dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Tutaj możecie pisać o paznokciach, włosach, kosmetykach, zakupach i innych kobiecych tematach

Moderatorzy: ralph, pestek, placek

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 17 kwi 2008, o 08:26

Madziulku ja wstałam bez problemu, ale nie chce mi sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;P
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 kwi 2008, o 11:23

Siemka laski :)
co porabiacie w weekend? Ja sie własnie obijam,deszcze pada za oknem i chyba zaraz włącze sobie jakąś fajną muze,jest okazja odpalić sprzęcior i głośniej posłuchać :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 19 kwi 2008, o 11:50

madziulek napisał(a):Siemka laski :)
co porabiacie w weekend? Ja sie własnie obijam,deszcze pada za oknem i chyba zaraz włącze sobie jakąś fajną muze,jest okazja odpalić sprzęcior i głośniej posłuchać :)

Ja tak robię od zawsze:)) jeszcze tańce do tego..niekoniecznie grzeczne:) tylko takie przed lustrem ...najlepiej jeszcze żeby rura do tańca była :krzyk: :figielek:
Muza na full, najlepiej czarna...i jazda:)))
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 kwi 2008, o 12:16

No dokładnie Madzia :) u mnie teraz extra gra w całym pokoju w sześciu głosniczach i czaaaad,bardzo mi tego brakuje,zawsze jak Kris wyjeźdza to u mnie muza non stop,co prawda na razie leci jakiś dj matush i tiesto na zmiane,ale czarną muze uwielbiam,tyle ze nie mam na płytkach,moze kiedyś od Ciebie coś pożycze :) i ja też tańcze,ale bez rury hahaha,tylko ze szmatą :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 19 kwi 2008, o 12:24

Kochana DJ Matush jest super!!!! nie ma sprawy kiedyś potańczymy razem...Mnie do tańca nie trzeba namawiać, wręcz odwrotnie, cięzko zdjąc mnie z parkietu jak się rozkręcę. W zeszły weekend byliśmy na zlocie Klubu, gdzie oprócz tematu samochodów, był też temat imprezy do rana przy muzie DJa. Bylo bosko! Wytańczyłam się jak nigdy! W ogóle to musimy jak najszybciej gdzieś iść razem potańczyć! Życie jest za krótkie, nie ma co siedzieć w domu i sprawdzać jaka jest pogoda ;)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 kwi 2008, o 12:33

no co racja to racja :) uwielbiam tańczyć i też bym chętnie gdzieś wyskoczyła :rotfl: tylko wiesz Madzia jak sie ma dziecko to już sie tak inaczej patrzy na wszystko,my nie mamy z kim za bardzo jej zostawić,bo dziadków na miejscu nie ma :( ale bede kombinować by ktoś ze znajomych moze posiedział i wtedy sobie wyskoczmy :rotfl: moze wyciągne Krisa też,bo on to raczej z tych sztywniaków ;)
Ostatnio edytowano 19 kwi 2008, o 14:35 przez madziulek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Usia » 19 kwi 2008, o 14:30

Ja właśnie wróciłam z jupitera. Mama szukała stolika do gabinetu, a kupiłyśmy nowe mebelki do mojego pokoju. To mały drobiazg, że za półtora doku się wyprowadzam ;)
Przy okazji pooglądałam mebelki do kuchni no i sprawdziłam meble Klera. Nie są aż tak strasznie drogie, więc może jednak wygra kler w salonie. Teraz exprersowe sprzątanie i przemeblowanie, przed przyjazdem mebli.
Ale chyba najpierw kawa :radocha:
"Musisz wiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz w życiu. Jeśli tego nie wiesz, ciągle gonisz za jakimiś namiastkami szczęścia, szukasz tam, gdzie nie trzeba"
Avatar użytkownika
Usia
mieszkaniec
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 3 kwi 2008, o 11:31
Lokalizacja: 11F

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 19 kwi 2008, o 14:38

Usiaku to mile spędziłas czas :> super mebelki bedziesz miala hihi,moze zabierzesz je ze sobą na nowe mieszkanie :lol:
no to czekam na Twoją pyyyyyyyyyyyyyyyszną kawke :)
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 22 kwi 2008, o 14:35

:rotfl: Baby, temat kuchnia wciąż pusty, nikt się nie chce dzielić sprawdzonymi przepisami:) Co słychać? czemu nikt tu na babskich pogaduchach nie siedzi? najsilniejszy temat na forum się osłabił:(
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 kwi 2008, o 14:43

Madziunia przecież ja z Usiakiem cały czas piszemy :lol: ale ile można pisac we dwie tylko :( dobrze ze Ty jestes :rotfl:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 22 kwi 2008, o 14:55

madziulek napisał(a):Madziunia przecież ja z Usiakiem cały czas piszemy :lol: ale ile można pisac we dwie tylko :( dobrze ze Ty jestes :rotfl:

Wiem, wiem, tylko, że Ty ukryta jesteś, a ja cały dzień na forum i czyham tylko, żeby z kimś pogadać, ale widzę że tylko ja zarejestrowana..to wtedy nie piszę , ale ogolnie jestem caly czas.
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 kwi 2008, o 15:01

Madziunia to ja zaraz zrobie sie on line :) zebyś wiedziała kiedy jestem :) a po za tym na gg tez jestem,tyle ze niewidoczna :) takze jak coś to pisz kochana ze jestes na forum :) bede leciała do Ciebie :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez Morena » 22 kwi 2008, o 15:13

W pracy nie mam gg:( nie mam naszej klasy, pudelka, grona:(( musze się cieszyć że forum mam...jak mi zablokuja, to nie wyobrażam sobie!!!jak będę funkcjonować :lol: Mam idealne miejsce w pracy, monitor zwrocony do sciany, nie mam nikogo za plecami...wiec hulaj dusza ;)
Avatar użytkownika
Morena
mieszkaniec
 
Posty: 593
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 12:48
Lokalizacja: A-20-1

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 kwi 2008, o 15:21

aha to ja obiecuje tu codziennie zagladać :radocha:
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Re: dziewczyny z naszego osiedla - meldujcie sie :)

Postprzez madziulek » 22 kwi 2008, o 22:05

no i co...znów jestem tutaj sama :(
Avatar użytkownika
madziulek
mieszkaniec
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 13:11
Lokalizacja: C11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości