dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 19 lut 2009, o 10:13

Aaaaa to ja też słoneczko i ciepło najlepiej minimum 25 stopni, ale jak już ma być zima to wolę taką niż szarą i mokrą
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 lut 2009, o 10:18

Usiaku no niestety nie skusze sie :) Kris to pewnie wciągnie w pracy :>

ja lubie taką zime jak jest teraz za oknem,ale jak jest dużu mróz,a nie chlapa na maksa dookoła :| nawet nie mam dla Majci kombinezonu i jak wychodzimy na 10 min do sklepu to ona ma spodnie mokre do kolan :uoee: i to idąc ze mną po chodniku
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 19 lut 2009, o 10:19

wiem kochana, że już lepszy śnieg niż szaruga, ale i tak nie lubię zimy...wrrrrr
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 19 lut 2009, o 10:21

madziulek napisał(a):Usiaku no niestety nie skusze sie :) Kris to pewnie wciągnie w pracy :>

ja lubie taką zime jak jest teraz za oknem,ale jak jest dużu mróz,a nie chlapa na maksa dookoła :| nawet nie mam dla Majci kombinezonu i jak wychodzimy na 10 min do sklepu to ona ma spodnie mokre do kolan :uoee: i to idąc ze mną po chodniku


ojej :uoee: to koleżanka pszczółka nieprzygotowana :( a Hania chciała bałwanka z Majeczką ulepić :beczy:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 19 lut 2009, o 10:26

Karola. widzę Cię :> coś ostatnio nas zaniedbałaś.... :nono:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 lut 2009, o 10:49

No własnie pszczółka nie przygotowana,bo w życiu sie nie spodziewałam takiej zimy w Wawie,dlatego stwierdziłam ze bez sensu kupować kombinbezon jak przelezy w szafie,a tu...ooooo zaskoczenie :szok: już raz jeden przeleżał nie użyty ani razu :>
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 19 lut 2009, o 10:57

madziulek napisał(a):No własnie pszczółka nie przygotowana,bo w życiu sie nie spodziewałam takiej zimy w Wawie,dlatego stwierdziłam ze bez sensu kupować kombinbezon jak przelezy w szafie,a tu...ooooo zaskoczenie :szok: już raz jeden przeleżał nie użyty ani razu :>


no to ładnie :szok: chyba poszperam w szafie...może coś upoluję na robienie tego bałwana :)
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 19 lut 2009, o 17:14

Witam Dizewczeta :)

A u mnie znowu bylo nieciekawie, juz bylismy w szpitalu na izbie przyjec, przeziebilam sie ale mi szybciutko przeszlo ale zarazilam Malego. Potem katarek kaszelek lekarz, potem sie nie poprawialo, wizyta pediatry w domu i podejrzenie zapalenia oskrzeli i skierowanie do szpitala, na szczescie cala trojka po 2 godz wrocilismy do domu, a zalecane inhalacje robimy w domu. Dzisiaj juz lepiej oddycha, tak wiec jestem uziemiona w domu, nawet na spacery nie chodzimy, wariuje troche :)) i czytam "jezyk niemowlat". Pozdrawiam wszystkie Sasiadeczki!!!
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 lut 2009, o 17:36

Kasiunia ojej zobaczyłam Twój post i przypomniałam sobie ze miałam przybyć po kartony :( kurcze przepraszam,byłam w niedziele na osiedlu i zapomniałam,wybacz,nie 3maj już,chyba Kris załatwil z pracy.
Dobrze u was już wszystko dobrze,niezbieczne jest zapalenie oskrzeli u takich maleństw :( ale na szczescie wszystko dobrze sie skończyło :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 19 lut 2009, o 20:28

kasiu- no to kuruj malucha i życze szybkiego powrotu do zdrówka :)
a pogoda teraz taka słaba że ja nawet z moimi zdrowymi maluchami nie codzien wychodzę
a ja też kupiłam język niemowląt i język dwulatka- akurat dzisiaj kurier przyniósł- ale szanse na poczytanie mam wieczorkiem- moze dzisiaj jak dzieci pójdą spać po kąpieli- narazie z doskoku przeczytałam tylko 30 stron
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 lut 2009, o 20:37

własnie miałam pisac Kasi ze te dwie ksiażki są rewelacyjne ! Bomba w czytaniu i bomba w praktyce :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez burdziki » 19 lut 2009, o 21:06

Aguś no podglądam was trochę, ale dziś w pracy miałam niezły młyn i ani chwilki na prywatę, poprawię się oiecuję ;)

Język niemowląt autorstwa Tracy Hogg? Jeżeli tak to rzeczywiście książka super, może to głupio zabrzmi, ale mi wiele dała jej lektura.

Dziś tłusty czwartek, nie przyznaję się nawet ile zjadłam pączków :lol:
Avatar użytkownika
burdziki
mieszkaniec
 
Posty: 793
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 13:18
Lokalizacja: E-00-6

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 lut 2009, o 21:49

tak Karola Tracy Hogg,rewelka nie ? :radocha: mi tez pomogła :)

Madziunia widze Cię,jak zdrówko kochana ?
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 19 lut 2009, o 21:55

oczywiście słynna tracy hogg :)
też myślę że sporo da mi lektura jej książek, jeszcze podsunę to :) Mcaronowi- niech tez się dokształci
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 19 lut 2009, o 22:28

Ja tak sie do niej dorwalam, ze ponad polowe juz przeczytalam, czytam jak karmie :) albo jak Dawid ucina sobie drzemki, co ostatnio mu sie zdarza, poza tym ostatnie dwie noce przespal po 7,5/8 godzin ciagiem a dzisiaj pod wplywem lektury polozylam go po wieczornym karmieniu do lozeczka i o dziwo usnal, zazwyczaj usypia przy cycu i potem jeszcze chwile lezy u mnie na kolanach albo go chwilke bujam i jak spi to odkladam, moze juz jest na tyle duzy ze sam bedzie usypial.
Nie dam rady tylko ustalic mu stalych karmien co 3 godz., jesc chce czesciej, moze jak stanie sie bardziej aktywny to bedzie robil dluzsze przerwy i da sie cos ustalic. A jak na wlasnych przykladach korzystalyscie z jej rad ????
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości