaaplikowałam sobie maseczkę intensywnie nawilżającą, mam nadzieję, że pomoże...

Usia, ja uzywam płynu miceralnego Maybelline, ale to nie bardzo pomaga, znaczy jakiś czas było ok., ale jakieś dwa-trzy tygodnie temu wyłączyli nam na cały dzień wodę i jak włączyli ponownie, to od tej pory jest jakaś taka biaława i nie służy maojej cerze... :(

Madziu, Ty chyba nie widziałaś mojej kolekcji kremów nawilżających :szok: od Loreala, przez Garniera, Nivea po Dr Eris...to chyba poprostu pierwsze oznaki starzenia się :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości