dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez dziam » 24 lut 2009, o 18:15

bry all
aniap nie wiem kiedy się będziemy wprowadzać meble czekają na podłogę, podłoga czeka na drzwi a drzwi jak nie było tak nie ma... :( ale jak będziemy to na pewno będzie nas widać i słychać :) (może w podobnym czasie co Morena i Ralph?)
Co do spotu... to ja jak zawsze, nie wiem na ile ale postaram sie być na bank (może wreszcie tym razem dłużej) ;)
Jestem oazą spokoju na pustyni gniewu... p***, z*** k*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora...
Avatar użytkownika
dziam
mieszkaniec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 02:04
Lokalizacja: A-10-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 24 lut 2009, o 19:29

Witajcie kochane:)

Karola, potwierdzam - migdały:) jest jeszcze taki lek homeopatyczny w tabletkach (tylko zapomniałam nazwy :uoee: ) ale zapisała mi go moja ginekolog więc twój lekarz tez powinien coś znać:)

Co do spotkania, to ja chętnie:) i w sumie nieważne gdzie bo i tak zabawa będzie przednia :lol:
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 24 lut 2009, o 19:47

agazf napisał(a):Co do spotkania, to ja chętnie:) i w sumie nieważne gdzie bo i tak zabawa będzie przednia :lol:


dokladnie,nie ważne gdzie,ważne ze w przednim towarzystwie :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 24 lut 2009, o 19:57

Aniu, dostalas juz pierwszego kopniaka ? Ja poczulam konkretne ruchy dziecka w 18 tygodniu :)
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 24 lut 2009, o 21:14

Wy się kobitki spotykajcie, dobrze się bawcie, pijcie drinki pysznościowe. Powspieram Was duchowo :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez nitewka » 24 lut 2009, o 22:30

hejka laski
karola- wielkie gratulacje z okazji fasolki :) ale super że szykuje się tyle maluszków- doborowe towarzystwo dla moich chłopaków ;)
oby te mdlości jak najszybciej ustąpiły- ja nie miałam w ciaży żadnych mdłości, tylko pod koniec ciąży zgaga mnie męczyła, ale wiem że pomagaja migdały, ciasteczka imbirowe i ew. slone przekąski- typu krakersy czy paluszki :) próbuj- może coś ci pomoże :)
morena- jestem jak najbardziej za spotem :) a w calabrii jak najbardziej- nigdy tam nie byłam a baaaardzo lubie włoszczyznę więc i przegryze coś ze smakiem,
kasia- oglądałam fotki dawida w nk- ale już duży chłopak i fajnie wygląda w dorosłych ubrankach, dobrze że już się unormował ze spaniem i jedzeniem, juz pewnie mniej płacze niż na początku??
aniap- masz już wybrane imię dla maluszka??
Avatar użytkownika
nitewka
mieszkaniec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:08
Lokalizacja: A-20-9

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Sylwia » 24 lut 2009, o 23:40

Morena napisał(a):dzień Dobry Paniom, pamiętam dni, kiedy od posta do posta mijało kilka dni...czas się dłużył, a teraz proszę- tez nie mogę dogonić w czytaniu co dopiero pisaniu z Wami Baby!.
Karolina, Baaaaaardzo się cieszę, i zazdroszczę:) Trzymam kciuki żeby all było dobrze i jeszcze jedno...nie masz się co martwić tym głeboko omawianym kryzysem :P
Reszta Gwiazdek:
Fajnie, że jesteście , piszecie, szczebiotacie czy jak to tam:) Fajnie, że kolejna ciąża w naszym gronie:), fajnie, że zdrowe dzieciaki, że poznałam Gabrysię Ewyw- którą ostatni raz widziałam po jej urodzeniu , fajnie,że humory dopisują!
Czy może znajdziemy czas jakoś niedługo, aby na żywo podzielic sie tymi newsami, relacjami, radami? mam na myśli spot nr 3 i może tym razem gdzieś blisko naszego osiedla?



Ja oczywiście również chętnie się z Wami, Drogie Sąsiadeczki spotkam. Mąż już wyraził chęć zostania z naszym osmiomiesięcznym synkiem. Miejsce nie ma znaczenia, ale przydałoby się gdzieś blisko naszego osiedla.
Karolina - mam nadzieję, że złe samopoczucie szybko Cię opuści i będziesz się cieszyła tym wyjątkowym stanem. Dobrze Cię rozumiem. Ja co prawda pierwsze trzy miesiące miałam ok. Ale od czwartego do siódmego nie mogłam nic jeść i do tego zamias przybierać na wadze to schudłam 7 kg.

Pozdrawiam i czekam na szczegóły co do spotkania :p:
Avatar użytkownika
Sylwia
mieszkaniec
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 23:07
Lokalizacja: E-00-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 25 lut 2009, o 10:15

Witam w ten piękny poranek urozmaicony nieśmiałym przebijaniem się słonka przez chmurki :>

obym się nie myliła, ale czuć już wiosnę w powietrzu...obudziły mnie dzisiaj ptaszki :> i ...betoniarka :(
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez aniap » 25 lut 2009, o 10:32

kasia napisał(a):Aniu, dostalas juz pierwszego kopniaka ? Ja poczulam konkretne ruchy dziecka w 18 tygodniu :)

Kasiu, mam takie wrażenie od tygodnia jakby cos mi sie tam przewolało, ale czy to kopnięcia? Jak Ty czułaś te ruchy? Ja czuje jakby cos się ruszało przez dłuższą chwile i ustawało, ale pojedynczych kopnięć nie czuje :)

nitewka napisał(a):aniap- masz już wybrane imię dla maluszka??

Nie, na razie nic nie wybieram, ani imienia, ani ubranek, czekam na potwierdzenie płci, czyli na połówkowe usg :) a potem zaczynam szaleć ;)
Avatar użytkownika
aniap
mieszkaniec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 12:24
Lokalizacja: A-30-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 25 lut 2009, o 10:55

Witanko :)

Za oknem jakoś tak niemrawo, ale ja mam w planie dzisiaj nie wychodzić. No i powoli kieruje swe łapki ku szufladce, w której leży mój antybiotyk rezerwowy :)
Puki co kawka mniam mniam

agazf napisał(a):Witam w ten piękny poranek urozmaicony nieśmiałym przebijaniem się słonka przez chmurki :>

obym się nie myliła, ale czuć już wiosnę w powietrzu...obudziły mnie dzisiaj ptaszki :> i ...betoniarka :(


Aguś udawaj, że tej betoniarki tam nie było :lol:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez agazf » 25 lut 2009, o 11:05

Usia napisał(a):Witanko :)

Za oknem jakoś tak niemrawo, ale ja mam w planie dzisiaj nie wychodzić. No i powoli kieruje swe łapki ku szufladce, w której leży mój antybiotyk rezerwowy :)
Puki co kawka mniam mniam

agazf napisał(a):Witam w ten piękny poranek urozmaicony nieśmiałym przebijaniem się słonka przez chmurki :>

obym się nie myliła, ale czuć już wiosnę w powietrzu...obudziły mnie dzisiaj ptaszki :> i ...betoniarka :(


Aguś udawaj, że tej betoniarki tam nie było :lol:


Usia, jaka betoniarka ;) nic nie widziałam i nic nie słyszałam ;) no może jednak widziałam...panowie robią ogródki, ziemia już wysypana, a teraz machaja grabiami aż się kurzy :>
Avatar użytkownika
agazf
mieszkaniec
 
Posty: 951
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 00:07
Lokalizacja: F 16 ( E 16 )

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 25 lut 2009, o 11:19

Aguś to :brawo: dla Panów za machanie łopatami :D

Mnie olśniło właśnie, że jednak muszę wyjść, bo na jutro muszę mieć zdjęcie do duplomu :)
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez kasia » 25 lut 2009, o 20:10

aniap napisał(a):
kasia napisał(a):Aniu, dostalas juz pierwszego kopniaka ? Ja poczulam konkretne ruchy dziecka w 18 tygodniu :)


Kasiu, mam takie wrażenie od tygodnia jakby cos mi sie tam przewolało, ale czy to kopnięcia? Jak Ty czułaś te ruchy? Ja czuje jakby cos się ruszało przez dłuższą chwile i ustawało, ale pojedynczych kopnięć nie czuje :)


Aniu, ja tych bulgotan sie nie doszukiwalam, bo nie wiedzialam czy to Maluch czy kiszki :)
Poczekaj az poczujesz pierwsze kopniecie, wtedy juz wiadomo, ze to dziecko, to niesamowita chwila, bo nagle ta ciaza i to dziecko staje sie takie bardziej realne, czekaj cieprlipliwie, pierworodki :) - jak My pierwsze ruchy czuja pozniej nawet po 20 tygodniu i to tez jest norma.

W ogole dziewczyny w ciazy, polecam forum gazety i tam na prywatnych forach (dziecko/prywatne/rowiesnicy/(miesiac) 2009), znajdzcie miesiace w ktorych rodzicie, fajnie sie wymieniac doswiadczeniami i spostrzezeniami z dziewczynami na tym samym etapie ciazy.
Avatar użytkownika
kasia
mieszkaniec
 
Posty: 572
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:42
Lokalizacja: A-20-7

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 25 lut 2009, o 22:51

Kasiu zgadza sie równiez polecam fora interntowe,sama pisałam na 3 :> super sprawa,wchodzi sie np tak jak ja na sierpniówki i wymienia doświadczenia,obawy,radości i zarazem poznaje sie jak dzieci rózne są :) jak chcecie namiar na takie stronki to PW moge wysłać tam gdzie ja pisałam :) teraz zostałam tylko na jednym forum,bo czasowo sie nie wyrabiałam :)

Dzis kończą nam kuchnie,chyba dziś sie upije :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Beata » 25 lut 2009, o 23:23

Witajcie Laski:)
nie było mnie dobrych parę dni, nie wiem co u Was słychać, co na osiedlu - będę się przekopywać przez ostatnie posty. Ale tymczasem chcę Was serdecznie pozdrowić:), już w domu sieć no to wreszcie będzie kontakt ze światem. Bo w robo to czasu brak na cokolwiek:).
Brakowało mi tych babskich pogaduch!
Avatar użytkownika
Beata
mieszkaniec
 
Posty: 359
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 10:04
Lokalizacja: C-40-1 (B15)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości